Wyślij wiadomość
Dom > Produkty > Windows Server 2012 Wersje >
Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter 2 wersje CPU - English OEM użyciu Lifetime

Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter 2 wersje CPU - English OEM użyciu Lifetime

windows server 2012 r2 wersje

serwer Windows 2012 Datacenter

Miejsce pochodzenia:

Irlandia

Nazwa handlowa:

Microsoft

Orzecznictwo:

Microsoft Cerfified

Numer modelu:

Serwer Windows 2012

Skontaktuj się z nami

Poprosić o wycenę
Szczegóły Produktu
Modelu:
Win Server 2012 Datacenter
Obsługa posprzedażowa:
Darmowe wsparcie technologii
Płatności:
T / T, WU, Money Gram
Pakiet:
Oryginalne pudełko
Wersja:
Angielski
Aktywacja:
Przez internet
Opis produktu

Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter (2 CPU) - English OEM użyciu Lifetime

Opis:

Windows Server 2012 R2 Microsoft oddaje doświadczenie zyskała od budowy i obsługi chmur publicznych, aby dostarczyć wysoce dynamicznej, dostępnej i oszczędne platformy serwerowej do centrum danych i chmury prywatnej. Oferuje on skalowalną, multitenant-aware cloud infrastruktury, które mogą pomóc rozproszone i mobilne siły roboczej w swojej organizacji podłączyć więcej bezpiecznie całej pomieszczeń oraz umożliwienia mu odpowiedzi na potrzeby biznesowe szybciej i bardziej efektywnie. Poniższa informacja zawiera przegląd kluczowych opcji licencyjnych.

Centrum danych

Datacenter jest idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy chcą mieć wysoce zwirtualizowanych prywatne i hybrydowe środowiska chmury. Jak zawsze, zapewnia dostęp do wszystkich funkcji urządzenia i umożliwia nieograniczone instancji Windows Server z każdej licencji, umożliwiając wirtualnego środowiska rośnie, jak to zrobić. Licencjonowanie dla Datacenter nadal będzie Procesor Plus CAL (Client Access License), przy czym każda licencja obejmująca okres do dwóch procesorów fizycznych na jednym serwerze.

Standard

Wersja standardowa jest idealnym miejscem dla tych klientów, którzy chcą mieć środowiska fizycznego lub lekko wirtualnym. Ta edycja umożliwia uruchamianie maksymalnie dwóch wirtualnych instancji Windows Server z każdej licencji i oferuje wszystkie te same funkcje co Datacenter. Licencjonowanie dla wersji Standard będzie nadal Procesor Plus CAL, a każda licencja obejmująca okres do dwóch procesorów fizycznych na jednym serwerze, tak jak Datacenter.

Elementy zasadnicze

wydanie Essentials jest idealnym rozwiązaniem dla małych firm, które mają do 25 użytkowników i chcą mieć prostszą, wstępnie skonfigurowane połączenia do usług opartych na chmurze. Ta edycja pozwala na uruchomienie pojedynczej wirtualną instancję Essentials. Licencjonowanie dla Essentials będzie nadal licencja serwera dla serwera dwóch procesorów, które nie wymaga licencji CAL.

Fundacja

edition Fundacja jest idealnym rozwiązaniem dla małych firm, które mają do 15 użytkowników i chcą serwer ogólnego przeznaczenia. Licencjonowanie dla Fundacji nie uległa zmianie; nadal jest licencja serwera dla serwera jednego procesora, który nie wymaga licencji CAL i jest sprzedawany tylko przez OEM (Original Equipment Manufacturer).

Uruchom do czterech maszyn wirtualnych na maksymalnie czterech procesorów

1. Essentials Doświadczenie - Nowe: Windows Server Essentials Doświadczenie (WSEE)
2. Essentials Graphical User Interface jest rola w systemie Windows Server Standard 2012 R2
3. Prace folderów - Synchronizacja i ochrony krytycznych danych z folderów "pracy" to nowa funkcja, która ułatwia BYOD (bring-your-own-device) tendencji, umożliwiając użytkownikom dostęp do plików roboczych od ich osobistych komputerów i urządzeń. Organizacje zachować scentralizowaną kontrolę nad tymi danymi i może określić zasady dotyczące urządzeń takich jak szyfrowanie i hasło blokady ekranu.
4. Deduplikacji danych; wyszukiwanie i usuwanie duplikatów z danych bez narażania jego wierności lub integralność
5. Hyper-V Replica - odzyskiwanie po awarii w przystępnej cenie, dostępne w systemie Windows Server 2012, dokonuje wstępnego replikę maszyn wirtualnych, a następnie powiela żadnych zmian.
6. Łatwo przenieść obciążenia do nowych serwerów bez przestojów
7. Elastyczne, skalowalne przechowywania; Ekonomiczne sposób, aby uzyskać przechowywanie firma wymaga
8. Scentralizowany backup i zdalny dostęp
9. Networked Udostępnianie plików i drukarek
10. Scentralizowane przechowywanie i zabezpieczenie plików
11. Mobilny dostęp użytkownika do danych firmy
12. Standardowy Windows Server 2012 jest minimalnie zwirtualizowanych środowisk.
13. Każdy użytkownik lub urządzenie dostępu do serwera OS wymaga CAL (Client Access License)
14. Jeden z najbardziej wszechstronnych platform rozwiązanie dla małych i średnich firm
15. Idealne rozwiązanie dla małych firm z wielu rodzajów klientów (laptopy / devices / pulpity / tabletki) i zdalnych użytkowników końcowych. Użytkownicy, którzy potrzebują bezpiecznego dostępu do udostępnionej informacji, scentralizowane udostępnianie plików, usług drukowania i wymagają zdalnego dostępu do danych firmy z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu.


Integrowanie usług w chmurze
Po zintegrowaniu z usługą Office 365, można tworzyć konta użytkowników, raz w systemie Windows Server 2012 R2 Essentials oraz związane poczta jest automatycznie tworzony w tym samym czasie. Hasła użytkowników są synchronizowane między serwerem Essentials i usługi Office 365, dzięki czemu użytkownicy podpisywania w ten sam sposób, czy dostęp do lokalnych lub w chmurze zasobów. Integracja z Windows Azure kopii zapasowej uzupełnia lokalne kopie zapasowe serwera z usługą w chmurze, która przechowuje dane o znaczeniu krytycznym w bardzo bezpiecznym centrum danych poza siedzibą.

Chroń swoje dane
kopie zapasowe serwera są konfigurowane za pomocą prostego kreatora. Można także skorzystać z opcjonalnych chmurze usługi tworzenia kopii zapasowych, takich jak Windows Azure Backup do jeszcze większego stopnia ochrony. kopii zapasowych klientów uruchamiających się codziennie na każdym komputerze podłączonym do środowiska Essentials i pozwala przywrócić pojedyncze pliki i foldery, a nawet całego komputera, jak można zrobić przy wymianie uszkodzonego dysku twardego lub modernizacji ze starszego dysku twardym. Dane osobowe mogą być łatwo zabezpieczone Historia pliku, nowej funkcji systemu Windows 8 klientów, które mogą być centralnie konfigurowany i zarządzany z serwera Essentials.

wirtualizacja serwerów
Jeśli prowadzisz małą firmę, chcesz skupić się na prowadzeniu go, a nie na zarządzaniu infrastrukturą IT. Windows Server 2012 R2 Essentials może pomóc zminimalizować czas, wysiłek i pieniądze który spędzają na nim.

Zapewnienie bezpiecznego dostępu zdalnego
Windows Server 2012 R2 Essentials oferuje kilka opcji zdalnego dostępu, w tym Remote Web Access (RWA), bardzo bezpieczny sposób dla użytkowników i administratorów do korzystania z ich przeglądarek internetowych, aby uzyskać dostęp do plików i folderów, komputery klienckie i serwery. Funkcja Moja aplikacja Server dla Windows 8 i Windows 8 RT to nowoczesny i przyjazny dotyk sposobem dostępu do plików i folderów, a także wykonywać zadania administracyjne świetlnych od komputerów stacjonarnych, laptopów i tabletów ..

Korzyści

W sercu Microsoft chmurze OS, Windows Server pomaga klientom przekształcić centrum danych, korzystając z postępu technicznego i nowych możliwości hybrydowego cloud w celu zwiększenia odporności, upraszczają zarządzanie, zmniejszyć koszty i szybkość dostarczania usług dla biznesu.

Windows Server 2012 R2 jest sprawdzoną, klasy korporacyjnej Chmura i Datacenter platforma, która umożliwia skalowanie uruchomić swoje największe obciążenia, umożliwiając jednocześnie niezawodne opcje odzyskiwania w celu ochrony przed przerw serwisowych. To pomaga przyspieszyć czas do wartości poprzez uproszczenie podstawowej infrastruktury oraz pozwala na obniżenie kosztów poprzez wykorzystanie standardu przemysłowego sprzętu. Windows Server 2012 R2 pomaga budować, wdrażać i aplikacje skalę i strony internetowe szybko i daje swobodę poruszania się pomiędzy obciążeniami na lokalem środowisk i chmury. To pozwala na zapewnienie elastycznego, zdalny dostęp do zasobów korporacyjnych podczas zarządzania tożsamościami w całym centrum przetwarzania danych i wzajemnie połączone w chmurze, a to pomaga chronić krytyczne informacje biznesowe.

Cechy:

1. Najlepszy stosunek jakości do wirtualizacji - pozwala na nieograniczony maszyn wirtualnych (VM)
2. Wykorzystaj w pełni możliwości swojego sprzętu serwerowego
3. Uproszczony konsola zarządzania i grupowanie włączone
4. Deduplikacji: Zmniejszyć zmarnowany przechowywania automatycznie
5. Wysoka dostępność i Disaster Recovery włączone
6. Datacenter Server 2012 R2 wymaga licencji CAL, które nie są dołączone do tego produktu

Kroki do Aktywacja licencji oprogramowania

Połącz się z Internetem, co pozwoli Usługa licencjonowania oprogramowania próba aktywacji
aktywacja telefonu
Użytkownicy bez połączenia z Internetem może wywołać okres karencji 10-dniowy, uruchamiając następujące polecenia z wiersza polecenia:

1. Slmgr / przezbroić
2. shutdown -r

Windows Server 2012 R2 Standard

Dzięki Windows Server 2012 R2 można skalować do uruchamiania najważniejszych obciążeń z solidnych opcji odzyskiwania. Będziesz osiągnąć wartość szybko szerokim zakresie opłacalnych, wydajnych sposobów magazynowania i uproszczonej dostarczania wielu dzierżawców usług IT. Można budować, wdrażać, obsługi i monitorowania aplikacji w pomieszczeniach oraz w chmurze. Umożliwienie użytkownikom bezpieczny dostęp do zasobów firmowych na urządzeniach zechcą.

Windows Server 2012 R2 Standard jest idealny dla:

Każda firma z 25 lub więcej użytkowników, która chce wykorzystać wydajność i skalowalność systemu Windows Server.

Nieograniczona liczba użytkowników

Dodaj wielu użytkowników, jak chcesz przez zakup licencji CAL Windows Server dla każdego użytkownika.

Bezpieczny Dostęp z dowolnego miejsca

Zapewnienie bezpiecznego zdalnego dostępu do swoich mobilnych pracowników i automatycznych połączeń VPN w celu umożliwienia użytkownikom synchronizować swoje pliki robocze z serwera korporacyjnego do swoich urządzeń.

Przechowywanie

Budować skalowalne, wydajne, wysoce dostępne rozwiązania pamięci masowej przy użyciu standardowych w branży sprzętu dzięki czemu usługi mogą być stale dostępne.

Wirtualizacja

Skorzystaj z oszczędności związanych z wirtualizacją i maksymalizacji inwestycji sprzętowych serwera poprzez konsolidację serwerów wirtualnych maszyn na jednym fizycznym komputerze.

Multiple Management Server

Za pomocą jednego panelu aby podjąć działania na wielu serwerach za pomocą jednej odpowiedniej deski rozdzielczej w Menedżerze serwera.

Okna Klaster pracy awaryjnej

Grupa dwóch lub więcej serwerów fizycznych i korzystać z automatycznego przełączania awaryjnego w celu zwiększenia dostępności podczas planowanych lub nieplanowanych przestojów.

Zmiany w stosunku do Windows Server 2012

Firma Microsoft potwierdziła następujące zmiany wprowadzone w systemie Windows Server 2012 R2:

 • Automatyczny podział na warstwy: schowki sklepy najczęściej używanych plików na nośniku fizycznym najszybciej

 • Deduplikacji dla VHD : zmniejsza przestrzeń do przechowywania plików VHD z dużej mierze podobnej zawartości poprzez zapisanie podobne treści tylko raz

 • Windows PowerShell v4, które obecnie obejmuje pożądanej konfiguracji State (DSC) funkcji

 • Zintegrowane usługi Office 365 (wersja Essentials) wsparcia

 • Zmiany interfejsu użytkownika z Windows 8.1 , w tym widzialnym przycisku Start

 • UEFI maszyn wirtualnych opartych

 • Upgrade z emulatorów kierowcę do syntetycznych sterowników sprzętowych, aby zminimalizować obsługę starszego

 • Szybsze wdrażanie VM (około połowę czasu)

 • Internet Information Services 8.5: Wsparcie dla logowania do Event Tracing for Windows oraz możliwość dokonywania żadnych nagłówków żądania / odpowiedzi. Aby poprawić skalowalność, jeśli IIS jest skonfigurowany z 100 lub więcej stron internetowych, domyślnie nie będzie automatycznie uruchomić dowolny z nich. Oprócz tego, nowy "Idle Process Pracownik Page-Out" opcja konfiguracji został dodany do pul aplikacji poinstruować Windows do widoku-out procesu jeśli bezczynności bezczynności limitu czasu (domyślnie 20 minut).

 • Server Message Block : Wydajność i rejestrowanie zdarzeń ulepszenia jakości, wsparcie dla Hyper-V Live Migration over SMB, Zarządzanie pasmem priorytetów i zdolności do usunięcia SMB 1.0 wsparcie

 • Usługi wdrażania systemu Windows : wsparcie dla zarządzania WDS poprzez PowerShell.

 • Windows Defender jest dostępny w Server Core instalacji i jest zainstalowana i włączona domyślnie.

 • Adres IP Management (IPAM): Rozszerzony wspierać Role-Based Access Control , pozwalający na drobnoziarnistej kontroli nad którym użytkownicy mogą przeglądać lub zmieniać konfiguracje za rezerwacje DHCP, bloki zakresów adresów IP, rekordów zasobów DNS itp Dodatkowo można IPAM zintegrować z system Center Virtual Machine Manager 2012 R2 , że skoordynowana polityka IP w obu środowiskach fizycznych i wirtualnych. Baza IPAM mogą być przechowywane w SQL Server przykład zamiast Bazie Okna Wewnętrznego .

 • Zasady grupy ma nowy "Polityka cache" ustawienie, które pozwala maszynom do domeny, aby zapisać kopię ustawień zasad grupy na komputerze klienckim i, w zależności od szybkości dostępu do kontrolera domeny, należy użyć tych w momencie uruchamiania zamiast czekania do ustawienia zasad, aby pobrać. Może to poprawić czas uruchamiania na komputerach, które są odłączone od sieci firmowej. [80] Ustawienia zasad Nowa grupa została dodana do pokrycia nowych funkcji w systemie Windows 8.1 i Internet Explorer 11 , takich jak włączanie / wyłączanie SPDY / wsparcia 3, konfiguracji układów ekranu startowego i wykrywania numery telefonów na stronach internetowych.

 • TLS wsparcie jest rozszerzona na wsparcie RFC 5077 "Transport Layer Security (TLS) Wznowienie sesji po stronie serwera bez państwa", co poprawia wydajność długotrwałych połączeń TLS zabezpieczonych, które trzeba podłączyć z powodu wygaśnięcia sesji.

 • Hyper-V rola i konsola zarządzania Hyper-V są dodawane do edycji Essentials.

 • Windows Server Update Services została udostępniona dla systemu Windows Server 2012 R2 Essentials edycji.

 • Refs zyskał poparcie dla alternatywnych strumieni danych i automatyczną korekcją błędów na przestrzeni parzystości.

Dane techniczne:

System operacyjny

Microsoft Windows Server 2012 64-bitowy standard

Języki)

język angielski

Rodzaj licencji

Licencja

dystrybucja mediów

DVD-ROM

Ilosc licencji

2 dodatkowe procesory

Szczegóły licencyjne

64-bitowy

Elementy zasadnicze

Standard

Centrum danych

Najlepsze dopasowanie

Mniejsze firmy kupują swój pierwszy serwer

Średnich przedsiębiorstw z codziennych potrzeb wirtualizacji

Większe firmy, które zainwestowały w ciężkich wirtualizacji

Liczby użytkowników Obsługiwane

(Wymagane żadne licencje CAL) 25

Nieograniczony (z CAL)

Nieograniczony (z CAL)

Essentials Experience Dashboard

Managed Backup danych

Active Directory

Remote Web Access

Full Remote Desktop Services

Okna Klaster pracy awaryjnej

Multiple Management Server

Nieograniczona Windows Server maszyn wirtualnych

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Microsoft: Program Dostawca. Prawa autorskie © 2017-2024 computersoftware-systems.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.