Wyślij wiadomość
Dom >

Minko Software Service Co. LTD profil firmy

Minko Software Service Co. LTD
We are a very strong enterprise. How strong is it? I won't introduce it here. FeeWe are a very strong enter
Company Details

Main Market:

Na calym swiecie

Business Type:

Producent , Dystrybutor / Hurtownik , Eksporter

Brands:

OEM

Ilość pracowników::

25~50

Coroczne wyprzedaże::

2000000-3000000

Rok założenia::

2011

Eksport szt.::

90% - 100%

Introduction

Minko Software Service Co. LTD, przedsiębiorstwo high-tech, koncentruje się na rozwoju specjalnego systemu oprogramowania,

jak również zastosowań technologii w różnych gałęziach przemysłu.Celem Minko jest dostarczanie profesjonalnego sprzętu

oraz rozwiązania programowe do obsługi lub współpracy z projektami naszych klientów, takimi jak odnoszące sukcesy dla winodws, office, server i adobe.Współpracujemy z wieloma światowymi firmami.Poza tym Minko to także producent oprogramowania.

 

- Badania i rozwój oprogramowania i rozwiązań programowych

 

- Działaj jako agent oprogramowania i sprzętu branżowego

Service

Zakres oprogramowania:Okna 7, Okna 8.1,Okna 10 ,Windows 11,Windows Server 2022, Office 2016, Office 2019,Biuro 2021,

Oprogramowanie OEM: dostosowywanie języka oprogramowania, dostosowywanie naklejki COA,Dostosowywanie oryginalnego miejsca,Projekt systemowy itp.

History

Od 2011 roku, Minko (HK) Technologia została zaangażowana w dostarczanie najwyższej jakości produktów i rozwiązań serwisowych, aby pomóc naszym klientom zarządzać i rozwijać swoją działalność szybko. Naszą ambicją jest, aby pomóc naszym klientom znaleźć nowe sposoby, aby dostosować swoje firmy poprzez zapewnienie najbardziej użyteczne rozwiązanie w konkurencyjnych cenach.

Dziś Minko Firma, która trzyma i Intelligent Software Hardware badań, rozwoju i sprzedaży na całym world.It cieszy się bardzo dobrą reputacją w świecie dla jego uczciwości.

Our Team

Zachęcamy dobre relacje między naszymi pracownikami w celu promowania handlu pomysłów i wspierać ducha współpracy. Mamy również współpracować z naszymi klientami, aby sojusz, który jest większy niż suma jej części.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Microsoft: Program Dostawca. Prawa autorskie © 2017-2023 computersoftware-systems.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.