Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOprogramowanie Adobe Graphic Design

Adobe Photoshop CS5 Graphic Art Design Software Pełna Wersja Rozszerzona detaliczna Aktywacja PACK

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

Adobe Photoshop CS5 Graphic Art Design Software Pełna Wersja Rozszerzona detaliczna Aktywacja PACK

Adobe Photoshop CS5 Graphic Art Design Software Full Version Extended Retail Pack Activation
Adobe Photoshop CS5 Graphic Art Design Software Full Version Extended Retail Pack Activation Adobe Photoshop CS5 Graphic Art Design Software Full Version Extended Retail Pack Activation

Duży Obraz :  Adobe Photoshop CS5 Graphic Art Design Software Pełna Wersja Rozszerzona detaliczna Aktywacja PACK Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Photoshop Extended CS5
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Retail box
Czas dostawy: 2 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 1000 sztuk / tydzień
Szczegółowy opis produktu
Aktywacja: Przez internet Gwarancja: Na zawsze
Język: angielski (opcjonalnie) Aplikacja: Mądrość światowa
Nazwa produktu: Photoshop rozszerzony CS5 Sposób wysyłki: Najpierw DHL
High Light:

grafik oprogramowania Adobe Photoshop CS6 rozszerzony

,

adobe photoshop cs6 extended

Angielski Adobe Photoshop CS5 Pełna wersja Rozszerzona aktywacja pakietu detalicznego przez Internet

 

Historia programu Photoshop Extended CS5:

 

Nazwa firmy, Adobe, pochodzi od Adobe Creek w Los Altos w Kalifornii, która znajdowała się za domami obu założycieli firmy.Logo firmy Adobe zawiera stylizowane „A” i zostało zaprojektowane przez żonę Johna Warnocka, Marvę Warnocka, która jest grafikiem.

Pierwszymi produktami firmy Adobe po PostScript były czcionki cyfrowe, które zostały wydane w zastrzeżonym formacie o nazwie Type 1. Firma Apple opracowała następnie konkurencyjny standard TrueType, który zapewniał pełną skalowalność i precyzyjną kontrolę nad wzorem pikseli tworzonym przez kontury czcionki, a także udzielił na to licencji Microsoft.

W połowie lat 80. firma Adobe weszła na rynek oprogramowania konsumenckiego z Adobe Illustrator, opartym na wektorach programem do rysowania dla Apple Macintosh.Illustrator, który wyrósł z wewnętrznego oprogramowania firmy do tworzenia czcionek, pomógł spopularyzować drukarki laserowe obsługujące PostScript.

Firma Adobe Systems weszła na NASDAQ w 1986 roku. Jej przychody wzrosły z około 1 miliarda dolarów w 1999 roku do około 4 miliardów dolarów w 2012 roku. Lata podatkowe Adobe trwają od grudnia do listopada.Na przykład rok obrachunkowy 2007 zakończył się 30 listopada 2007 r.

W 1989 roku firma Adobe wprowadziła, co miało stać się jej flagowym produktem, program do edycji grafiki dla komputerów Macintosh o nazwie Adobe Photoshop.Stabilny i w pełni funkcjonalny Photoshop 1.0 został sprawnie wprowadzony na rynek przez firmę Adobe i wkrótce zdominował rynek.

W 1993 roku firma Adobe wprowadziła PDF, Portable Document Format oraz oprogramowanie Adobe Acrobat i Reader.PDF jest teraz międzynarodowym standardem: ISO 32000-1:2008.

W grudniu 1991 r. firma Adobe wydała program Adobe Premiere, który w 2003 r. został przemianowany na Adobe Premiere Pro. W 1992 r. firma Adobe nabyła firmę OCR Systems, Inc. rok;kontroluje również format pliku TIFF.W 1995 r. Adobe dodał Adobe FrameMaker, aplikację DTP do obsługi długich dokumentów, do swojej linii produktów po tym, jak Adobe przejęło Frame Technology Corp. W 1996 r. Adobe Systems Inc dodało Ares Software Corp. W 2002 r. Adobe nabyło kanadyjską firmę Accelio (znaną również jako JetForm ).

Adobe Systems Canada w Ottawie, Ontario (niedaleko od archrivalCorel).

12 grudnia 2005 r. firma Adobe przejęła swojego głównego rywala, firmę Macromedia, w ramach wymiany akcji o wartości około 3,4 mld USD, dodając Adobe ColdFusion, Adobe Contribute, Adobe Captivate, Adobe Acrobat Connect (dawniej Macromedia Breeze), Adobe Director, Adobe Dreamweaver, Adobe Fireworks, Adobe Flash, FlashPaper, Adobe Flex, Adobe FreeHand, Adobe HomeSite, Adobe JRun, Adobe Presenter i Adobe Authorware do linii produktów Adobe.

Firma Adobe wydała program Adobe Media Player w kwietniu 2008 roku. 27 kwietnia firma Adobe zaprzestała opracowywania i sprzedaży starszego oprogramowania do tworzenia stron internetowych i HTML, GoLive, na rzecz programu Dreamweaver.Firma Adobe zaoferowała zniżkę na program Dreamweaver dla użytkowników GoLive i wspiera tych, którzy nadal korzystają z GoLive, udostępniając samouczki online i pomoc w migracji.1 czerwca firma Adobe uruchomiła Acrobat.com, serię aplikacji internetowych przeznaczonych do pracy grupowej. Pakiet Creative Suite 4, który obejmuje Design, Web, Production Premium i Master Collection, został wydany w październiku 2008 roku w sześciu konfiguracjach w cenach od około 1700 USD do 2500 USD lub na podstawie indywidualnego wniosku.Wersja programu Photoshop dla systemu Windows obejmuje przetwarzanie 64-bitowe. 3 grudnia 2008 r. firma Adobe zwolniła 600 pracowników (8% pracowników na całym świecie), powołując się na słabe środowisko gospodarcze.

10 listopada 2009 r. firma zwolniła kolejnych 680 pracowników. Firma Adobe ogłosiła, że ​​prowadzi śledztwo w sprawie „skoordynowanego ataku” na zarządzane przez firmę systemy sieci korporacyjnych w Chinach.

Rok 2010 Adobe był naznaczony ciągłymi kłótniami z Apple na temat braku wsparcia dla Adobe Flash na iPhonie, iPadzie i innych produktach.[18]Były dyrektor generalny Apple, Steve Jobs, twierdził, że Flash nie był wystarczająco niezawodny ani bezpieczny, podczas gdy kierownictwo Adobe twierdziło, że Apple chce zachować kontrolę nad platformą iOS.W kwietniu 2010 r. Steve Jobs opublikował post zatytułowany „Myśli o Flashu”, w którym przedstawił swoje przemyślenia na temat Adobe Flash i rozwoju HTML 5. W lipcu 2010 r. Adobe kupiło Day Software integrujące ich linię produktów CQ: WCM,DAM,SOCO i telefon komórkowy

W styczniu 2011 r. firma Adobe nabyła firmę DemDex, Inc. z zamiarem dodania oprogramowania DemDex do optymalizacji odbiorców do swojego internetowego pakietu marketingowego.Podczas Photoshop World 2011 firma Adobe zaprezentowała nową mobilną usługę fotograficzną.Carousel to nowa aplikacja na iPhone'a, iPada i Maca, która wykorzystuje technologię Photoshop Lightroom do dostosowywania i dostrajania obrazów na wszystkich platformach.Carousel umożliwi również użytkownikom automatyczną synchronizację, udostępnianie i przeglądanie zdjęć. Nazwa usługi została później zmieniona na „Adobe Revel”.9 listopada 2011 r. firma Adobe ogłosiła, że ​​zaprzestanie opracowywania Flasha dla urządzeń mobilnych po wersji 11.1.Zamiast tego skupi się na HTML 5 dla urządzeń mobilnych. 1 grudnia 2011 r. firma Adobe ogłosiła, że ​​zawarła ostateczną umowę nabycia prywatnej Efficient Frontier.

W grudniu 2012 r. firma Adobe otworzyła nowy kampus korporacyjny o powierzchni 280 000 stóp kwadratowych w Lehi w stanie Utah.

W 2013 roku firma Adobe Systems doświadczyła poważnego naruszenia bezpieczeństwa.Ogromna część kodu źródłowego oprogramowania firmy została skradziona i opublikowana w Internecie, a ponad 150 milionów rekordów klientów Adobe zostało łatwo dostępnych do pobrania. W 2012 roku w wyniku włamania firmy Adobe skompromitowano około 40 milionów zestawów informacji o kartach płatniczych.

Pozew zbiorowy, w którym twierdzi się, że firma wstrzymała odszkodowanie dla pracowników, został wniesiony przeciwko Adobe i trzem innym firmom z Doliny Krzemowej w kalifornijskim sądzie okręgowym w 2013 roku. W maju 2014 roku ujawniono, że cztery firmy: Adobe, Apple, Google , a Intel osiągnął porozumienie z powoda, 64.000 pracowników czterech firm, aby zapłacić kwotę 324,5 miliona dolarów na załatwienie sprawy.

 

Funkcje programu Photoshop Extended CS5:

 

1 .Twórz oszałamiające obrazy, jakie sobie wyobrazisz, za pomocą oprogramowania Adobe Photoshop CS5 — profesjonalnego standardu branżowego do edycji obrazów cyfrowych.
2 .Korzystaj z wszechstronnych, najnowocześniejszych narzędzi do doskonałej manipulacji obrazem i doskonałego komponowania.
3 .Połącz wiele ujęć w oszałamiające obrazy o szerokim zakresie dynamiki i piękne panoramy.
4 .Korzystaj z nowych narzędzi, które umożliwiają malowanie z realistycznymi efektami i łatwe wybieranie skomplikowanej zawartości obrazu, takiej jak włosy.
5 .Edytuj bez zniszczenia i korzystaj z doskonałego przetwarzania surowców;usuwaj hałas, dodawaj ziarno, twórz winiety pokadrowe i nie tylko.Usuń elementy obrazu i zobacz, jak przestrzeń wypełnia się jak magia.

 

Twórz potężne obrazy w profesjonalnym standardzie

 

wytłoczenia 3D
Łatwe odkrywanie nowych kierunków twórczych: Twórz logo i grafiki 3D za pomocą technologii Adobe Repoussé.Skręcaj, obracaj, wytłaczaj, ukosuj i napompuj te projekty, a następnie stosuj bogate materiały, takie jak chrom, szkło i korek.

 

Zaawansowane możliwości edycji 3D
Przekrocz granice swojej kreatywności dzięki potężnym narzędziom do edycji 3D — nawet maluj bezpośrednio na obiektach 3D.Dodawaj obiekty 3D do swoich projektów i twórz niesamowite kompozyty.Rozświetl swoją scenę prawdziwym oświetleniem i animuj swoje obiekty.

 

Edycja treści ruchu
Maluj, dodawaj tekst i klonuj wiele klatek importowanej sekwencji wideo, korzystając z ulubionych narzędzi programu Photoshop.

 

Łatwy dostęp do podstawowych możliwości edycji
Uzyskaj tylko te narzędzia, których potrzebujesz — dokładnie wtedy, gdy ich potrzebujesz — podczas wykonywania typowych czynności edycyjnych.Panele Dopasowania i Maski pomagają w dokonywaniu precyzyjnych edycji.

 

Niezwykłe narzędzia kreatywne
Uzyskaj realistyczne efekty malowania dzięki możliwości mieszania kolorów na płótnie i tworzenia naturalnych pociągnięć pędzla.Połącz wielokrotne ekspozycje w oszałamiające obrazy o wysokim zakresie dynamiki (HDR).Przesuwaj, usuwaj, wypaczaj lub rozciągaj dowolny element obrazu.

 

Najnowocześniejsza fotografia
Z łatwością łącz wiele ekspozycji, aby rozszerzyć zakres dynamiczny z większą mocą, precyzją i wiernością niż kiedykolwiek wcześniej.Konwertuj na czarno-białe na nowe sposoby.Użyj narzędzi Rozjaśnianie, Ściemnianie i Gąbka, które inteligentnie zachowują szczegóły kolorów i tonów.

 

Analiza obrazu
Użyj narzędzi pomiarowych i liczących, aby wyodrębnić informacje ilościowe z obrazów.Rejestruj i eksportuj dane do dalszej analizy.Importuj pliki DICOM jako ramki lub jako wolumin, aby bezpośrednio analizować i edytować dane obrazu.

 

Wiodące w branży przetwarzanie obrazu surowego
Ciesz się doskonałymi wynikami podczas konwertowania obrazów raw za pomocą wtyczki Camera Raw 6, która oferuje obsługę ponad 275 modeli aparatów oraz bezpieczną edycję, dzięki czemu możesz eksperymentować bez uszkadzania oryginalnego zdjęcia.

 

Zautomatyzowane narzędzia do komponowania
Z łatwością utwórz pojedynczy obraz z serii ujęć z różnymi punktami ogniskowania, płynnie mieszając kolory i cieniowanie oraz zwiększając głębię ostrości.I skorzystaj z dokładnego, automatycznego wyrównywania warstw.

 

Efektywne zarządzanie mediami
Zarządzaj multimediami wizualnie za pomocą oprogramowania Adobe Bridge CS5.Ciesz się bardziej elastyczną zmianą nazwy partii oraz możliwością dostępu do plików w kontekście swojej pracy za pomocą dostosowywanego panelu Adobe Mini Bridge.

 

Potężne opcje drukowania
Uzyskaj doskonałe wydruki w krótszym czasie dzięki automatyzacji, skryptom i łatwiejszemu w nawigacji oknu dialogowemu drukowania.

 

Obsługa szerokiego formatu plików
Importuj i eksportuj setki formatów plików, w tym PSD, AI, PDF, NEF, CRW, TIFF, BMP, Cineon, JPEG, JPEG2000, FXG, OpenEXR, PNG, Targa, DICOM, OBJ, KMZ, Collada, U3D, 3DS (import tylko), 3G, FLC, MOV, AVI, Strumień DV, Sekwencja obrazu, MPEG-4 i FLV.

 

Rozciągliwość
Spersonalizuj program Photoshop i rozszerz jego możliwości.Korzystaj z niestandardowych paneli stworzonych przez programistów, aby wykonywać określone zadania.Odwiedź witrynę Adobe Photoshop Marketplace, aby uzyskać dostęp do wtyczek i zasobów innych firm.Porady i wskazówki znajdziesz w Pomocy społeczności Adobe.

 

Integracja z Adobe Photoshop Lightroom
Ciesz się ścisłą integracją z oprogramowaniem Adobe Photoshop Lightroom (sprzedawanym oddzielnie), łatwo przenosząc pliki z Lightroom do Photoshop CS5, aby tworzyć obrazy HDR, panoramy i wielowarstwowe dokumenty Photoshop.Przenieś swoje pliki z powrotem do Lightroom.

 

Porównanie standardów projektowania pakietu Creative Suite 6 z CS5

CS5

CS6

Photoshop — poprawka uwzględniająca zawartość

 

x

Photoshop — silnik graficzny Mercury

 

x

Photoshop — intuicyjne tworzenie wideo

 

x

Illustrator — system wydajności Mercury

 

x

Illustrator — tworzenie wzorów

 

x

Illustrator — śledzenie obrazu

 

x

InDesign — układ alternatywny

 

x

InDesign — formularze PDF w programie InDesign

 

x

InDesign — płynny układ

 

x

Photoshop — technologia zaznaczania Trueer Edge

x

x

Illustrator — pociągnięcia o zmiennej szerokości

x

x

InDesign — ulepszone tworzenie e-booków

x

x

 

Adobe Photoshop CS5 Graphic Art Design Software Pełna Wersja Rozszerzona detaliczna Aktywacja PACK 0

Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Tel: +8613539872669

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas