Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMicrosoft Office 2021

4 GB 64-bitowa licencja Microsoft Office Home and Student 2021 Oryginalna licencja na klucz 1 PC

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

4 GB 64-bitowa licencja Microsoft Office Home and Student 2021 Oryginalna licencja na klucz 1 PC

4GB 64bit Microsoft Office Home And Student 2021 Original Key License 1PC
4GB 64bit Microsoft Office Home And Student 2021 Original Key License 1PC
video play

Duży Obraz :  4 GB 64-bitowa licencja Microsoft Office Home and Student 2021 Oryginalna licencja na klucz 1 PC Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Biuro 2021 Dom i student
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 kawałków
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Karton
Czas dostawy: W ciągu 48 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 30000 sztuk/tydzień
Szczegółowy opis produktu
Format: Pobieranie cyfrowe Użytkownicy: 1
Język: język angielski System operacyjny: Windows/Mac
Wyświetlacz: Rozdzielczość ekranu 1024x768 Pamięć: 4 GB (64-bitowy)
High Light:

64-bitowy pakiet Microsoft Office dla domu i ucznia 2021

,

1 PC Microsoft Office dla domu i ucznia 2021

,

4 GB microsoft dla domu i ucznia 2021

4 GB (64-bitowy) Microsoft Office Home and Student 2021 Oryginalna licencja na klucz 1 PC

 

Opis:

 

Dożywotnia inwestycja w kreatywną technologię, Office 2021 dla Użytkowników Domowych i Uczniów to Twoje nowe miejsce w pierwszym rzędzie w przyszłość innowacji firmy Microsoft.Oparty na sztucznej inteligencji, nowy pakiet produktywności stanowi kontynuację zaangażowania firmy Microsoft w zapewnianie każdemu użytkownikowi technologii, która jest bardziej wydajna, osobista i inteligentna niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, studentem lub właścicielem małej firmy, masz dość poczucia, że ​​używasz nieaktualnych aplikacji?Uaktualnij do najnowszych i najbardziej innowacyjnych narzędzi już dziś!Uzyskaj ulepszoną wersję swoich ulubionych aplikacji z nowymi innowacyjnymi dodatkami, aby ułatwić życie.Zadbaj o zadowolenie klientów i nauczycieli, robiąc na nich wrażenie w każdej dziedzinie!

 

Odkryj pakiet Microsoft Office, jakiego nigdy wcześniej nie widziano na wszystkich komputerach osobistych z systemem Windows.Oczekuj eleganckich elementów projektu, ultraszybkiej wydajności, nowego odświeżenia projektu i zawsze aktualnych funkcji, nie pomijając kosztów, subskrypcji lub dostępności.

 

Zmaksymalizuj swój czas osobisty teraz, gdy masz dostęp do pakietu Office 2021 dla Użytkowników Domowych i Uczniów na komputerze stacjonarnym lub laptopie, a nawet tabletach z systemem Windows!Każda aplikacja jest tworzona i aktualizowana na dzisiejszym konkurencyjnym rynku przez wiodącego giganta oprogramowania komputerowego z imponującą historią innowacji.

 

Nowy projekt jest łatwy w użyciu, a bezproblemowa integracja umożliwia łatwiejszą niż kiedykolwiek współpracę z innymi.Klasyczne aplikacje dostarczane z pakietem Microsoft Office 2021 to Word, Excel i PowerPoint.Dzięki wieczystej licencji i dołączonym aplikacjom rozpoczęcie pracy z pakietem Microsoft Office nigdy nie było łatwiejsze.

 

Office 2021 jest przeznaczony dla pokolenia, które poważnie traktuje swoją pracę.To nie tylko pakiet produktywności, to arsenał kreatywności.Załaduj potężne narzędzia od samego początku i zabierz się do pracy szybciej niż kiedykolwiek wcześniej!

 

Zaktualizowane wersje programów Microsoft Word, Excel i PowerPoint z 2021 r. są zawarte w nowym pakiecie Office 2021 Home & Student. 

 

Wymóg:

 

Edytor Windows 11 lub Windows 10 z dwurdzeniowym procesorem 1,6 GHz/najnowszym macOS
System operacyjny Windows 11 lub Windows 10 na PC;Mac OS dla Mac
Pamięć 4 GB (64-bitowe), 2 GB (32-bitowe) pamięci RAM na komputer;4 GB pamięci RAM dla komputerów Mac
Miejsce na dysku twardym 4 GB wolnego miejsca na dysku dla PC, 10 GB dla Mac
Wyświetlacz Rozdzielczość 1024 x 768 dla PC, 1280 x 800 dla Mac
Grafika Karta graficzna DirectX 10 do przyspieszania sprzętowego grafiki na PC

 

Cechy:

 

Microsoft Word 2021

 

Oprogramowanie do edycji tekstu, którego uwielbiasz używać do esejów i dokumentów, powróciło, ale tym razem jest lepsze niż kiedykolwiek.Dzięki nowym funkcjom, które sprawiają, że pisanie jest bardziej spójne bez względu na okazję — czy to w szkole, czy w projektach domowych — Twoja ulubiona aplikacja została rozszerzona o fajne sztuczki w rękawie.

 

Zrób więcej w krótszym czasie niż kiedykolwiek wcześniej.Wszystkie narzędzia potrzebne do dowolnego projektu na wyciągnięcie ręki!Użyj paska „Powiedz mi”, aby zlokalizować funkcje i umieść je na pasku narzędzi szybkiego dostępu, aby uzyskać łatwy dostęp.
Ulepszony tryb ciemny.Utrzymuj ekran przed oczami dzięki nowemu, ulepszonemu trybowi ciemnemu.Teraz Twoja strona również staje się ciemna i możesz przejść do trybu skupienia, aby zmienić kolory tła bez rozpraszania uwagi.
Lepiej Czytaj na głos głosy.Nowe, znacznie ulepszone głosy zamiany tekstu na mowę pojawiły się w programie Word 2021. Ciesz się wysokiej jakości, zrozumiałymi głosami, które pomogą Ci lepiej zrozumieć dokumenty.Tak, działa nawet z nowym Line Focus w czytniku immersyjnym!
Komentowanie uwspółcześnione.Nigdy więcej wyskakujących okienek na pasku bocznym.Komentarze są teraz wbudowane i kontekstowe, a w przyszłości pojawią się @wzmianki i wiele więcej.
Przekształć swój dokument w stronę internetową.Microsoft Sway umożliwia utworzenie strony internetowej za pomocą jednego kliknięcia z dokumentu Word.Wybieraj spośród różnych opcji układu, animacji i wprowadzaj zmiany w aplikacji Sway.

 

Microsoft Excel 2021

 

Microsoft Excel 2021 to najbardziej wszechstronna i łatwa w użyciu aplikacja do obsługi arkuszy kalkulacyjnych na dzisiejszym rynku.Popraw swoje umiejętności analizy danych dzięki tym wszystkim nowym funkcjom, które zostały stworzone specjalnie dla ludzi takich jak Ty.

 

Excel 2021 rozszerza granice tego, co wcześniej uważano za możliwe.Możesz teraz wyjść poza pomysły i z łatwością tworzyć złożone, profesjonalne arkusze kalkulacyjne.

 

Wykorzystaj swoje dane w pełni.Szybko i łatwo analizuj informacje.Ludzie z dowolnego zawodu lub kraju na całym świecie mogą mieć dostęp do lepszych umiejętności podejmowania decyzji w oparciu o wyniki z ich arkuszy kalkulacyjnych Excel!
Nowe funkcje.Nowe, zaawansowane funkcje umożliwiają manipulowanie danymi i pracę z nimi na więcej sposobów.Nowo wprowadzone funkcje obejmują LET() i XLOOKUP() w programie Excel, a wiele więcej będzie w przyszłości!
Poprawa stabilności i wydajności.Ulepszona wydajność programu Excel sprawia, że ​​praca z dużymi zestawami jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki większej szybkości obliczeń i nawigacji.

 

Microsoft PowerPoint 2021

 

PowerPoint 2021 jest idealny dla osób, które chcą tworzyć ciekawe prezentacje i udostępniać je w sposób, który przyciąga większą uwagę niż wcześniej.Dzięki ulepszeniom wprowadzonym przez samych Microsoft, a także dodanym nowym funkcjom — nie możesz się pomylić.

 

Bądź kreatywny, bądź profesjonalny.Najlepsze prezentacje to te, w których możesz puścić wodze fantazji.PowerPoint 2021 pozwala to zrobić, ale nadal zachowuje profesjonalny ton dla wszelkiego rodzaju scenariuszy.
Mistrz rzemiosła.Prezentacje są najlepsze, gdy w zabawny sposób przechodzą od jednej rzeczy do drugiej.PowerPoint 2021 pozwala zachować świeżość i ciekawość prezentacji dzięki narzędziom, animacjom i przejściom!
Wstaw nowe ikony i modele 3D.Pracuj z rozszerzoną biblioteką ikon SVG, aby Twoja praca wyróżniała się na tle innych!Wybierz między profesjonalnie zaprojektowanymi lub prześlij własne, jeśli czujesz się kreatywny.
PowerPoint 2021 sprawia, że ​​czujesz się wysłuchany.Teraz Twoje prezentacje mogą mieć bardziej osobisty charakter dzięki nagrywaniu narracji z samego programu — nie musisz szukać zewnętrznego źródła ani inwestować czasu w nagrywanie siebie w osobnej aplikacji!

 

4 GB 64-bitowa licencja Microsoft Office Home and Student 2021 Oryginalna licencja na klucz 1 PC 04 GB 64-bitowa licencja Microsoft Office Home and Student 2021 Oryginalna licencja na klucz 1 PC 1

Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Tel: +8613539872669

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas