Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOprogramowanie Adobe Graphic Design

Brand New Adobe Photoshop CS6 W systemie Windows detaliczny 1 użytkownik pełna wersja systemu Windows

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

Brand New Adobe Photoshop CS6 W systemie Windows detaliczny 1 użytkownik pełna wersja systemu Windows

Brand New Adobe Photoshop Cs6 For Windows Retail 1 User Full Version Windows
Brand New Adobe Photoshop Cs6 For Windows Retail 1 User Full Version Windows Brand New Adobe Photoshop Cs6 For Windows Retail 1 User Full Version Windows

Duży Obraz :  Brand New Adobe Photoshop CS6 W systemie Windows detaliczny 1 użytkownik pełna wersja systemu Windows Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Cegła suszona na słońcu
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Retail box
Czas dostawy: 2 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 1000 sztuk / tydzień
Szczegółowy opis produktu
użytkownika: 1 Wersja: Okna
Warunek: Dobry głównie dla: Student
Głoska bezdźwięczna: płyta DVD Fracht: VIP za darmo
High Light:

grafik oprogramowania Adobe Photoshop CS6 rozszerzony

,

adobe photoshop cs6 extended

Brand New Adobe Photoshop CS6 dla detaliczny 1 użytkownik pełną wersję systemu Windows w dobrym stanie

Często Zadawane Pytania

P: Co to jest Adobe Photoshop Lightroom i to działa Photoshop CS6?

A: Oprogramowanie Photoshop Lightroom pozwala szybko importować, przetwarzać, zarządzać i zaprezentować ilości zdjęć. Jego ścisła integracja z programem Photoshop CS6 pozwala łatwo skorzystać z niezrównanej retuszowania na poziomie pikseli i tworzenia kompozycji, co daje pełną profesjonalnej fotografii rozwiązanie.

Q: Ja używam Photoshopa. Należy rozważyć przyspieszenie do Photoshop Extended?

A:. Adobe Photoshop CS6 Rozszerzony program dostarcza wszystko w Photoshop CS6 ponadto narzędzia do tworzenia i edycji obrazów 3D oraz wykonywanie ilościową analizę obrazu * Rozważ Photoshop Extended, jeśli obrazy są wykorzystywane w wielu różnych mediów lub jeśli pracujesz w produkcji filmowej / wideo architektura, inżynieria, medycyna, badania naukowe lub produkcji.

Q: Czy mogę kupić Photoshop CS6 lub Adobe Creative Suite 6 Design Standard?

A: Photoshop CS6 to profesjonalny standard cyfrowej edycji obrazu. Jeśli Twoja praca wymaga tworzenia i udostępniania obrazów w obrębie układów strony, może warto rozważyć Creative Suite 6 Design Standard, który zawiera Photoshop CS6 oraz Adobe Illustrator CS6, InDesign CS6 i Acrobat X Pro. Płynna integracja pomiędzy komponentami zapewnia wydajną pracę.

Adobe Creative Cloud i Adobe Creative Suite 6 Buying Guide

Adobe Creative Chmura pełna

Adobe Creative Suite 6 Master Collection

Pień aplikacje: Get Adobe Photoshop, Illustrator, Acrobat XI Pro i więcej

21 aplikacje desktopowe

12 aplikacje desktopowe

Bieżące aktualizacje: dostęp do nowych funkcji i produktów tak szybko, jak są one zwolnione.

Tak: Setki aktualizacjach fabularnych od maja 2013 roku wydaniu

No: Wydany maj 2012

Bądź w synchronizacji: Trzymać swoje ustawienia, style, czcionki, kolory i trwałe synchronizowane i dostępne z dowolnego miejsca.

tak

Nie

Przechowywanie, udostępnianie plików i współpraca: Niech klienci lub współpracownicy wyświetlać, komentować i pobierać pliki ze swojego komputera lub przeglądarki mobilnej.

20GB w chmurze

Nie

Publishing: Host swoją stronę internetową i zamieszcza aplikacje iPad.

tak

Nie

Behance PROSITE: Tworzenie profesjonalnego portfolio online.

tak

Nie

Szkolenie: Korzyści z ponad 300 godzin uzyskiwanie rozpoczęta, funkcja, jak to zrobić, i inspirujące filmy z ekspertów firmy Adobe oraz wiodącymi partnerami.

tak

Opis:

Oprogramowanie Adobe Creative Suite 6 Design Standard łączy narzędzi zgodnych ze standardami branżowymi dla profesjonalnego projektowania druku i publikacji cyfrowych. Tworzyć przyciągające wzrok zdjęcia i grafiki z prędkością światła z innowacyjnymi malarstwa i rysunku narzędzi i dziesiątki efektów twórczych w Adobe Photoshop i Illustrator. Rozłóż najwyższej jakości drukowania stron z wykwintną typografii w programie Adobe InDesign. Również w programie InDesign, produkują bardzo zaprojektowane eBooki ze wsparciem dla najnowszych standardów EPUB i dostarczania publikacji multimedialnych dla iPada i innych tabletów równie łatwo jak tworzenie stron do druku. Osiągnąć wyjątkową jakość i precyzyjne sterowanie za pomocą oprogramowania o wysokiej wydajności, które usprawnia rutynowego projektowania i produkcji tasks.Be rewelacyjna klasie, twórczy wizjoner i wannę z perspektywy na rynku pracy z Adobe Creative Suite 6 Oprogramowanie Student and Teacher Edition. Skręć w smartfonie zdjęć i filmów na dziko chłodnym grafiki lub produkcjach YouTube.

cecha:

1. Tworzenie oszałamiające obrazy wyobrazić z oprogramowaniem Adobe Photoshop CS5 profesjonalnego przemysłowy standard dla cyfrowej edycji obrazu.
2. Użyj kompleksowe, state-of-the-art narzędzi do manipulacji obrazu i wyjątkową najwyższej compositing.
3. Łączenie wielu zdjęć w doskonałej jakości zdjęcia o dużym zakresie dynamicznym i pięknych panoram.
4. Za pomocą nowych narzędzi, które pozwalają malować realistyczne efekty i łatwo wybierać skomplikowanych treści obrazu, takie jak włosy.
5. Edycja nondestructively i skorzystaj z najwyższej przetwarzania surowca; usunięcie szumów, dodać ziarna, tworzyć winiety po upraw i wiele innych. Usuwanie elementów graficznych i zobaczyć przestrzeń wypełnić jak magia.

Recepcja:

Od 1995 roku w rankingu Fortune Adobe jako znakomite miejsce do pracy. Adobe została oceniona 5th najlepszą firmę do pracy w USA w roku 2003, 6 miejsce w 2004 roku, 31 w 2007, 40 w 2008, 11 w roku 2009, 42. miejsce w 2010 roku, 65. w 2011 roku, 41. w 2012 roku, a 83-ci w roku 2013. W 2015 roku, Adobe Systems India zajęła 21 wspaniałych miejsc do pracy w India.In czerwca 2014, było 6 miejsce wspaniałych miejsc do pracy w India.In października 2008 Adobe Systems Inc. Kanada został nazwany jeden z "Kanada 100 najlepszych pracodawców" przez MediaCorp Kanada Inc., a pojawiła się w tygodnik Maclean użytkownika.

krytyka:

cennik

Adobe został skrytykowany za swoje praktyki cenowe, a ceny detaliczne są maksymalnie dwa razy tyle w krajach innych niż USA. Jak podkreśla wielu jest to znacznie tańsze zapłacić za bilet powrotny loty do Stanów Zjednoczonych i nabyć jeden konkretny zbiór oprogramowania Adobe tam niż kupić go na miejscu w Australii.

Po Adobe ujawniła ceny dla Creative Suite 3 Master Collection, który był 1000 £ wyższe dla klientów europejskich, [46] petycja do protestować nad "nieuczciwych cen" została opublikowana i podpisane przez 10000 użytkowników. W czerwcu 2009, Adobe dalszy wzrost cen w Wielkiej Brytanii o 10%, pomimo osłabienia funta względem dolara, a użytkownicy UK nie mogą kupić w sklepie w USA.

Adobe ma miejsce. 5 na liście 9 najbardziej znienawidzonych firm internetowych, w oparciu o badania na 2013 Reddit.com.Adobe za Reader i Flash były notowane na 10 najbardziej znienawidzonych programów wszechczasów na techradar.com.

Bezpieczeństwo

Hakerzy wykorzystali luki w programach Adobe, takich jak Adobe Reader, w celu uzyskania nieautoryzowanego dostępu do komputerów. Adobe Flash Player został również krytykowany za, między innymi, cierpi z powodu wydajności, zużycia pamięci i problemy z bezpieczeństwem (patrz krytykę Flash). Raport naukowców bezpieczeństwa z Kaspersky Lab krytykowane Adobe do wytwarzania produktów o najwyższej 10 luk w zabezpieczeniach.

Obserwatorzy zauważyć, że Adobe szpiegował swoich klientów, w tym spyware w twórczym Software Suite 3 i cicho wysyłania danych użytkownika do firmy o nazwie Omniture. Gdy użytkownicy zdał sobie sprawę, Adobe wyjaśnił, co zrobił podejrzane oprogramowanie i przyznali, że: "może i powinna zrobić lepiej biorąc pod uwagę kwestie bezpieczeństwa". Gdy wada bezpieczeństwa Później odkryto w Photoshop CS5, Adobe wywołała oburzenie stwierdzeniem, że opuści wadę załatane, więc każdy, kto chce korzystać z oprogramowania bezpiecznie musiałby zapłacić za upgrade. Po zaciętej luzów Adobe postanowiła dostarczyć poprawkę oprogramowania.

Adobe został skrytykowany za popychanie niechcianego oprogramowania, takiego jak paski narzędzi przeglądarki innych firm i wolnych skanerów antywirusowych, zwykle jako część procesu aktualizacji Flash, [58] oraz do pchania program scareware osób trzecich mające na celu odstraszyć użytkowników do płacenia za niepotrzebne naprawy systemu ,

Naruszenie danych klienta

W dniu 3 października 2013 roku firma początkowo ujawniła, że ​​wrażliwe dane osobowe i 2,9 mln klientów został skradziony z naruszeniem bezpieczeństwa, który zawiera zaszyfrowane informacje o karcie kredytowej. Adobe później przyznał, że 38 milionów aktywnych użytkowników zostały naruszone, a atakujący uzyskuje dostęp do ich identyfikatory i zaszyfrowanych haseł, a także do wielu nieaktywna firma Adobe accounts.The nie było jasne, czy wszystkie dane osobowe zostały zaszyfrowane, takich jak e-mail adresy i adresy fizyczne, choć przepisy dotyczące ochrony danych w 44 stanach wymagających te informacje są szyfrowane.

Plik 3,8 GB skradzione z Adobe i zawierający 152 milionów nazw użytkownika, haseł i odwracalnie zaszyfrowanych haseł niekodowane podpowiedzi został opublikowany AnonNews.org. LastPass, firma zabezpieczenia hasłem, że Adobe nie wykorzystywać najlepsze praktyki dotyczące zabezpieczania haseł i nie solone them.Another firmę ochroniarską Sophos wykazały, że Adobe wykorzystywane słabą metodę szyfrowania umożliwiającego odzyskanie wielu informacji z bardzo mała effort.According do eksperta ANIT Simon Bain, Adobe uchybiła swoim klientom i "powinien powiesić głowy ze wstydu".

Wiele kart kredytowych były przywiązane do służby kreatywny chmurze oprogramowanie ubocznych subskrypcji. [72] Adobe oferuje swoim klientom dotknięte nam bezpłatne członkostwo w usługi monitorowania kredytu, ale nie podobne ustalenia zostały dokonane za nieprzestrzeganie US customers.When naruszenie danych odbywa się w Stanach Zjednoczonych, kary zależy od państwa, w którym znajduje się jego ofiarą, a nie gdzie firma ma siedzibę.

Po kradzieży danych klientów, cyber-złodziei także dostępny kod źródłowy repozytorium Adobe, prawdopodobnie w połowie sierpnia 2013. Ponieważ hakerzy nabyte kopie kodu źródłowego Adobe własnych produktach, mogli znaleźć i wykorzystać wszelkie potencjalne słabości jej bezpieczeństwa, komputer eksperci ostrzegają. Badacz Bezpieczeństwa Alex Holden, informacje Chief Security Officer of Trzymaj Zabezpieczenia, znamienny tym Adobe naruszeniu, które dotknięte Acrobat, ColdFusion i wiele innych zastosowań, jako "jeden z najgorszych w historii Stanów Zjednoczonych". [79] Adobe poinformowała również, że hakerzy ukradli części kodu źródłowego Photoshop, który według komentatorów może umożliwić programistom skopiować jego technik inżynierii [80] i może sprawić, że łatwiej pirat drogich produktów Adobe.

Publikacja na serwerze z rosyjskojęzycznej grupy hakerskiej, do "ujawnienia algorytmów szyfrowania, innych systemów bezpieczeństwa oraz luk w oprogramowaniu mogą być wykorzystywane do ochrony obwodnicy indywidualnych i korporacyjnych danych" i mogło otworzył bramę do nowej generacji typu zero-day ataków. Hakerzy już używany wyczyny ColdFusion, aby wyłączyć z nazw użytkowników i haseł zaszyfrowanych klientów PR Newswire, który został związany z bezpieczeństwem Adobe breach.They używane również ColdFusion wykorzystują naruszenia Washington sądu państwowego i narażać się na 160.000 numerów PESEL.

Praktyki antykonkurencyjne

Adobe nabyte Aldus Corp. 1994, sprzedawca oprogramowania, które sprzedawane odręcznie konkurencyjne product.Freehand było bezpośrednią konkurencję dla Adobe Illustrator, flagowego Vector-edytor grafiki Adobe. The Federal Trade Commissionintervened i zmuszony sprzedać Adobe FreeHand powrotem do Altsys, a także zakazano Adobe od wykupu Freehand lub dowolny podobny program na najbliższe 10 lat (1994-2004). Altsys został następnie zakupiony przez Macromedia, które opublikowali wersje 5 do 11. Po Adobe Macromedia nabyte w grudniu 2005 roku, to zatrzymał rozwój Freehand w 2007 roku, skutecznie czyniąc go obsolete.With FreeHand i Illustrator, Adobe kontrolował tylko dwa produkty, które konkurują w Program profesjonalnych ilustracji rynek systemów operacyjnych Macintosh.

W 2011 roku grupa 5000 Freehand grafików zwoływane pod hasłem odręczne Free, i złożył skargę antymonopolowego cywilnego w Sądzie Okręgowym Stanów Zjednoczonych dla Północnego Okręgu Kalifornii przeciwko Adobe.The garnitur zarzucił, że Adobe naruszył federalnych i stanowych przepisów antymonopolowych przez nadużywa swojej pozycji dominującej w profesjonalnej grafiki wektorowej rynku oprogramowania ilustracji i że Adobe jest zaangażowana w szereg wykluczających i antykonkurencyjnych czynów i strategii mających na celu zabicia Freehand dominującą konkurenta Illustrator oprogramowania Adobe, zamiast konkurować na podstawie zasługa Produkt według zleceniodawców wolnorynkowego capitalism.Adobe nie miał odpowiedzi na zastrzeżeniach i pozew został ostatecznie settled.The FreeHand społeczność wierzy Adobe powinien zwolnić produkt do społeczności open source, jeśli nie można go zaktualizować wewnętrznie.

Począwszy od roku 2010, na jego stronie produktu FreeHand Adobe stwierdził: "Zdajemy sobie sprawę, FreeHand ma lojalnych klientów, zachęcamy użytkowników do migracji do nowego oprogramowania Adobe Illustrator CS4, który obsługuje zarówno PowerPC i Mac z procesorami Intela i Microsoft Windows XP i Windows Vista ". Począwszy od roku 2016, strona odręczne już nie istnieje i po prostu przekierowuje do strony programu Illustrator. Serwer FTP oprogramowania Adobe nadal zawiera katalog dla FreeHand, ale jest pusty.

Tworzenie zaawansowanych obrazów z profesjonalną normą

profile 3D
Łatwo odkrywać nowe kierunki twórczych: Tworzenie logo 3D i grafiki z technologii Adobe Repoussé. Twist, obracać, wyciągać, skos i zawyżać te projekty, a następnie zastosować bogate materiały, takie jak chrom, szkło i korek.

Zaawansowane możliwości edycji 3D
Wciśnij swoje twórcze granice z zaawansowanych narzędzi do edycji 3D - nawet malować bezpośrednio na obiektach 3D. Dodaj obiektów 3D do wzorów i tworzyć niesamowite kompozytów. Oświetlają scenę z prawdziwego oświetlenia i animować obiekty.

Projekt zawartość edycji
Farby, dodawanie tekstu i klonować na wiele ramek importowanego sekwencji wideo za pośrednictwem swojego ulubionego narzędzia Photoshop.

Łatwy dostęp do podstawowej możliwości edycji
Uzyskać tylko narzędzia potrzebne - dokładnie wtedy, gdy są one potrzebne - podczas wykonywania typowych czynności edycyjnych. Regulacje i maski panele Cię w tworzeniu precyzyjnych zmian.

Nadzwyczajne inwencji
Uzyskania realistycznych efektów malarskich z możliwością mieszania kolorów na płótnie i tworzenia naturalnych pociągnięć pędzla. Scalanie wielu ekspozycji na oszałamiające high dynamic range (HDR) obrazów. Przenieść, usunąć, osnowa lub rozciągnąć dowolny element obrazu.

State-of-the-art stock
Łatwo połączyć kilka ekspozycji, aby rozszerzyć zakres dynamiki z większą mocą, precyzją i wiernością niż kiedykolwiek przedtem. Konwersja do czerni i bieli na nowe sposoby. I używać narzędzi Dodge, Burn, gąbka, która inteligentnie zachowania szczegóły kolorów oraz tonów.

analiza obrazu
Użyj narzędzi pomiarowych i liczenia, aby wyodrębnić informacje ilościowe z obrazów. Nagrywanie i eksport danych do dalszej analizy. Import plików DICOM jak ramy lub jako objętości bezpośrednio analizować i edytować swoje dane obrazu.

Wiodąca w branży surowe przetwarzanie obrazu
Ciesz doskonałe rezultaty podczas konwertowania surowych obrazów z Camera Raw 6 plug-in, który oferuje wsparcie dla ponad 275 modeli aparatów plusa Bezpieczna edycja więc można eksperymentować bez szkody oryginalną fotografię.

Zautomatyzowane narzędzia tworzenia kompozycji
Łatwe tworzenie pojedynczego obrazu z serii zdjęć, które mają różne punkty kontaktowe, płynne mieszanie kolorów i cieniowania i rozszerzające swoją głębię ostrości. I wykorzystać dokładne, automatyczne wyrównanie warstwy.

Efektywne zarządzanie mediów
Zarządzanie wizualnie nośniki z oprogramowaniem Adobe Bridge CS5. Ciesz się bardziej elastyczną zmianę nazwy partii oraz możliwość dostępu do plików w kontekście swojej pracy za pomocą konfigurowalny panel Adobe Mini Bridge.

Rozbudowane opcje drukowania
Uzyskaj doskonałe wydruki w krótszym czasie z automatyzacji, skryptów, a także oknie dialogowym drukowania, która jest łatwiejsza w nawigacji.

Obsługa wielu formatów plików
Import i eksport setki formatów plików, w tym PSD, AI, PDF, NEF, CRW, TIFF, BMP, Cineon, JPEG, JPEG2000, FXG, OpenEXR, PNG, Targa, DICOM, OBJ, KMZ, Collada, U3D, 3DS (import only), 3G, FLC, MOV, AVI, DV Stream, sekwencji obrazów, MPEG-4 i FLV.

Rozciągliwość
Personalizacja Photoshop i rozszerzyć jego możliwości. Użyj niestandardowych panele programistów utworzone do realizacji konkretnych zadań. Odwiedź Adobe Photoshop Gielda zewnętrznych wtyczek i zasobów. I sprawdzić Adobe Community Help dla porad i wskazówek.

Integracja Adobe Photoshop Lightroom
Ciesz ścisłą integrację z oprogramowaniem Adobe Photoshop Lightroom (sprzedawany oddzielnie), łatwe do przenoszenia plików z Lightroom Photoshop CS5 do tworzenia obrazów HDR, panoram i wielowarstwowych dokumentów Photoshop. Roundtrip pliki z powrotem do Lightroom.

Creative Suite 6 Design Standard Porównanie z CS5

CS5

CS6

Photoshop - Content-Aware patch

x

Photoshop - Mercury Silnik graficzny

x

Photoshop - tworzenie wideo Intuicyjny

x

Ilustracji - System Performance Merkury

x

Ilustracji - stworzenie wzoru

x

Ilustracji - Ślad Obraz

x

InDesign - Alternatywny układ graficzny

x

Formularze PDF w programie InDesign - InDesign

x

InDesign - Płyn Układ

x

Technologia Wybór Bardziej realistyczny krawędzi - Photoshop

x

x

Ilustracji - obrysy o zmiennej szerokości

x

x

InDesign - Ulepszony eBook authoring

x

x

Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Tel: +8613539872669

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas