Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMicrosoft Windows Operating System 10

WDDM 1.3 21H1 Microsoft Windows 10 Home KW9-00145 Francuski 1024×768 pikseli

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

WDDM 1.3 21H1 Microsoft Windows 10 Home KW9-00145 Francuski 1024×768 pikseli

WDDM 1.3 21H1 Microsoft Windows 10 Home KW9-00145 French 1024×768 Pixels
WDDM 1.3 21H1 Microsoft Windows 10 Home KW9-00145 French 1024×768 Pixels
video play

Duży Obraz :  WDDM 1.3 21H1 Microsoft Windows 10 Home KW9-00145 Francuski 1024×768 pikseli Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Windows 10 Home OEM
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Fabrycznie zamknięte opakowanie detaliczne / OEM
Czas dostawy: 1-3 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5000 sztuk / tydzień
Szczegółowy opis produktu
FQC: KW9-00145 aktywacja online: tak
Głoska bezdźwięczna: płyta DVD Urządzenie wejściowe: Klawiatura i mysz
Wersja: 21H1 Język: Francuski
Pakiet: OEM Dostosowywanie: Dostępny
High Light:

21H1 Microsoft Windows 10 Home

,

WDDM 1.3 Microsoft Windows 10 Home

,

1024 × 768 pikseli System operacyjny Windows 10

Wersja 21H1 Microsoft Windows 10 Home System operacyjny OEM KW9-00145 Francuski

 

Licencja Microsoft KW9-00145 na 64-bitowe oprogramowanie Windows 10 Home dla 1 komputera z nośnikiem OEM na DVD-ROM to szybka i wydajna licencja na system operacyjny, która umożliwia natychmiastowy dostęp do wszystkich aplikacji i elementów, oszczędzając cenny czas.


Jeśli chcesz uaktualnić system do systemu Windows 10 na komputerze lub tablecie, oto minimalny sprzęt, którego będziesz potrzebować.Przeczytaj dalej poniżej, aby dowiedzieć się o dodatkowych czynnikach wpływających na możliwość uaktualniania.Aby uzyskać więcej informacji na temat bezpłatnej oferty aktualizacji1, odwiedź stronę aktualizacji systemu Windows 10, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 

Składnik

Minimum

Zalecana

Edytor

Częstotliwość zegara 1 GHz
Architektura IA-32 lub x86-64
Wsparcie dla PAE, NX i SSE2
Architektura x86-64 z obsługą instrukcji porównywania i wymiany o podwójnej szerokości (CMPXCHG16B), PrefetchW i LAHF/SAHF

Pamięć (RAM)

Wydanie IA-32: 1 GB
edycja x86-64: 2 GB
4 GB

Karta graficzna

Urządzenie graficzne DirectX 9
Sterownik WDDM 1.0 lub nowszy
Sterownik WDDM 1.3 lub nowszy

Ekran wyświetlający

800×600 pikseli 1024×768 pikseli

Urządzenie wejściowe

Klawiatura i mysz Wyświetlacz wielodotykowy
Klawisze Ctrl, Alt i Windows lub ich inne sprzętowe odpowiedniki

Miejsce na dysku twardym

Wydanie IA-32: 16 giga bajtów
edycja x86-64: 20 GB
Nie dotyczy

 

 

Windows Pro 10 64-bitowy angielski 1 pakiet DSP DVD.Windows 10 jest tak znajomy i łatwy w użyciu, że poczujesz się jak ekspert.Menu Start powraca w rozszerzonej formie, a my przeniesiemy Twoje przypięte aplikacje i ulubione, aby były gotowe i czekały na Ciebie.Szybko się uruchamia i wznawia działanie, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń, które zapewniają bezpieczeństwo, i jest zaprojektowany do pracy z oprogramowaniem i sprzętem, które już masz.Windows 10 jest dostarczany z Microsoft Edge, zupełnie nową przeglądarką stworzoną z myślą o lepszym korzystaniu z Internetu.Pisz2 lub wpisuj notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj je innym, czytaj artykuły online bez rozpraszania uwagi i zapisuj ulubione lektury do późniejszego dostępu.A po włączeniu Cortana3 masz natychmiastowy dostęp do kluczowych działań, takich jak dokonywanie rezerwacji lub czytanie recenzji, bez opuszczania strony, na której się znajdujesz.Z łatwością przyciągnij do czterech aplikacji i zobacz wszystkie otwarte zadania w jednym widoku.Możesz nawet tworzyć wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz pogrupować rzeczy według projektu.System Windows 10 umożliwia aplikacjom doskonały wygląd i działanie we wszystkich trybach na wszystkich urządzeniach.W urządzeniach 2 w 1 ekran można zoptymalizować do pracy z dotykiem lub klawiaturą i myszą.

 

(1) Funkcje dostępne tylko w obsługiwanych grach w krajach obsługiwanych przez Xbox Live.Zobacz xbox.com/live/countries.Ograniczona liczba gier dostępnych w 2015 r. obsługuje grę na różnych urządzeniach;dodatkowe gry do naśladowania.Przesyłaj strumieniowo do jednego urządzenia na raz;przesyłanie strumieniowe w trybie dla wielu graczy z konsoli Xbox One wymaga połączenia sieciowego i członkostwa Xbox Live Gold (sprzedawane osobno);Złoto jest również wymagane do gry wieloosobowej na Xbox One.DirectX 12 jest dostępny tylko z obsługiwanymi grami i układami graficznymi.

(2) Cortana dostępna na wybranych rynkach światowych w momencie wprowadzenia na rynek.Obsługa Cortany może się różnić w zależności od regionu i urządzenia.

 

Windows 10 Home vs Windows 10 Pro: co mają ze sobą wspólnego?

 

Dla większości użytkowników różnice między Windows 10 Home i Pro będą znikome, ponieważ oba zapewniają prawie wszystko, czego potrzebują do codziennego korzystania z komputera.Główne różnice dotyczą użytkowników biznesowych.

Wszystkie wersje systemu Windows 10 są dostarczane z Cortaną, wirtualną asystentką firmy Microsoft, która może tworzyć wpisy w kalendarzu, dyktować, otwierać aplikacje i pliki lokalne, przeszukiwać Internet i udzielać wskazówek, a wszystko to za pomocą poleceń głosowych na komputerze.Ta funkcja może stać się kluczowa w przyszłości, ponieważ Microsoft ogłosił niedawno nadchodzące wydanie aplikacji Cortana na telefony z systemem Android i iOS, wraz z pełną integracją, z której korzysta w systemie Windows Phone.Możesz przeczytać tutaj, jak korzystać z Cortany w systemie Windows 10.

Przeglądarka Microsoft Edge jest również dostępna w obu wersjach.Ta przerwa od Internet Explorera jest interesująca, a Edge z pewnością ma wystarczająco dużo funkcji, aby uczynić go godnym przeciwnikiem Chrome, Firefox i Opera.Nowa oferta jest dostarczana wraz z uproszczonym trybem czytania do porządkowania artykułów w Internecie, listą do przeczytania w stylu Instapaper/Pocket do zapisywania artykułów, których nie masz czasu na przeczytanie tam i potem, a także możliwością dodawania adnotacji i udostępniania stron internetowych.Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem dotyczącym korzystania z przeglądarki Edge w systemie Windows 10

Ponieważ system Windows kontynuuje podróż w przyszłość zgodną z dotykiem, firma Microsoft wprowadziła pewne istotne zmiany w interfejsie użytkownika zarówno w wersji Home, jak i Pro.Zniknął apodyktyczny i często mylący układ dotykowy Windows 8, zastąpiony nowoczesnym podejściem do pulpitu Windows 7.Nie oznacza to, że pozostawiono dotyk;zamiast tego system Windows może teraz wykryć typ używanego sprzętu i zaoferować odpowiedni interfejs.Ta funkcja nazywa się Continuum i powinna uczynić nowy system Windows znacznie bardziej atrakcyjnym dla większości użytkowników, z których większość nie posiada laptopa z ekranem dotykowym ani tabletu z systemem Windows.

Powitanym dodatkiem do systemu Windows 10 jest w pełni zintegrowana wersja wirtualnych pulpitów.Ta funkcja istniała już w poprzednich iteracjach systemu Windows, ale zawsze wymagała dodatkowego oprogramowania, aby ją uruchomić.Teraz możesz bardzo łatwo tworzyć różne obszary robocze na swoim komputerze dzięki nowej opcji widoku zadań.Możesz także przeciągać i upuszczać otwarte aplikacje na różne komputery, dzięki czemu cały proces jest płynny, szybki i prosty.Aby dowiedzieć się więcej o tej przydatnej funkcji, przeczytaj nasz przewodnik Jak korzystać z wirtualnych pulpitów w systemie Windows 10.

Inną główną aktualizacją do systemu Windows, którą można znaleźć zarówno w wersji Home, jak i Pro, są aplikacje uniwersalne.Ten pomysł jest prosty, w którym każda uniwersalna aplikacja, którą kupisz w Sklepie Windows, będzie działać na dowolnym urządzeniu, niezależnie od tego, czy jest to komputer, tablet, telefon, czy nawet Xbox One.Możesz przeczytać nasz artykuł Jak korzystać z uniwersalnej aplikacji w systemie Windows 10, aby uzyskać więcej informacji o tym, jak naprawdę działają te nowe aplikacje.

 

Wydania:

 

Wszystkie wymienione edycje mają możliwość korzystania z pakietów językowych, umożliwiając wiele języków interfejsu użytkownika.Ta funkcja była wcześniej dostępna tylko w systemie Windows 7 Ultimate lub Enterprise. Dostępne są również wersje jednojęzyczne wersji Home i Pro.

Dom
Windows 10 Home jest przeznaczony do użytku na komputerach PC, tabletach i komputerach 2 w 1.Zawiera wszystkie funkcje skierowane do konsumentów.
Zawodowiec
Windows 10 Pro bazuje na wersji Home i dodaje funkcje niezbędne dla firm i funkcjonalnie równoważne z Windows 8.1 Pro.
Edukacja zawodowa
Ta edycja, która nie jest częścią początkowej linii systemu Windows, została wprowadzona w lipcu 2016 r. dla partnerów sprzętowych na nowych urządzeniach zakupionych z obniżoną licencją akademicką K-12.Zawiera aplikację Set Up School PCs i nie zawiera Cortany, sugestii ze sklepu Windows Store ani podstawowych porad i wskazówek dotyczących systemu Windows 10.
Przedsiębiorstwo
System Windows 10 Enterprise zapewnia wszystkie funkcje systemu Windows 10 Pro wraz z dodatkowymi funkcjami, które pomagają organizacjom IT, i jest funkcjonalnie odpowiednikiem systemu Windows 8.1 Enterprise.
Przedsiębiorstwo LTSB
Windows 10 Enterprise Long Term Servicing Branch (LTSB) jest podobny do systemu Windows 10 Enterprise, ale nie obejmuje Cortany, Sklepu Windows, przeglądarki Edge, przeglądarki zdjęć ani wersji kalkulatora UWP (zastąpionej przez wersję klasyczną) i nie otrzyma żadnej funkcji aktualizacje, daje firmom większą kontrolę nad procesem aktualizacji.W systemie Windows 10 Enterprise N LTSB brakuje również tych samych komponentów, których nie ma w innych wariantach N (patrz poniżej) i jest to najbardziej okrojona wersja systemu Windows 10.
Edukacja
System Windows 10 Education zapewnia wszystkie funkcje systemu Windows 10 Enterprise (z wyjątkiem Cortany) przeznaczone do użytku w szkołach, uczelniach i uniwersytetach.Jest dostępny w ramach Academic Volume Licensing firmy Microsoft.
mobilny
Windows 10 Mobile jest przeznaczony dla smartfonów i małych tabletów.Zawiera wszystkie podstawowe funkcje konsumenckie, w tym funkcję Continuum.Jest de facto następcą Windows Phone 8.1 i Windows RT.
Mobilne przedsiębiorstwo
System Windows 10 Mobile Enterprise zapewnia wszystkie funkcje systemu Windows 10 Mobile z dodatkowymi funkcjami, które pomagają organizacjom IT, w sposób podobny do systemu Windows 10 Enterprise, ale zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych.

Podobnie jak w przypadku wszystkich wersji systemu Windows od XP, wszystkie edycje systemu Windows 10 dla sprzętu komputerowego mają odmiany „N” i „KN” w Europie i Korei Południowej, które wykluczają niektóre dołączone funkcje multimedialne, w tym odtwarzacze multimedialne i powiązane komponenty, w celu zapewnienia zgodności z przepisami antymonopolowymi orzeczenia.W celu przywrócenia tych funkcji można pobrać i zainstalować pakiet „Media Feature Pack”. Podobnie jak w przypadku systemu Windows 8.1, dla producentów OEM dostępna jest obniżona cena „Windows 10 z Bing”;jest ona dotowana przez ustawienie domyślnej wyszukiwarki Bing firmy Microsoft, której producenci OEM nie mogą zmienić na inną wyszukiwarkę.Jest przeznaczony głównie dla tanich urządzeń i poza tym jest identyczny z systemem Windows 10 Home.

 
Windows 10 Home vs Pro, który system Windows jest dla Ciebie odpowiedni?
 
Windows 10 Home i Pro wreszcie są dostępne i są pełne wspaniałych funkcji.Windows 10 Home obejmuje powrót menu Start, Cortany, trybu oszczędzania baterii, szyfrowania urządzeń, wirtualizacji, Microsoft Edge i wielu innych.Świetny wybór dla Twojego komputera w domu.
System Windows 10 Pro zawiera wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home oraz dodatkowe funkcje biznesowe i zabezpieczające.Windows 10 Pro jest wyposażony w zarządzanie zasadami grupy, możliwość dołączenia do domeny, funkcji Bitlocker, pulpitu zdalnego i Microsoft Passport.Idealny wybór, jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę lub szukasz zaawansowanych zabezpieczeń.
 
Dodatkowe ważne informacje
 
Aby zainstalować system Windows 10 Pro OEM, musisz wykonać CZYSTĄ INSTALACJĘ.Jeśli nie chcesz wykonywać czystej instalacji, Windows 10 Retail jest lepszym wyborem.
Czysta instalacja wymaga sformatowania dysku twardego podczas procesu instalacji (utracisz wszystkie dane na dysku twardym).
Nie można uaktualnić ze starszego systemu operacyjnego.Możesz jednak utworzyć partycję na dysku twardym, aby wykonać kopię zapasową plików i programów.
Będziesz także musiał utworzyć nośnik instalacyjny z dyskiem DVD lub USB.Wraz z zamówieniem zostaną wysłane wskazówki dotyczące czystej instalacji i utworzenia nośnika instalacyjnego.
Windows 10 Pro OEM można zainstalować tylko raz na jednym komputerze.
 

 

Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Tel: +8613539872669

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas