Wyślij wiadomość
Dom > Produkty > Microsoft Windows 11 Professional >
TPM 2.0 Microsoft Windows 11 Professional OEM Box Wygraj 11 Home Activation Key Online

TPM 2.0 Microsoft Windows 11 Professional OEM Box Wygraj 11 Home Activation Key Online

TPM 2.0 Microsoft Windows 11 Professional

Microsoft Windows 11 Professional OEM Box

Win 11 Home Activation Key Online

Miejsce pochodzenia:

Irlandia

Nazwa handlowa:

Microsoft

Orzecznictwo:

Microsoft Certified

Numer modelu:

Okna 11

Skontaktuj się z nami

Poprosić o wycenę
Szczegóły Produktu
Głoska bezdźwięczna:
link do pobrania
Tylko naklejka:
Wsparcie
Sposób dostarczania wiadomości e-mail:
Dostępny
Pakiet:
OEM/detaliczny
Typ aktywacji:
online
rodzaj systemu:
okna
Gwarancja:
Dożywotni
Obsługa 5G:
Modem obsługujący 5G
Opis produktu

Wielojęzyczny system Microsoft Windows 11 Professional OEM Box Wygraj klucz aktywacyjny online w domu 11
 
Nowy wygląd 11
 
Fluent Design to nowa nazwa wyglądu systemu Windows 11. Na całym świecie wszystko wygląda nowocześniej i świeżo, a zaokrąglone okna i aplikacje, takie jak Snipping Tool, odnotowują ogromne ulepszenia od lat.
Jedną z największych zmian, które użytkownicy zauważą, jest przeniesienie menu Start na środek ekranu – i jest ono teraz „obsługiwane w chmurze”, więc dynamicznie zmienia się w zależności od pory dnia i treści, z którymi pracujesz .
Jeśli używasz kompilacji Insider, istnieją już sposoby dostosowywania paska zadań i menu Start, w tym przenoszenie ikon z powrotem w lewo.
Tryb jasny i tryb ciemny są tutaj również, z ujednoliconym projektem w całym systemie operacyjnym, z kolorowymi tapetami do wyboru.
Windows 11 zapewnia spokojną, kreatywną przestrzeń, w której możesz realizować swoją pasję poprzez świeże doświadczenia.Od zupełnie nowego menu Start po nowe sposoby łączenia się z ludźmi, których kochasz, wiadomości, gry i treści — system Windows 11 to miejsce do myślenia, wyrażania i tworzenia w naturalny sposób.
 
Widgety systemu Windows powracają do systemu Windows 11, dostępne za pośrednictwem stacji dokującej, z funkcjami dynamicznymi opartymi na sztucznej inteligencji firmy Microsoft, które umożliwiają zmianę widżetów, podobnie jak menu Start, w zależności od używanych aplikacji i pory dnia.Na ekranie dotykowym możesz przesuwać się od lewej na pulpicie, aby wyświetlić widżety.
Jest wiele do wyboru, takich jak pogoda, mapy Bing, wiadomości i nie tylko.
Będą one również dostępne dla stron trzecich, więc możesz zobaczyć tyle widżetów do wyboru, ile jest w systemach operacyjnych Apple iOS i iPadOS.
Reklama
Wiele aplikacji, takich jak Photos, Snipping Tool i Paint, zostało przeprojektowanych dla systemu Windows 11, aby dostosować je do języka Fluent Design.
 
Ulepszenia dotykowe
Tryb tabletu był jednym ze słabszych punktów systemu Windows od czasu systemu Windows 8, a nowe funkcje tabletu, które Microsoft zaprezentował w systemie Windows 11, mogą być kluczem do fortuny systemu operacyjnego, zwłaszcza w przypadku przyszłych produktów Surface firmy Microsoft – mieć nowy, numerowany system operacyjny dla nadchodzących tabletów może być dużym punktem sprzedaży dla nowych użytkowników.
Na wydarzeniu Microsoft reklamował większe cele dotykowe i łatwiejsze sposoby przenoszenia okien oraz lepsze optymalizacje obracania, na przykład w sposobie zmiany rozmieszczenia okien, dzięki czemu nie stracisz z oczu używanych aplikacji.
Gesty używane z gładzikiem modeli Surface pojawiają się również na ekranie dotykowym, wprowadzając tutaj pewną znajomość.Haptics pojawia się również w systemie Windows 11, gdy używasz rysika, aby uzyskać lepsze informacje zwrotne podczas rysowania lub szkicowania.
Klawiatura dotykowa została również przeprojektowana, z mniejszą klawiaturą tylko dla kciuka i gotowymi do użycia emotikonami.Microsoft twierdzi, że dyktowanie zostanie również ulepszone, wraz z poleceniami głosowymi, opcjami „usuń to” i nie tylko.
 
Kiedy zostanie wydany Windows 11?
 
Microsoft ogłosił, że system Windows 11 będzie dostępny dla nowych maszyn od 5 października 2021 r. Aktualizacje istniejących użytkowników systemu Windows 10 powinny zacząć się pojawiać na początku 2022 r., a Microsoft ma nadzieję, że zaoferuje system Windows 11 wszystkim zgodnym maszynom do połowy 2022.
Kompilacja Windows Insider systemu Windows 11 jest już dostępna do testów beta na kanale deweloperskim, a użytkownicy mogą teraz pobrać plik ISO systemu Windows 11.
Microsoft potwierdził, że system Windows 11 rozpocznie się 5 października 2021 r. W poście na blogu Panosa Panay, dyrektora ds. produktów systemu Windows, stwierdzono, że „Windows 11 będzie dostępny w ramach bezpłatnej aktualizacji dla kwalifikujących się Komputery z systemem Windows 10 i nowe komputery rozpoczynające się w te wakacje”.
Mogliśmy również zobaczyć obszerną aktualizację systemu Windows 10 w tym samym czasie, chociaż Microsoft prawdopodobnie skupi się głównie na swoim nowym systemie operacyjnym.Windows 10 nadal będzie otrzymywać aktualizacje do 2025 r., więc stary pies ma jeszcze dużo życia.
 
Ta data wydania systemu Windows 11 dotyczy nowych komputerów, a aktualizacja dla istniejących użytkowników systemu Windows 10 pojawi się na początku 2022 r. Powinno to oznaczać, że wszelkie błędy i problemy zostaną (w większości) posortowane według czasu, w którym będzie można dokonać aktualizacji.Jeśli możesz dokonać aktualizacji, zakładając, że masz maszynę zgodną z TPM 2.0.
Jeśli chcesz zobaczyć, o co to całe zamieszanie, możesz teraz zainstalować kompilację Windows 11 Insider lub Windows 11. ISO.Są to obecnie wczesne kompilacje, chociaż zawierają nowy interfejs i niektóre kluczowe funkcje systemu Windows 11.To powiedziawszy, nie zalecamy instalowania go na głównym komputerze, ponieważ wciąż znajduje się na początku harmonogramu wydań i istnieje duża szansa, że ​​nie będzie działać bezbłędnie.
 
Jak pobrać system Windows 11?
 
Firma Microsoft aktualizuje wersje Insider systemu Windows 11 na kanale programistów od czasu jego ogłoszenia, więc jeśli chcesz spróbować, mamy przydatny przewodnik dotyczący pobierania systemu Windows 11.
Kompilacja jest teraz powszechnie dostępna w kanale beta, prezentując więcej udoskonaleń we wszystkich dziedzinach, w tym w Microsoft Store.
Zanim jednak to zrobisz, najlepszym rozwiązaniem będzie upewnienie się, że Twój komputer jest najpierw zarejestrowany w programie Insider firmy Microsoft, o ile spełnia wymagania.
Ale pamiętaj, radzimy uruchamiać go tylko na komputerze, który nie jest twoim głównym komputerem, ponieważ na razie istnieje wiele drobnych problemów.
 
Wymagania sprzętowe dla systemu Windows 11:

SkładnikMinimum
EdytorZgodny procesor 64-bitowy (x86-64 lub ARM64) o częstotliwości taktowania co najmniej 1 GHz i co najmniej 2 rdzeniach
Pamięć (RAM)Co najmniej 4 GB
Przestrzeń magazynowaCo najmniej 64 GB
Oprogramowanie układoweUEFI
BezpieczeństwoTrusted Platform Module (TPM) w wersji 2.0
Karta graficznaKompatybilny z DirectX 12 lub nowszym ze sterownikiem WDDM 2.0
WyświetlaczWyświetlacz o wysokiej rozdzielczości (720p) o przekątnej większej niż 9 cali, 8 bitów na kanał koloru
Połączenie internetowe i konta MicrosoftPołączenie internetowe i konto Microsoft wymagane do ukończenia pierwszej konfiguracji w systemie Windows 11 Home.

 
Podstawowe wymagania systemowe systemu Windows 11 różnią się znacznie od systemu Windows 10. Windows 11 obsługuje tylko systemy 64-bitowe, takie jak procesory x86-64 lub ARM64;Procesory IA-32 nie są już obsługiwane.Tak więc Windows 11 jest pierwszą konsumencką wersją systemu Windows, która nie obsługuje 32-bitowych procesorów i 16-bitowego oprogramowania (chociaż Windows Server 2008 R2 był pierwszą wersją systemu Windows NT, która ich nie obsługiwała).Zwiększono również minimalne wymagania dotyczące pamięci RAM i pamięci;Windows 11 wymaga teraz co najmniej 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci.Tryb S jest obsługiwany tylko w wersji Home systemu Windows 11. Od sierpnia 2021 r. oficjalnie obsługiwana lista procesorów obejmuje Intel Core 8. generacji i nowsze, AMD Zen+ i nowsze oraz Qualcomm Snapdragon 850 i nowsze. Lista zgodności obejmuje również Wersje „AF” procesorów Ryzen i Intel Core i7-7820HQ (procesor siódmej generacji), chociaż ta ostatnia jest obsługiwana tylko w urządzeniach dostarczanych ze sterownikami opartymi na DCH.Urządzenia z nieobsługiwanymi procesorami nie są blokowane przed instalowaniem ani uruchamianiem systemu Windows 11, jednak należy przeprowadzić czystą instalację, ponieważ usługa Windows Update uniemożliwi uaktualnienie z systemu Windows 10. Ponadto firma Microsoft stwierdziła, że ​​urządzenia korzystające z nieobsługiwanych procesorów mogą być blokowane przed instalowaniem aktualizacji.
Starszy system BIOS nie jest już obsługiwany;obecnie wymagany jest system UEFI z bezpiecznym rozruchem i koprocesorem bezpieczeństwa TPM 2.0. W szczególności wymaganie TPM doprowadziło do nieporozumień, ponieważ wiele płyt głównych nie obsługuje TPM, wymaga fizycznego zainstalowania kompatybilnego modułu TPM na płycie głównej lub ma wbudowany moduł TPM w oprogramowaniu układowym procesora lub na poziomie sprzętu, który jest domyślnie wyłączony, co wymaga zmiany ustawień w interfejsie UEFI komputera w celu włączenia. Producenci oryginalnego sprzętu mogą nadal dostarczać komputery bez koprocesora TPM 2.0 po zatwierdzeniu przez firmę Microsoft.
 
TPM 2.0 Microsoft Windows 11 Professional OEM Box Wygraj 11 Home Activation Key Online 0

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Microsoft: Program Dostawca. Prawa autorskie © 2017-2024 computersoftware-systems.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.