Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOprogramowanie Adobe Graphic Design

Pełna wersja Adobe Graphic Design Oprogramowanie Adobe Photoshop CS6 Aktywacja Online

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

Pełna wersja Adobe Graphic Design Oprogramowanie Adobe Photoshop CS6 Aktywacja Online

Full Version Adobe Graphic Design Software Photoshop CS6 Adobe Activation Online
Full Version Adobe Graphic Design Software Photoshop CS6 Adobe Activation Online Full Version Adobe Graphic Design Software Photoshop CS6 Adobe Activation Online

Duży Obraz :  Pełna wersja Adobe Graphic Design Oprogramowanie Adobe Photoshop CS6 Aktywacja Online Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Photoshop Extended CS5
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Retail box
Czas dostawy: 2 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 1000 sztuk / tydzień
Szczegółowy opis produktu
Aktywacja: online Gwarancja: Dożywotni
Język: angielski (opcjonalnie) Aplikacja: Cały świat
Nazwa produktu: Photoshop rozszerzony CS5 Sposób wysyłki: Najpierw DHL
High Light:

grafik oprogramowanie

,

oprogramowanie do edycji zdjęć

Pełna wersja oprogramowania do projektowania graficznego Adobe Photoshop CS6 Adobe Aktywacja online

 

Opis produktu Photoshop Extended CS5:

 

Adobe Systems Incorporated /əˈdoʊbiː/ to amerykańska międzynarodowa firma zajmująca się oprogramowaniem komputerowym.Siedziba firmy znajduje się w San Jose w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych.Firma Adobe w przeszłości koncentrowała się na tworzeniu oprogramowania multimedialnego i kreatywnego, a ostatnio zajęła się tworzeniem bogatych aplikacji internetowych.Jest najbardziej znany z Photoshopa, oprogramowania do edycji obrazów, Acrobat Reader, Portable Document Format (PDF) i Adobe Creative Suite, a także jego następcy Adobe Creative Cloud.

Firma Adobe została założona w lutym 1982 roku przez Johna Warnocka i Charlesa Geschke, którzy założyli firmę po opuszczeniu Xerox PARC, aby rozwijać i sprzedawać język opisu strony PostScript.W 1985 roku Apple Computer udzielił licencji na PostScript do użytku w swoich drukarkach LaserWriter, co pomogło zapoczątkować rewolucję DTP.

Od 2015 r. Adobe Systems zatrudnia około 13 500 pracowników, z których około 40% pracuje w San Jose.Adobe prowadzi również duże operacje programistyczne w Newton w stanie Massachusetts;Nowy Jork, Nowy Jork; Minneapolis, Minnesota;Lehi, Utah;Seattle, Waszyngton;San Francisco i San Luis Obispo w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych.

 

Funkcje programu Photoshop Extended CS5:

 

1 .Twórz oszałamiające obrazy, jakie sobie wyobrazisz, za pomocą oprogramowania Adobe Photoshop CS5 — profesjonalnego standardu branżowego do edycji obrazów cyfrowych.
2 .Korzystaj z wszechstronnych, najnowocześniejszych narzędzi do doskonałej manipulacji obrazem i doskonałego komponowania.
3 .Połącz wiele ujęć w oszałamiające obrazy o szerokim zakresie dynamiki i piękne panoramy.
4 .Korzystaj z nowych narzędzi, które umożliwiają malowanie z realistycznymi efektami i łatwe wybieranie skomplikowanej zawartości obrazu, takiej jak włosy.
5 .Edytuj bez zniszczenia i korzystaj z doskonałego przetwarzania surowców;usuwaj hałas, dodawaj ziarno, twórz winiety pokadrowe i nie tylko.Usuń elementy obrazu i zobacz, jak przestrzeń wypełnia się jak magia.

 

Twórz potężne obrazy w profesjonalnym standardzie

 

wytłoczenia 3D
Łatwe odkrywanie nowych kierunków twórczych: Twórz logo i grafiki 3D za pomocą technologii Adobe Repoussé.Skręcaj, obracaj, wytłaczaj, ukosuj i napompuj te projekty, a następnie stosuj bogate materiały, takie jak chrom, szkło i korek.

 

Zaawansowane możliwości edycji 3D
Przekrocz granice swojej kreatywności dzięki potężnym narzędziom do edycji 3D — nawet maluj bezpośrednio na obiektach 3D.Dodawaj obiekty 3D do swoich projektów i twórz niesamowite kompozyty.Rozświetl swoją scenę prawdziwym oświetleniem i animuj swoje obiekty.

 

Edycja treści ruchu
Maluj, dodawaj tekst i klonuj wiele klatek importowanej sekwencji wideo, korzystając z ulubionych narzędzi programu Photoshop.

 

Łatwy dostęp do podstawowych możliwości edycji
Uzyskaj tylko te narzędzia, których potrzebujesz — dokładnie wtedy, gdy ich potrzebujesz — podczas wykonywania typowych czynności edycyjnych.Panele Dopasowania i Maski pomagają w dokonywaniu precyzyjnych edycji.

 

Niezwykłe narzędzia kreatywne
Uzyskaj realistyczne efekty malowania dzięki możliwości mieszania kolorów na płótnie i tworzenia naturalnych pociągnięć pędzla.Połącz wielokrotne ekspozycje w oszałamiające obrazy o wysokim zakresie dynamiki (HDR).Przesuwaj, usuwaj, wypaczaj lub rozciągaj dowolny element obrazu.

 

Najnowocześniejsza fotografia
Z łatwością łącz wiele ekspozycji, aby rozszerzyć zakres dynamiczny z większą mocą, precyzją i wiernością niż kiedykolwiek wcześniej.Konwertuj na czarno-białe na nowe sposoby.Użyj narzędzi Rozjaśnianie, Ściemnianie i Gąbka, które inteligentnie zachowują szczegóły kolorów i tonów.

 

Analiza obrazu
Użyj narzędzi pomiarowych i liczących, aby wyodrębnić informacje ilościowe z obrazów.Rejestruj i eksportuj dane do dalszej analizy.Importuj pliki DICOM jako ramki lub jako wolumin, aby bezpośrednio analizować i edytować dane obrazu.

 

Wiodące w branży przetwarzanie obrazu surowego
Ciesz się doskonałymi wynikami podczas konwertowania obrazów raw za pomocą wtyczki Camera Raw 6, która oferuje obsługę ponad 275 modeli aparatów oraz bezpieczną edycję, dzięki czemu możesz eksperymentować bez uszkadzania oryginalnego zdjęcia.

 

Zautomatyzowane narzędzia do komponowania
Z łatwością utwórz pojedynczy obraz z serii ujęć z różnymi punktami ogniskowania, płynnie mieszając kolory i cieniowanie oraz zwiększając głębię ostrości.I skorzystaj z dokładnego, automatycznego wyrównywania warstw.

 

Efektywne zarządzanie mediami
Zarządzaj multimediami wizualnie za pomocą oprogramowania Adobe Bridge CS5.Ciesz się bardziej elastyczną zmianą nazwy partii oraz możliwością dostępu do plików w kontekście swojej pracy za pomocą dostosowywanego panelu Adobe Mini Bridge.

 

Potężne opcje drukowania
Uzyskaj doskonałe wydruki w krótszym czasie dzięki automatyzacji, skryptom i łatwiejszemu w nawigacji oknu dialogowemu drukowania.

 

Obsługa szerokiego formatu plików
Importuj i eksportuj setki formatów plików, w tym PSD, AI, PDF, NEF, CRW, TIFF, BMP, Cineon, JPEG, JPEG2000, FXG, OpenEXR, PNG, Targa, DICOM, OBJ, KMZ, Collada, U3D, 3DS (import tylko), 3G, FLC, MOV, AVI, Strumień DV, Sekwencja obrazu, MPEG-4 i FLV.

 

Rozciągliwość
Spersonalizuj program Photoshop i rozszerz jego możliwości.Korzystaj z niestandardowych paneli stworzonych przez programistów, aby wykonywać określone zadania.Odwiedź witrynę Adobe Photoshop Marketplace, aby uzyskać dostęp do wtyczek i zasobów innych firm.Porady i wskazówki znajdziesz w Pomocy społeczności Adobe.

 

Integracja z Adobe Photoshop Lightroom
Ciesz się ścisłą integracją z oprogramowaniem Adobe Photoshop Lightroom (sprzedawanym oddzielnie), łatwo przenosząc pliki z Lightroom do Photoshop CS5, aby tworzyć obrazy HDR, panoramy i wielowarstwowe dokumenty Photoshop.Przenieś swoje pliki z powrotem do Lightroom.

 

Porównanie standardów projektowania pakietu Creative Suite 6 z CS5

CS5

CS6

Photoshop — poprawka uwzględniająca zawartość

 

x

Photoshop — silnik graficzny Mercury

 

x

Photoshop — intuicyjne tworzenie wideo

 

x

Illustrator — system wydajności Mercury

 

x

Illustrator — tworzenie wzorów

 

x

Illustrator — śledzenie obrazu

 

x

InDesign — układ alternatywny

 

x

InDesign — formularze PDF w programie InDesign

 

x

InDesign — płynny układ

 

x

Photoshop — technologia zaznaczania Trueer Edge

x

x

Illustrator — pociągnięcia o zmiennej szerokości

x

x

InDesign — ulepszone tworzenie e-booków

x

x

 

Pełna wersja Adobe Graphic Design Oprogramowanie Adobe Photoshop CS6 Aktywacja Online 0

Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Tel: +8613539872669

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas