Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMicrosoft Windows Operating System 10

KW9-00145 Francuski system operacyjny Microsoft Windows 10 Home OEM

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

KW9-00145 Francuski system operacyjny Microsoft Windows 10 Home OEM

KW9-00145 French Microsoft Windows 10 Home OEM Operating System
KW9-00145 French Microsoft Windows 10 Home OEM Operating System
video play

Duży Obraz :  KW9-00145 Francuski system operacyjny Microsoft Windows 10 Home OEM Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Windows 10 Home OEM
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Fabrycznie zamknięte opakowanie detaliczne / OEM
Czas dostawy: 1-3 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5000 sztuk / tydzień
Szczegółowy opis produktu
Ekran wyświetlający: 800 x 600 pikseli MPN: KW9-00145
Aktywacja przez Internet: 100% Głoska bezdźwięczna: 32 / 64bit
płyta DVD: tak Urządzenie wejściowe: Klawiatura i mysz
High Light:

System operacyjny Windows 10 Home OEM

,

system operacyjny Win10 Home OEM

,

Microsoft Windows 10 Home

Aktywacja internetowa systemu operacyjnego Microsoft Windows 10 Home OEM KW9-00145 Francuski

 

64-bitowa licencja na oprogramowanie Microsoft KW9-00145 Windows 10 Home na 1 komputer z nośnikiem OEM na DVD-ROM to szybka i wydajna licencja na system operacyjny, która umożliwia natychmiastowy dostęp do wszystkich aplikacji i plików, oszczędzając cenny czas.


Jeśli chcesz uaktualnić do systemu Windows 10 na komputerze lub tablecie, oto minimalny sprzęt, którego potrzebujesz.Przeczytaj poniżej, aby poznać dodatkowe czynniki wpływające na możliwość aktualizacji.Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty bezpłatnej aktualizacji1, odwiedź stronę Aktualizacja systemu Windows 10, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 

Składnik

Minimum

Zalecana

Edytor

Częstotliwość taktowania 1 GHz
Architektura IA-32 lub x86-64
Wsparcie dla PAE, NX i SSE2
Architektura x86-64 z obsługą instrukcji procesora do porównywania i wymiany o podwójnej szerokości (CMPXCHG16B), PrefetchW i LAHF / SAHF

Pamięć (RAM)

Edycja IA-32: 1 GB
edycja x86-64: 2 GB
4 GB

Karta graficzna

Urządzenie graficzne DirectX 9
Sterownik WDDM 1.0 lub nowszy
Sterownik WDDM 1.3 lub nowszy

Ekran wyświetlający

800 x 600 pikseli 1024 x 768 pikseli

Urządzenie wejściowe

Klawiatura i mysz Wyświetlacz wielodotykowy
Klawisze Ctrl, Alt i Windows lub ich inne odpowiedniki sprzętowe

Miejsce na dysku

Edycja IA-32: 16 giga bajtów
edycja x86-64: 20 GB
Nie dotyczy

 

 

Windows Pro 10 64-bitowy angielski, 1 opakowanie DSP DVD.Windows 10 jest tak znajomy i łatwy w użyciu, że poczujesz się jak ekspert.Menu Start powraca w rozszerzonej formie, a ponadto wprowadzimy Twoje przypięte aplikacje i ulubione, aby były gotowe i czekały na Ciebie.Szybko się uruchamia i wznawia, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń, które zapewniają bezpieczeństwo, i jest zaprojektowany do współpracy z oprogramowaniem i sprzętem, które już posiadasz.Windows 10 jest wyposażony w Microsoft Edge, zupełnie nową przeglądarkę stworzoną z myślą o lepszym korzystaniu z Internetu.Pisz 2 lub wpisuj notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj je innym, czytaj artykuły online bez rozpraszania się i zapisuj swoje ulubione lektury do późniejszego dostępu.A z włączoną funkcją Cortana3 masz natychmiastowy dostęp do kluczowych czynności, takich jak dokonywanie rezerwacji lub czytanie recenzji - bez opuszczania otwartej strony.Łatwo przyciągaj do czterech aplikacji i wyświetlaj wszystkie otwarte zadania w jednym widoku.Możesz nawet tworzyć wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz pogrupować rzeczy według projektu.Windows 10 umożliwia Twoim aplikacjom doskonały wygląd i działanie we wszystkich trybach na wszystkich urządzeniach.W przypadku urządzeń 2 w 1 ekran można zoptymalizować pod kątem obsługi dotykowej lub klawiatury i myszy.

 

(1) Funkcje dostępne tylko w obsługiwanych grach w krajach obsługiwanych przez Xbox Live.Zobacz xbox.com/live/countries.Ograniczona liczba gier dostępnych w 2015 roku obsługuje grę na różnych urządzeniach;dodatkowe gry do naśladowania.Przesyłaj strumieniowo do jednego urządzenia na raz;przesyłanie strumieniowe w trybie dla wielu graczy z Xbox One wymaga połączenia sieciowego i członkostwa Xbox Live Gold (sprzedawane osobno);Złoto jest również wymagane do gry wieloosobowej na Xbox One.DirectX 12 jest dostępny tylko z obsługiwanymi grami i układami graficznymi.

(2) Cortana dostępna na wybranych rynkach globalnych w dniu premiery.Doświadczenie Cortany może się różnić w zależności od regionu i urządzenia.

 

Windows 10 Home vs Windows 10 Pro: co je łączy?

 

Dla większości użytkowników różnice między Windows 10 Home i Pro będą znikome, ponieważ oba zapewniają prawie wszystko, czego potrzebują do codziennej pracy.Główne różnice dotyczą użytkowników biznesowych.

Wszystkie wersje systemu Windows 10 są dostarczane z Cortaną, wirtualnym asystentem Microsoftu, który może tworzyć wpisy kalendarza, dyktować, otwierać aplikacje i pliki lokalne, przeszukiwać Internet i udzielać wskazówek, a wszystko to za pomocą poleceń głosowych na komputerze.Ta funkcja może stać się kluczowa w przyszłości, ponieważ Microsoft ogłosił niedawno nadchodzące wydanie aplikacji Cortana na telefony z Androidem i iOS, wraz z pełną integracją, którą cieszy się z Windows Phone.Tutaj możesz przeczytać, jak korzystać z Cortany w systemie Windows 10.

Przeglądarka Microsoft Edge jest również dostępna w obu wersjach.To zerwanie z Internet Explorerem jest interesujące, a Edge z pewnością ma wystarczająco dużo funkcji, aby uczynić go godnym przeciwnikiem Chrome, Firefox i Opera.Nowa oferta jest dostarczana w komplecie z uproszczonym trybem czytania do porządkowania artykułów online, listą do czytania w stylu Instapaper / Pocket do zapisywania artykułów, których nie masz czasu na czytanie, a także możliwość dodawania adnotacji i udostępniania stron internetowych.Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem dotyczącym korzystania z przeglądarki Edge w systemie Windows 10

Ponieważ Windows kontynuuje swoją podróż w przyszłość kompatybilną z dotykiem, Microsoft dokonał pewnych znaczących zmian w interfejsie użytkownika zarówno w wersji Home, jak i Pro.Zniknął apodyktyczny i często mylący układ dotykowy systemu Windows 8, który został zastąpiony nowoczesnym podejściem do pulpitu systemu Windows 7.Nie oznacza to, że dotyk został pozostawiony;zamiast tego system Windows może teraz wykryć typ używanego sprzętu i zaoferować odpowiedni interfejs.Ta funkcja nosi nazwę Continuum i powinna uczynić nowy system Windows znacznie bardziej atrakcyjnym dla większości użytkowników, z których większość nie posiada laptopa z ekranem dotykowym ani tabletu z systemem Windows.

Mile widzianym dodatkiem do systemu Windows 10 jest w pełni zintegrowana wersja Virtual Desktops.Ta funkcja była dostępna w poprzednich wersjach systemu Windows, ale zawsze wymagała dodatkowego oprogramowania, aby ją uruchomić.Teraz możesz bardzo łatwo tworzyć różne obszary robocze na swoim komputerze dzięki nowej opcji widoku zadań.Możesz także przeciągać i upuszczać otwarte aplikacje na różne komputery stacjonarne, dzięki czemu cały proces jest płynny, szybki i prosty.Aby dowiedzieć się więcej na temat tej przydatnej funkcji, przeczytaj nasz przewodnik Jak korzystać z wirtualnych pulpitów w systemie Windows 10.

Inną główną aktualizacją do systemu Windows, którą można znaleźć zarówno w wersji Home, jak i Pro, są aplikacje uniwersalne.Pomysł jest prosty, w którym każda uniwersalna aplikacja kupiona w Sklepie Windows będzie działać na dowolnym urządzeniu, czy to na komputerze, tablecie, telefonie, czy nawet na Xbox One.Możesz przeczytać nasze Jak korzystać z aplikacji uniwersalnej w systemie Windows 10, aby uzyskać więcej informacji o tym, jak naprawdę działają te nowe aplikacje.

 

Wydania:

 

Wszystkie wymienione wersje mają możliwość korzystania z pakietów językowych, umożliwiających obsługę wielu języków interfejsu użytkownika.Ta funkcja była wcześniej dostępna tylko w systemie Windows 7 Ultimate lub Enterprise, dostępne są również wersje jednojęzyczne wersji Home i Pro.

Dom
Windows 10 Home jest przeznaczony do użytku na komputerach PC, tabletach i komputerach 2 w 1.Zawiera wszystkie funkcje przeznaczone dla konsumentów.
Zawodowiec
Windows 10 Pro opiera się na edycji Home i dodaje funkcje niezbędne dla firm i funkcjonalnie równoważne z systemem Windows 8.1 Pro.
Pro Education
Ta edycja, która nie jest częścią początkowej oferty systemu Windows, została wprowadzona w lipcu 2016 r. Dla partnerów sprzętowych na nowych urządzeniach zakupionych na podstawie obniżonej licencji akademickiej K-12.Zawiera aplikację Set Up School PCs i nie obejmuje Cortany, sugestii Sklepu Windows oraz podstawowych wskazówek i sztuczek systemu Windows 10.
Przedsiębiorstwo
System Windows 10 Enterprise zapewnia wszystkie funkcje systemu Windows 10 Pro, z dodatkowymi funkcjami wspomagającymi organizacje działające w branży IT i jest funkcjonalnym odpowiednikiem systemu Windows 8.1 Enterprise.
Enterprise LTSB
Windows 10 Enterprise Long Term Servicing Branch (LTSB) jest podobny do Windows 10 Enterprise, ale nie obejmuje Cortany, Windows Store, przeglądarki Edge, przeglądarki zdjęć i wersji kalkulatora UWP (zastąpionej wersją klasyczną) i nie otrzyma żadnej funkcji aktualizacje, daje firmom większą kontrolę nad procesem aktualizacji.W systemie Windows 10 Enterprise N LTSB brakuje również tych samych komponentów, których nie ma w innych wariantach N (patrz poniżej) i jest to najbardziej uproszczona wersja systemu Windows 10 dostępna.
Edukacja
Windows 10 Education zapewnia wszystkie funkcje systemu Windows 10 Enterprise (z wyjątkiem Cortany), przeznaczone do użytku w szkołach, uczelniach i na uniwersytetach.Jest dostępny w ramach programu licencjonowania zbiorowego Microsoft.
mobilny
Windows 10 Mobile jest przeznaczony dla smartfonów i małych tabletów.Zawiera wszystkie podstawowe funkcje konsumenckie, w tym funkcję Continuum.Jest de facto następcą Windows Phone 8.1 i Windows RT.
Mobile Enterprise
Windows 10 Mobile Enterprise zapewnia wszystkie funkcje systemu Windows 10 Mobile, z dodatkowymi funkcjami wspomagającymi organizacje działające w środowisku IT, w sposób podobny do systemu Windows 10 Enterprise, ale zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych.

Podobnie jak w przypadku wszystkich wersji systemu Windows od XP, wszystkie wersje systemu Windows 10 dla sprzętu komputerowego mają odmiany „N” i „KN” w Europie i Korei Południowej, które wykluczają pewne dołączone funkcje multimedialne, w tym odtwarzacze multimedialne i powiązane komponenty, aby zachować zgodność z przepisami antymonopolowymi orzeczenia.Aby przywrócić te funkcje, można pobrać i zainstalować pakiet „Media Feature Pack”. Podobnie jak w przypadku systemu Windows 8.1, dla producentów OEM dostępna jest obniżona cena „Windows 10 with Bing” SKU;jest subsydiowany poprzez ustawienie domyślnej wyszukiwarki Bing firmy Microsoft, której producenci OEM nie mogą zmienić na inną wyszukiwarkę.Jest przeznaczony przede wszystkim dla tanich urządzeń i poza tym jest identyczny z systemem Windows 10 Home.

 
Windows 10 Home vs Pro, który system Windows jest odpowiedni dla Ciebie?
 
Windows 10 Home i Pro wreszcie są dostępne i są pełne wspaniałych funkcji.Windows 10 Home obejmuje powrót menu Start, Cortany, trybu oszczędzania baterii, szyfrowania urządzeń, wirtualizacji, Microsoft Edge i wielu innych.Doskonały wybór na komputer w domu.
Windows 10 Pro zawiera wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home oraz dodatkowe funkcje biznesowe i zabezpieczające.Windows 10 Pro jest wyposażony w funkcję zarządzania zasadami grupy, możliwość dołączenia do domeny, funkcji Bitlocker, pulpitu zdalnego i usługi Microsoft Passport.Idealny wybór Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę lub szukasz zaawansowanych zabezpieczeń.
 
Dodatkowe ważne informacje
 
Aby zainstalować system Windows 10 Pro OEM, musisz wykonać CZYSTĄ INSTALACJĘ.Jeśli nie chcesz wykonywać czystej instalacji, lepszym wyborem jest Windows 10 Retail.
Czysta instalacja wymaga sformatowania dysku twardego podczas procesu instalacji (utracisz wszystkie dane na dysku twardym).
Nie można przeprowadzić aktualizacji ze starszego systemu operacyjnego.Możesz jednak utworzyć partycję na dysku twardym, aby wykonać kopię zapasową plików i programów.
Konieczne będzie również utworzenie nośnika instalacyjnego z napędem DVD lub USB.Wskazówki, jak przeprowadzić czystą instalację i utworzyć nośnik instalacyjny, zostaną wysłane wraz z zamówieniem.
Windows 10 Pro OEM można zainstalować tylko raz na jednym komputerze.
 

KW9-00145 Francuski system operacyjny Microsoft Windows 10 Home OEM 0

Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Tel: +8613539872669

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas