Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySystem Windows 10 Pro Retail Box

64-bitowy klucz aktywacyjny OEM DVD 2004 Win 10 Pro Francuski

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

64-bitowy klucz aktywacyjny OEM DVD 2004 Win 10 Pro Francuski

64 Bit OEM DVD 2004 Win 10 Pro Activation Key French
64 Bit OEM DVD 2004 Win 10 Pro Activation Key French
video play

Duży Obraz :  64-bitowy klucz aktywacyjny OEM DVD 2004 Win 10 Pro Francuski Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Windows 10 Pro OEM
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 kawałków
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: OPAKOWANIE OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 5000 sztuk / tydzień
Szczegółowy opis produktu
Dane instalacyjne: Wersja 2004 Język: Francuski
Typ klucza: OEM Rodzaj aktywacji: online
Pamięć: 2 GB Pozycja końcowa PN: FQC-08920
High Light:

Windows 10 Pro OEM Box

,

Win 10 Pro Activation Key

,

64-bitowy Win 10 Pro Activation Key

64-bitowy OEM DVD 2004 Windows 10 Pro OEM Box francuski, klucz aktywacyjny Win 10 Pro


Opis produktu
Windows 10 Professional 64-bitowy / 32-bitowy to Twój partner w realizacji zadań.Dzięki Windows 10 USB zyskujesz szybkie uruchamianie, znane, ale rozszerzone menu Start i wspaniałe nowe sposoby wykonywania zadań nawet na wielu urządzeniach.Spodoba ci się również innowacyjne funkcje, takie jak zupełnie nowa przeglądarka stworzona do działania online, a także Cortana, osobista asystentka cyfrowa, która pomaga Ci przez cały dzień.Windows 10 OS USB to obecnie najlepszy wybór oprogramowania.
Funkcja:
 
Instrukcja instalacji Windows 10 Professional 64 bit zostanie dostarczona z produktem.
Windows 10 Pro OEM zawiera napęd DVD, klucz aktywacyjny i instrukcję instalacji.
Windows 10 Pro w wersji francuskiej w wersji 32-bitowej / 64-bitowej.Możesz także wybrać język angielski, niemiecki,
Hiszpański, koreański i włoski.
Otrzymany produkt musi mocno pasować do zdjęć.Uważaj na pirackie oprogramowanie.
 
Windows 10 Pro jest stworzony dla biznesu
 
Jeśli Twoje urządzenie zostanie zgubione lub skradzione, funkcje BitLocker i BitLocker to Go blokują wszystko, aby nikt inny nie mógł uzyskać dostępu do Twoich systemów lub danych.
Twoje pliki pakietu Office, takie jak Excel, Word i PowerPoint, są automatycznie przechowywane w chmurze, która działa jak wirtualny dysk online, dzięki czemu możesz udostępniać dokumenty i pracować nad nimi w czasie rzeczywistym.
Zaloguj się za pomocą Pulpitu zdalnego, aby korzystać z komputera z systemem Windows 10 Pro w domu, w podróży lub w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu.
Utwórz własną sekcję aplikacji prywatnych w Sklepie Windows, aby uzyskać wygodny dostęp do najbardziej potrzebnych aplikacji.
 
Więcej Ochrony
 
Chroń swoje pliki dzięki funkcji BitLocker i uzyskaj takie same zabezpieczenia na wymiennych urządzeniach magazynujących dzięki funkcji BitLocker to Go.Windows 10 Pro zawiera również program antywirusowy Windows Defender, który wykorzystuje moc chmury, szeroką optykę, uczenie maszynowe i analizę zachowania, aby chronić Twoje urządzenia przed nowymi, wyrafinowanymi zagrożeniami.Ponadto automatyczne aktualizacje1 zapewniają pełną, ciągłą ochronę przed obecnymi i przyszłymi zagrożeniami.
 
Zdalny ekran
 
Zaloguj się do komputera lub tabletu i uzyskaj bezpieczny dostęp do plików, folderów i aplikacji z dowolnego miejsca.Wszystko, czego potrzebujesz, to połączenie internetowe i Pulpit zdalny.Zacznij edytować dokument w biurze, kontynuuj pracę nad nim w kawiarni na telefonie i zakończ na domowym komputerze.
 
Windows Ink
 
Uchwyć świetne pomysły, zanim znikną dzięki funkcji Windows Ink.Szybki dostęp do obszaru roboczego Windows Ink jednym kliknięciem pióra cyfrowego lub bezpośrednio z paska zadań.Możesz nawet otworzyć obszar roboczy Ink przed zalogowaniem się. I wydajnie sparować pisanie odręczne z pakietem Office i innymi aplikacjami w celu inteligentnego sporządzania notatek, łatwego oznaczania dokumentów oraz precyzyjnego szkicowania lub rysowania.
 
Windows Hello
 
Zaloguj się do swoich urządzeń z systemem Windows za pomocą funkcji Windows Hello w mniej niż 2 sekundy - 3 razy szybciej niż hasło.Rozpoznawanie twarzy lub odcisków palców zapewnia natychmiastowy dostęp i zawsze masz możliwość zachowania kodu PIN jako kopii zapasowej.Jest to sposób na zwiększenie bezpieczeństwa urządzeń z systemem Windows dla przedsiębiorstw.
 
Gabinet
 
Wielozadaniowe funkcje systemu Windows 10 doskonale łączą się z pakietem Office.Możesz dowolnie ustawić swój ekran.Z łatwością zarządzaj wieloma aplikacjami i dokumentami pakietu Office na jednym ekranie i bez wysiłku przyciągaj do czterech z nich, aby zoptymalizować obszar roboczy.Możesz także przesuwać wspólną krawędź przyciągniętych aplikacji w dowolne miejsce, łatwo zmieniając rozmiar obu aplikacji jednym ruchem.
 
Microsoft Edge
 
Microsoft Edge to szybsza i bezpieczniejsza przeglądarka stworzona dla systemu Windows 10. Jest zoptymalizowana pod kątem nowoczesnej sieci, ale nadal jest kompatybilna ze starszymi aplikacjami i witrynami.Pisz lub pisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj swoje znaczniki innym osobom.Użyj widoku do czytania, aby wyeliminować czynniki rozpraszające i wydajniejszą pracę.Dostępny jest również ulepszony pasek adresu, który pomaga szybciej znajdować rzeczy.
 
Cortana
 
Cortana to Twoja osobista cyfrowa asystentka.4 Może dostarczać powiadomienia o spotkaniach i terminach, sugerować dokumenty, które mogą być potrzebne na nadchodzące spotkanie, oraz synchronizować kalendarz grupy.Z łatwością twórz, modyfikuj i otwieraj listy, używając tylko swojego głosu.Cortana bezproblemowo integruje się z innymi aplikacjami Windows, takimi jak Sticky Notes, przypomnienia odręczne i zdarzenia Microsoft To-Do.

Wymagania systemowe:
 

Wymagany procesor

Procesor 1GHz lub szybszy

Wymagana pamięć

1 GB pamięci RAM dla wersji 32-bitowej;2 GB dla wersji 64-bitowej

Wymagane miejsce na dysku

Do 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Wymagana karta graficzna

Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa.Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM

Wymagana łączność

Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)

Inne wymagania systemowe

Do korzystania z niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft.Oglądanie dysków DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania

Dodatkowe wymagania systemowe

Musisz zaakceptować załączone Warunki Licencji, również na stronie microsoft.com/useterms
Wymagana aktywacja • Pojedyncza licencja • W zestawie 32- i 64-bitowe na nośniku USB 3.0

 
Windows, który znasz, tylko lepszy
Windows 10 wydaje się znajomy, dzięki czemu możesz zrobić więcej od samego początku.Menu Start powraca z miejscem na przypięcie ulubionych aplikacji.A prosta nawigacja oznacza, że ​​nie musisz poświęcać dużo czasu na naukę niczego nowego.
Zawsze na czasie
Nie musisz się zastanawiać, czy masz najnowsze funkcje lub aktualizacje zabezpieczeń.System Windows automatycznie dostarcza aktualizacje bezpośrednio do urządzenia, gdy są gotowe.
Cortana cię wspiera
Cortana to prawdziwie osobisty asystent cyfrowy, który działa na wszystkich Twoich urządzeniach, pomagając załatwiać sprawy.
Rządzić siecią
Microsoft Edge to zupełnie nowa przeglądarka stworzona z myślą o lepszym korzystaniu z Internetu.Możesz pisać bezpośrednio na stronach internetowych z komputera, czytać artykuły bez rozpraszania uwagi i zapisywać ulubione do czytania później offline.
Zabierz swoją grę dalej
Dzięki Xbox w systemie Windows możesz grać i łączyć się ze swoimi grami i znajomymi.Wszędzie.
Aplikacje uniwersalne, w tym Office
Sklep w systemie Windows 10 to kompleksowe rozwiązanie dla setek tysięcy aplikacji, w tym gier, muzyki, wideo, a także nowej wersji pakietu Office.

64-bitowy klucz aktywacyjny OEM DVD 2004 Win 10 Pro Francuski 0

Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Tel: +8613539872669

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas