Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyWersje systemu Windows Server 2019

TPM 2.0 VBS Microsoft Windows Server 2022 OEM Aktywacja online 4 GHz

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

TPM 2.0 VBS Microsoft Windows Server 2022 OEM Aktywacja online 4 GHz

TPM 2.0 VBS Microsoft Windows Server 2022 OEM Online Activation 4GHz
TPM 2.0 VBS Microsoft Windows Server 2022 OEM Online Activation 4GHz TPM 2.0 VBS Microsoft Windows Server 2022 OEM Online Activation 4GHz

Duży Obraz :  TPM 2.0 VBS Microsoft Windows Server 2022 OEM Aktywacja online 4 GHz Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Cerfified
Numer modelu: Serwer Windows 2022
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Fabrycznie zamknięte opakowanie detaliczne / OEM
Czas dostawy: 48 godzin
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 5000 sztuk/tydzień
Szczegółowy opis produktu
Edytor: 64-bitowy procesor 4GHz Język: język angielski
Pamięć optyczna: napęd DVD Pakiet: OEM
Baran: 512 MB Miejsca na dysku: 32 GB
High Light:

VBS Microsoft Windows Server 2022

,

TPM 2.0 Microsoft Windows Server 2022

,

4GHz Windows Server Key License

Microsoft Windows Server 2022 Standardowa licencja OEM Win Server 2022 Datacenter Online na klucz aktywacyjny

 

Opis produktu:

 

Win Server 2022 Standard to nowy wiodący system operacyjny dla serwerów, który ma kilka unikalnych funkcji, które sprawią, że Twoja firma będzie prosperować.Win Server 2022 nie tylko zapewnia wysoką wydajność jako niezawodny koń roboczy dla wszystkich rodzajów firm, ale także oferuje określone korzyści dla branż.

Win Server 2022 to najnowsza wersja gotowego do pracy w chmurze systemu operacyjnego firmy Microsoft.Jest wyposażony w technologie, które ułatwiają migrację obciążeń, gdy jesteś gotowy.co więcej, plan ten zapewnia wybór przyjazny dla budżetu, dzięki czemu możesz zaoszczędzić pieniądze, nadal uruchamiając programy i aplikacje, od których zależy Twoja firma każdego dnia.

 

Cechy:

 

Funkcja

Edycja standardowa

Edycja Datacenter

Podstawowa funkcjonalność Windows Server

Dostępna funkcja

Dostępna funkcja

Integracja hybrydowa

Dostępna funkcja

Dostępna funkcja

Kontenery Windows Server Nieograniczony Nieograniczony
Replika pamięci

Ograniczona funkcja

Dostępna funkcja
Sieć definiowana programowo

Funkcja niedostępna

Dostępna funkcja
Pamięć masowa zdefiniowana programowo

Funkcja niedostępna

Dostępna funkcja

 

Co nowego w systemie Windows Server 2022?

 

Bezpieczeństwo

Nowe funkcje zabezpieczeń w systemie Windows Server 2022 łączą inne funkcje zabezpieczeń systemu Windows Server w wielu obszarach, aby zapewnić dogłębną ochronę przed zaawansowanymi zagrożeniami.Zaawansowane zabezpieczenia wielowarstwowe w systemie Windows Server 2022 zapewniają kompleksową ochronę, której potrzebują dziś serwery.

 

Serwer z zabezpieczonym rdzeniem

Certyfikowany sprzęt serwerowy z rdzeniem zabezpieczającym od partnera OEM zapewnia dodatkowe zabezpieczenia, które są przydatne przed wyrafinowanymi atakami.Może to zapewnić większą pewność podczas obsługi danych o znaczeniu krytycznym w niektórych branżach, w których dane są najbardziej wrażliwe.Serwer z zabezpieczonym rdzeniem wykorzystuje możliwości sprzętu, oprogramowania układowego i sterowników, aby włączyć zaawansowane funkcje zabezpieczeń systemu Windows Server.Wiele z tych funkcji jest dostępnych na komputerach z systemem Windows Secured-core, a teraz są również dostępne ze sprzętem serwerowym z zabezpieczonym rdzeniem i systemem Windows Server 2022.

 

Sprzętowe źródło zaufania

Bezpieczne chipy procesora kryptograficznego Trusted Platform Module 2.0 (TPM 2.0) zapewniają bezpieczne, sprzętowe przechowywanie wrażliwych kluczy kryptograficznych i danych, w tym pomiarów integralności systemów.Moduł TPM 2.0 może zweryfikować, czy serwer został uruchomiony z prawidłowym kodem i czy można mu zaufać przez kolejne wykonanie kodu.Jest to znane jako sprzętowa podstawa zaufania i jest używane przez funkcje, takie jak szyfrowanie dysków funkcją BitLocker.

 

Bezpieczeństwo oparte na wirtualizacji (VBS)

Serwery z zabezpieczonym rdzeniem obsługują zabezpieczenia oparte na wirtualizacji (VBS) i integralność kodu opartą na hiperwizorze (HVCI).VBS wykorzystuje funkcje wirtualizacji sprzętu do tworzenia i izolowania bezpiecznego regionu pamięci od normalnego systemu operacyjnego, chroniąc przed całą klasą luk wykorzystywanych w atakach na kopanie kryptowalut.VBS umożliwia również korzystanie z funkcji Credential Guard, w której poświadczenia użytkownika i klucze tajne są przechowywane w wirtualnym kontenerze, do którego system operacyjny nie ma bezpośredniego dostępu.

 

Ochrona oprogramowania

Oprogramowanie układowe wykonuje się z wysokimi uprawnieniami i często jest niewidoczne dla tradycyjnych rozwiązań antywirusowych, co prowadzi do wzrostu liczby ataków na oprogramowanie układowe.Procesory serwerowe z zabezpieczonym rdzeniem obsługują pomiary i weryfikację procesów rozruchu dzięki technologii Dynamic Root of Trust for Measurement (DRTM) oraz izolację dostępu sterowników do pamięci dzięki ochronie Direct Memory Access (DMA).

HVCI używa VBS do znacznego wzmocnienia egzekwowania zasad integralności kodu, w tym integralności trybu jądra, która sprawdza wszystkie sterowniki trybu jądra i pliki binarne w środowisku zwirtualizowanym przed ich uruchomieniem, zapobiegając załadowaniu niepodpisanych sterowników lub plików systemowych do pamięci systemowej.

 

Bezpieczna łączność

Transport: HTTPS i TLS 1.3 włączone domyślnie w systemie Windows Server 2022

Bezpieczne połączenia są sercem dzisiejszych systemów połączonych ze sobą.Transport Layer Security (TLS) 1.3 to najnowsza wersja najczęściej stosowanego w Internecie protokołu bezpieczeństwa, który szyfruje dane w celu zapewnienia bezpiecznego kanału komunikacji między dwoma punktami końcowymi.HTTPS i TLS 1.3 są teraz domyślnie włączone w systemie Windows Server 2022, chroniąc dane klientów łączących się z serwerem.Eliminuje przestarzałe algorytmy kryptograficzne, zwiększa bezpieczeństwo w stosunku do starszych wersji i ma na celu zaszyfrowanie jak największej części uścisku dłoni.Dowiedz się więcej o obsługiwanych wersjach TLS i obsługiwanych zestawach szyfrowania.

 

Server Message Block (SMB): szyfrowanie SMB AES-256 dla najbardziej świadomych bezpieczeństwa

System Windows Server obsługuje teraz pakiety kryptograficzne AES-256-GCM i AES-256-CCM do szyfrowania i podpisywania SMB.System Windows automatycznie negocjuje tę bardziej zaawansowaną metodę szyfrowania podczas łączenia się z innym komputerem, który również ją obsługuje, a także można ją narzucić za pomocą zasad grupy.Windows Server nadal obsługuje standard AES-128 w celu zapewnienia zgodności z niższym poziomem.

 

Bezpieczny DNS: szyfrowane żądania rozpoznawania nazw DNS za pomocą DNS-over-HTTPS

Klient DNS w systemie Windows Server 2022 obsługuje teraz usługę DNS-over-HTTPS (DoH), która szyfruje zapytania DNS przy użyciu protokołu HTTPS.Pomaga to zachować jak największą prywatność ruchu, zapobiegając podsłuchiwaniu i manipulowaniu danymi DNS.Dowiedz się więcej o konfigurowaniu klienta DNS do korzystania z DoH.

 

SMB: Kontrole szyfrowania SMB wschód-zachód dla wewnętrznej komunikacji klastra

Klastry pracy awaryjnej systemu Windows Server obsługują teraz szczegółową kontrolę szyfrowania i podpisywania komunikacji pamięci masowej wewnątrz węzła dla udostępnionych woluminów klastra (CSV) i warstwy magistrali pamięci masowej (SBL).Oznacza to, że korzystając z Bezpośredniego miejsca do magazynowania, możesz zdecydować się na szyfrowanie lub podpisywanie komunikacji wschód-zachód w samym klastrze w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

 

Szyfrowanie SMB Direct i RDMA

SMB Direct i RDMA zapewniają wysoką przepustowość sieci szkieletowej o małych opóźnieniach dla obciążeń, takich jak Storage Spaces Direct, Storage Replica, Hyper-V, Scale-out File Server i SQL Server.SMB Direct w systemie Windows Server 2022 obsługuje teraz szyfrowanie.Wcześniej włączenie szyfrowania SMB wyłączało bezpośrednie umieszczanie danych;było to zamierzone, ale poważnie wpłynęło na wydajność.Teraz dane są szyfrowane przed umieszczeniem, co prowadzi do znacznie mniejszej degradacji wydajności przy jednoczesnym dodaniu ochrony prywatności pakietów AES-128 i AES-256.

 

SMB przez QUIC

Protokół SMB przez QUIC aktualizuje protokół SMB 3.1.1 w systemie Windows Server 2022 Datacenter: Azure Edition i obsługiwanych klientach systemu Windows, aby używał protokołu QUIC zamiast TCP.Korzystając z protokołu SMB over QUIC wraz z protokołem TLS 1.3, użytkownicy i aplikacje mogą bezpiecznie i niezawodnie uzyskiwać dostęp do danych z serwerów plików brzegowych działających na platformie Azure.Użytkownicy mobilni i telepracownicy nie potrzebują już VPN, aby uzyskać dostęp do swoich serwerów plików przez SMB w systemie Windows.Więcej informacji można znaleźć w dokumentacji SMB over QUIC.

 

TPM 2.0 VBS Microsoft Windows Server 2022 OEM Aktywacja online 4 GHz 0

Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Tel: +8613539872669

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas