Wyślij wiadomość
Dom > Produkty > Microsoft Windows 11 Professional >
Wersja 22H2 Microsoft Windows 11 Professional Pełny pakiet DVD z hiszpańskimi danymi instalacyjnymi

Wersja 22H2 Microsoft Windows 11 Professional Pełny pakiet DVD z hiszpańskimi danymi instalacyjnymi

Miejsce pochodzenia:

Irlandia

Nazwa handlowa:

Microsoft

Orzecznictwo:

Microsoft Certified

Numer modelu:

Windows 11 pro

Skontaktuj się z nami

Poprosić o wycenę
Szczegóły Produktu
Głoska bezdźwięczna:
płyta DVD
Tylko naklejka:
Wsparcie
Typ:
System operacyjny
Pakiet:
OEM/detal
Typ aktywacji:
online
Przestrzeń magazynowa:
Co najmniej 64 GB
Oprogramowanie systemowe:
obsługuje bezpieczny rozruch UEFI
Wsparcie 5G:
Modem obsługujący 5G
Opis produktu

Wersja 22H2 Microsoft Windows 11 Professional Pełny pakiet DVD z hiszpańskimi danymi instalacyjnymi

 

System Windows 11 Pro jest wyposażony w dodatkowe funkcje przeznaczone dla programistów IT, firm i przedsiębiorstw, które w inny sposób nie są dostępne w wersji Home.Zaprojektowany z myślą o hybrydowym miejscu pracy system Windows 11 Pro oferuje funkcje biznesowe i zarządcze, których potrzebuje Twój zespół, aby pracować wydajniej, płynniej i bezpieczniej.

 

CechyWindows 11 Professional:

 

• Szyfrowanie urządzeń funkcją Bitlocker
• Integracja z ochroną informacji firmy Microsoft
• Zdalne wdrażanie i zgodność
• Windows Hello dla firm
• Ochrona informacji systemu Windows (WIP)
• Piaskownica systemu Windows
• Przydzielony dostęp
• Dołącz do usługi Azure Active Directory
• Hybrydowe dołączanie do usługi Azure Active Directory
• Aktualizacje zarządzane w chmurze
• Enterprise State Roaming z platformą Azure
• Rozwiązania eSIM dla przedsiębiorstw
• Zasady grupy
• Konfiguracja trybu kiosku
• Zarządzanie aplikacjami mobilnymi
• Zarządzanie urządzeniami mobilnymi
• Bezproblemowe aplikacje lokalne i wirtualne
• Wsparcie dla usługi Active Directory
• Wsparcie dla usługi Azure Active Directory
• Autopilot systemu Windows
• Usługa aktualizacji systemu Windows Server (WSUS)
• Aktualizacja systemu Windows dla firm
• OneDrive dla Firm
• Zdalny ekran

 

Kiedy zostanie wydany system Windows 11?

 

Microsoft ogłosił, że system Windows 11 będzie dostępny na nowe komputery od 5 października 2021 r. Aktualizacje dla istniejących użytkowników systemu Windows 10 powinny zacząć pojawiać się na początku 2022 r., a Microsoft ma nadzieję, że do połowy 2022 r. 2022.

Wersja Windows Insider systemu Windows 11 jest już dostępna do testów beta na Dev Channel, a użytkownicy mogą teraz pobrać ISO systemu Windows 11.

Firma Microsoft potwierdziła, że ​​wdrażanie systemu Windows 11 rozpocznie się 5 października 2021 r. Jest to rozwinięcie wcześniejszego wpisu na blogu Panaosa Panaya, dyrektora ds. produktów systemu Windows, w którym stwierdzono, że „Windows 11 będzie dostępny w ramach bezpłatnej aktualizacji dla Komputery z systemem Windows 10 i nowe komputery rozpoczynają się w te wakacje”.

W tym samym czasie mogliśmy również zobaczyć masową aktualizację systemu Windows 10, chociaż Microsoft prawdopodobnie skupi się na swoim nowym systemie operacyjnym w głównej części.Windows 10 nadal będzie otrzymywać aktualizacje do 2025 roku, więc w starym psie jest jeszcze dużo życia.

 

Ta data wydania systemu Windows 11 dotyczy nowych komputerów, a aktualizacja dla istniejących użytkowników systemu Windows 10 pojawi się na początku 2022 r. Powinno to oznaczać, że wszelkie błędy i problemy zostaną (w większości) posortowane do czasu aktualizacji.Jeśli możesz uaktualnić, zakładając, że masz maszynę zgodną z TPM 2.0.

Jeśli nie możesz się doczekać, aby zobaczyć, o co tyle zamieszania, możesz teraz zainstalować kompilację Windows 11 Insider lub Windows 11 ISO.Są to obecnie wczesne wersje, chociaż zawierają nowy interfejs i niektóre kluczowe funkcje systemu Windows 11.To powiedziawszy, nie zalecamy instalowania go na głównej maszynie, ponieważ harmonogram wydawania jest wciąż wczesny i istnieje duża szansa, że ​​nie będzie działać bezbłędnie.

 

Wymagania sprzętowe dla systemu Windows 11:

 

Część Minimum
Edytor Kompatybilny procesor 64-bitowy (x86-64 lub ARM64) z zegarem co najmniej 1 GHz i co najmniej 2 rdzeniami
Pamięć (RAM) Co najmniej 4 GB
Przestrzeń magazynowa Co najmniej 64 GB
Oprogramowanie systemowe UEFI
Bezpieczeństwo Moduł zaufanej platformy (TPM) w wersji 2.0
Karta graficzna Kompatybilny z DirectX 12 lub nowszym ze sterownikiem WDDM 2.0
Wyświetlacz Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości (720p) o przekątnej większej niż 9 cali, 8 bitów na kanał koloru
Połączenie internetowe i konta Microsoft Połączenie internetowe i konto Microsoft wymagane do ukończenia pierwszej konfiguracji w systemie Windows 11 Home.

 

Podstawowe wymagania systemowe systemu Windows 11 różnią się znacznie od systemu Windows 10. Windows 11 obsługuje tylko systemy 64-bitowe, takie jak te korzystające z procesora x86-64 lub ARM64;Procesory IA-32 nie są już obsługiwane.Tak więc Windows 11 jest pierwszą konsumencką wersją systemu Windows, która nie obsługuje 32-bitowych procesorów i 16-bitowego oprogramowania (chociaż Windows Server 2008 R2 był pierwszą wersją systemu Windows NT, która ich nie obsługuje).Zwiększono również minimalne wymagania dotyczące pamięci RAM i pamięci;Windows 11 wymaga teraz co najmniej 4 GB pamięci RAM i 64 GB przestrzeni dyskowej.Tryb S jest obsługiwany tylko w domowej wersji systemu Windows 11. Od sierpnia 2021 r. oficjalnie obsługiwana lista procesorów obejmuje Intel Core 8. generacji i nowsze, AMD Zen+ i nowsze oraz Qualcomm Snapdragon 850 i nowsze. Lista zgodności obejmuje również Wersje „AF” procesorów Ryzen i Intel Core i7-7820HQ (procesor 7. generacji), chociaż ten ostatni jest obsługiwany tylko na urządzeniach dostarczonych ze sterownikami opartymi na DCH.Urządzenia z nieobsługiwanymi procesorami nie są blokowane przed zainstalowaniem lub uruchomieniem systemu Windows 11, jednak należy przeprowadzić czystą instalację, ponieważ usługa Windows Update uniemożliwi uaktualnienie z systemu Windows 10. Ponadto firma Microsoft stwierdziła, że ​​instalowanie aktualizacji może być blokowane na urządzeniach korzystających z nieobsługiwanych procesorów.

Starszy system BIOS nie jest już obsługiwany;Wymagany jest teraz system UEFI z bezpiecznym rozruchem i koprocesorem bezpieczeństwa TPM 2.0. W szczególności wymóg TPM doprowadził do nieporozumień, ponieważ wiele płyt głównych nie obsługuje TPM, wymaga fizycznego zainstalowania zgodnego modułu TPM na płycie głównej lub ma wbudowany moduł TPM w oprogramowaniu układowym procesora lub na poziomie sprzętowym, który jest domyślnie wyłączony, co wymaga zmiany ustawień w UEFI komputera, aby włączyć. Producenci oryginalnego sprzętu mogą nadal dostarczać komputery bez koprocesora TPM 2.0 po zatwierdzeniu przez firmę Microsoft.

 

Nowy interfejs Windowsa

 

Najbardziej oczywiste zmiany w systemie Windows 11 dotyczą interfejsu użytkownika (UI).Microsoft zawsze miał tendencję do bałaganu w swoim interfejsie użytkownika, a w przypadku systemu Windows 11 nie powstrzymywał się.Istniejące okna mają nowy wygląd i ponownie przyjrzeli się efektowi matowego szkła dla niektórych zachodzących na siebie paneli.Przycisk Start został przeniesiony, widżety powracają i

Ogólny etos to przejście do bardziej miękkiego, bardziej zaokrąglonego tematu.Okna nie mają już narożników pod kątem prostym, do których przywykliśmy, ale zamiast tego są zaokrąglone.To subtelna zmiana, ale ma inny charakter — przynajmniej tak jest, gdy okna nie są na pełnym ekranie.

Reklama

Inną ważną zmianą jest przesunięcie paska zadań na środek ekranu, zamiast wciśnięcia go w lewy dolny róg.Nie martw się jednak, możesz przywrócić to, jak działa w systemie Windows 10, jednym ruchem przełącznika na ekranie ustawień paska zadań.

Sposób, w jaki układasz okna na ekranie, również cieszył się od dawna oczekiwanym strzałem w ramię.Najechanie kursorem myszy na ikonę maksymalizacji powoduje wyświetlenie rozwijanej palety, która pozwala wybrać sposób rozmieszczenia różnych okien.Masz pewną kontrolę nad takimi rzeczami w systemie Windows 10, ale dzięki łatwej obsłudze okien zajmujących jedną trzecią ekranu lub ćwiartki może to zapewnić znacznie czystszy układ.Jest to szczególnie przydatne, jeśli korzystasz z dużego ekranu 4K i chcesz przeglądać kilka aplikacji jednocześnie.

Jedna zmiana estetyczna, która podobno ma nadejść do systemu Windows 11, to koniec niebieskiego ekranu śmierci lub BSOD, jeśli wolisz.Nie martw się jednak, że akronim BSOD będzie nadal zachowywany (przynajmniej w języku angielskim), ponieważ zmienia się w Czarny ekran śmierci – który brzmi o wiele bardziej metalowo.

 

Wersja 22H2 Microsoft Windows 11 Professional Pełny pakiet DVD z hiszpańskimi danymi instalacyjnymi 0

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Microsoft: Program Dostawca. Prawa autorskie © 2017-2023 computersoftware-systems.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.