Wyślij wiadomość
Dom > Produkty > Microsoft Windows 11 Professional >
UEFI Windows 11 Professional Full Box 5G Win 11 Pro Key License Naklejka COA

UEFI Windows 11 Professional Full Box 5G Win 11 Pro Key License Naklejka COA

UEFI Windows 11 Professional Full Box

naklejka COA UEFI Windows 11 Professional

licencja na klucz 5G Win 11 Pro

Miejsce pochodzenia:

Irlandia

Nazwa handlowa:

Microsoft

Orzecznictwo:

Microsoft Certified

Numer modelu:

Okna 11

Skontaktuj się z nami

Poprosić o wycenę
Szczegóły Produktu
Głoska bezdźwięczna:
link do pobrania
Tylko naklejka:
Wsparcie
Sposób dostarczania wiadomości e-mail:
Dostępny
Pakiet:
OEM/detaliczny
Typ aktywacji:
online
rodzaj systemu:
okna
Gwarancja:
Dożywotni
Obsługa 5G:
Modem obsługujący 5G
Opis produktu

Detaliczna Windows 11 Professional Full box Wygraj 11 Pro Key License Naklejka COA Dostawa pocztą
 
Windows 11 zapewnia spokojną, kreatywną przestrzeń, w której możesz realizować swoją pasję poprzez świeże doświadczenia.Od zupełnie nowego menu Start po nowe sposoby łączenia się z ludźmi, których kochasz, wiadomości, gry i treści — system Windows 11 to miejsce do myślenia, wyrażania i tworzenia w naturalny sposób.
 
Maksymalizuj produktywność
Uzyskaj dostęp do wszystkich potrzebnych aplikacji i z łatwością wykonuj wielozadaniowość dzięki takim narzędziom, jak dostosowywanie układu, pulpit i bardziej intuicyjne środowisko ponownego dokowania.
Połącz się na nowe sposoby
Błyskawicznie łącz się z osobami, na których Ci zależy, bezpośrednio z komputera, korzystając z usługi Microsoft Teams.Dzwoń lub czatuj za darmo na dowolnym urządzeniu.
Kuratorem moich treści
Microsoft Edge i różne widżety zapewniają szybki dostęp do najnowszych wiadomości, informacji i rozrywki, które mają największe znaczenie.Z łatwością znajdź potrzebne aplikacje i ulubione programy w nowym sklepie Microsoft Store.
w każdej chwili.Ciesz się z gry.
Windows 11 przenosi rozgrywkę na zupełnie nowy poziom dzięki realistycznej wydajności grafiki.Odkryj swoje inne ulubione gry i uzyskaj dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier dzięki Xbox Game Pass (subskrypcja sprzedawana osobno).
PC dla każdego użytkownika
Nowy system Windows działa na szerokiej gamie urządzeń partnerów firmy Microsoft, zapewniając najnowsze innowacyjne funkcje obsługi dotykowej, pióra i głosu, co ułatwia znalezienie najlepszego i najtańszego urządzenia.
 
Kiedy zostanie wydany Windows 11?
 
Microsoft ogłosił, że system Windows 11 będzie dostępny dla nowych maszyn od 5 października 2021 r. Aktualizacje istniejących użytkowników systemu Windows 10 powinny zacząć się pojawiać na początku 2022 r., a Microsoft ma nadzieję, że zaoferuje system Windows 11 wszystkim zgodnym maszynom do połowy 2022.
Kompilacja Windows Insider systemu Windows 11 jest już dostępna do testów beta na kanale deweloperskim, a użytkownicy mogą teraz pobrać plik ISO systemu Windows 11.
Microsoft potwierdził, że system Windows 11 rozpocznie się 5 października 2021 r. W poście na blogu Panosa Panay, dyrektora ds. produktów systemu Windows, stwierdzono, że „Windows 11 będzie dostępny w ramach bezpłatnej aktualizacji dla kwalifikujących się Komputery z systemem Windows 10 i nowe komputery rozpoczynające się w te wakacje”.
Mogliśmy również zobaczyć obszerną aktualizację systemu Windows 10 w tym samym czasie, chociaż Microsoft prawdopodobnie skupi się głównie na swoim nowym systemie operacyjnym.Windows 10 nadal będzie otrzymywać aktualizacje do 2025 r., więc stary pies ma jeszcze dużo życia.
 
Ta data wydania systemu Windows 11 dotyczy nowych komputerów, a aktualizacja dla istniejących użytkowników systemu Windows 10 pojawi się na początku 2022 r. Powinno to oznaczać, że wszelkie błędy i problemy zostaną (w większości) posortowane według czasu, w którym będzie można dokonać aktualizacji.Jeśli możesz dokonać aktualizacji, zakładając, że masz maszynę zgodną z TPM 2.0.
Jeśli chcesz zobaczyć, o co to całe zamieszanie, możesz teraz zainstalować kompilację Windows 11 Insider lub Windows 11. ISO.Są to obecnie wczesne kompilacje, chociaż zawierają nowy interfejs i niektóre kluczowe funkcje systemu Windows 11.To powiedziawszy, nie zalecamy instalowania go na głównym komputerze, ponieważ wciąż znajduje się na początku harmonogramu wydań i istnieje duża szansa, że ​​nie będzie działać bezbłędnie.
 
Jak pobrać system Windows 11?
 
Firma Microsoft aktualizuje wersje Insider systemu Windows 11 na kanale programistów od czasu jego ogłoszenia, więc jeśli chcesz spróbować, mamy przydatny przewodnik dotyczący pobierania systemu Windows 11.
Kompilacja jest teraz powszechnie dostępna w kanale beta, prezentując więcej udoskonaleń we wszystkich dziedzinach, w tym w Microsoft Store.
Zanim jednak to zrobisz, najlepszym rozwiązaniem będzie upewnienie się, że Twój komputer jest najpierw zarejestrowany w programie Insider firmy Microsoft, o ile spełnia wymagania.
Ale pamiętaj, radzimy uruchamiać go tylko na komputerze, który nie jest twoim głównym komputerem, ponieważ na razie istnieje wiele drobnych problemów.
 
Wymagania sprzętowe dla systemu Windows 11:
 

SkładnikMinimum
EdytorZgodny procesor 64-bitowy (x86-64 lub ARM64) o częstotliwości taktowania co najmniej 1 GHz i co najmniej 2 rdzeniach
Pamięć (RAM)Co najmniej 4 GB
Przestrzeń magazynowaCo najmniej 64 GB
Oprogramowanie układoweUEFI
BezpieczeństwoTrusted Platform Module (TPM) w wersji 2.0
Karta graficznaKompatybilny z DirectX 12 lub nowszym ze sterownikiem WDDM 2.0
WyświetlaczWyświetlacz o wysokiej rozdzielczości (720p) o przekątnej większej niż 9 cali, 8 bitów na kanał koloru
Połączenie internetowe i konta MicrosoftPołączenie internetowe i konto Microsoft wymagane do ukończenia pierwszej konfiguracji w systemie Windows 11 Home.

 
Podstawowe wymagania systemowe systemu Windows 11 różnią się znacznie od systemu Windows 10. Windows 11 obsługuje tylko systemy 64-bitowe, takie jak procesory x86-64 lub ARM64;Procesory IA-32 nie są już obsługiwane.Tak więc Windows 11 jest pierwszą konsumencką wersją systemu Windows, która nie obsługuje 32-bitowych procesorów i 16-bitowego oprogramowania (chociaż Windows Server 2008 R2 był pierwszą wersją systemu Windows NT, która ich nie obsługiwała).Zwiększono również minimalne wymagania dotyczące pamięci RAM i pamięci;Windows 11 wymaga teraz co najmniej 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci.Tryb S jest obsługiwany tylko w wersji Home systemu Windows 11. Od sierpnia 2021 r. oficjalnie obsługiwana lista procesorów obejmuje Intel Core 8. generacji i nowsze, AMD Zen+ i nowsze oraz Qualcomm Snapdragon 850 i nowsze. Lista zgodności obejmuje również Wersje „AF” procesorów Ryzen i Intel Core i7-7820HQ (procesor siódmej generacji), chociaż ta ostatnia jest obsługiwana tylko w urządzeniach dostarczanych ze sterownikami opartymi na DCH.Urządzenia z nieobsługiwanymi procesorami nie są blokowane przed instalowaniem ani uruchamianiem systemu Windows 11, jednak należy przeprowadzić czystą instalację, ponieważ usługa Windows Update uniemożliwi uaktualnienie z systemu Windows 10. Ponadto firma Microsoft stwierdziła, że ​​urządzenia korzystające z nieobsługiwanych procesorów mogą być blokowane przed instalowaniem aktualizacji.
Starszy system BIOS nie jest już obsługiwany;obecnie wymagany jest system UEFI z bezpiecznym rozruchem i koprocesorem bezpieczeństwa TPM 2.0. W szczególności wymaganie TPM doprowadziło do nieporozumień, ponieważ wiele płyt głównych nie obsługuje TPM, wymaga fizycznego zainstalowania kompatybilnego modułu TPM na płycie głównej lub ma wbudowany moduł TPM w oprogramowaniu układowym procesora lub na poziomie sprzętu, który jest domyślnie wyłączony, co wymaga zmiany ustawień w interfejsie UEFI komputera w celu włączenia. Producenci oryginalnego sprzętu mogą nadal dostarczać komputery bez koprocesora TPM 2.0 po zatwierdzeniu przez firmę Microsoft.
 
Nowy interfejs użytkownika systemu Windows
 
Najbardziej oczywiste zmiany w systemie Windows 11 dotyczą interfejsu użytkownika (UI).Microsoft zawsze miał tendencję do bałaganu w swoim interfejsie użytkownika, a w przypadku systemu Windows 11 nie powstrzymywał się.Nowy wygląd istniejących okien i zmieniony efekt matowego szkła w przypadku niektórych nakładających się paneli.Przycisk Start został przeniesiony, widżety powracają i
Ogólny etos to przejście do bardziej miękkiego, bardziej zaokrąglonego tematu.Okna nie mają już narożników pod kątem prostym, do których przywykliśmy, ale zamiast tego są zaokrąglone.To subtelna zmiana, ale ma inny charakter — przynajmniej dzieje się, gdy okna nie są pełnoekranowe.
Reklama
Inną ważną zmianą jest przesunięcie paska zadań na środek ekranu, w przeciwieństwie do ściśniętego w lewym dolnym rogu.Nie martw się jednak, możesz przenieść go z powrotem do tego, jak działa w systemie Windows 10, jednym ruchem przełącznika na ekranie Ustawienia paska zadań.
Sposób, w jaki rozmieszczasz okna na ekranie, również cieszył się od dawna strzałem w ramię.Najechanie kursorem myszy na ikonę maksymalizacji powoduje wyświetlenie rozwijanej palety, która pozwala wybrać sposób rozmieszczenia różnych okien.Masz pewną kontrolę nad takimi rzeczami w systemie Windows 10, ale dzięki łatwej obsłudze okien zajmujących jedną trzecią ekranu lub ćwiartki, może to zapewnić znacznie schludniejszy układ.Jest to szczególnie przydatne, jeśli kołyszesz dużym ekranem 4K i chcesz oglądać kilka aplikacji jednocześnie.
Jedną ze zmian estetycznych, o której podobno nadchodzi w systemie Windows 11, jest koniec Blue Screen of Death lub BSOD, jeśli wolisz.Nie martw się jednak, że akronim BSOD nadal zostanie zachowany (przynajmniej w języku angielskim), ponieważ zmieni się na Czarny ekran śmierci – który brzmi znacznie bardziej metalowo.
 
UEFI Windows 11 Professional Full Box 5G Win 11 Pro Key License Naklejka COA 0

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Microsoft: Program Dostawca. Prawa autorskie © 2017-2024 computersoftware-systems.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.