Wyślij wiadomość
Dom > Produkty > Oprogramowanie Graphic Design >
Pełna wersja Graphic Design Oprogramowanie CS6 Aktywacja Online

Pełna wersja Graphic Design Oprogramowanie CS6 Aktywacja Online

grafik oprogramowanie

oprogramowanie do edycji zdjęć

Miejsce pochodzenia:

Irlandia

Nazwa handlowa:

Microsoft

Orzecznictwo:

Microsoft Certified

Numer modelu:

Extended CS5

Skontaktuj się z nami

Poprosić o wycenę
Szczegóły Produktu
Aktywacja:
online
Gwarancja:
Dożywotni
Język:
angielski (opcjonalnie)
Aplikacja:
Cały świat
Nazwa produktu:
rozszerzony CS5
Sposób wysyłki:
Najpierw DHL
Opis produktu

Pełna wersja oprogramowania do projektowania graficznego CS6 Aktywacja online

 

Opis produktu Extended CS5:

 

Systems Incorporated /əˈdoʊbiː/ to amerykańska międzynarodowa firma zajmująca się oprogramowaniem komputerowym.Siedziba firmy znajduje się w San Jose w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych.Firma w przeszłości koncentrowała się na tworzeniu oprogramowania multimedialnego i kreatywnego, a ostatnio zajęła się tworzeniem bogatych aplikacji internetowych.Jest najbardziej znany z a, oprogramowania do edycji obrazów, Reader, Portable Document Format (PDF) i Creative Suite, a także jego następcy .

Firma została założona w lutym 1982 roku przez Johna Warnocka i Charlesa Geschke, którzy założyli firmę po opuszczeniu Xerox PARC, aby rozwijać i sprzedawać język opisu strony PostScript.W 1985 roku Apple Computer udzielił licencji na PostScript do użytku w swoich drukarkach LaserWriter, co pomogło zapoczątkować rewolucję DTP.

Od 2015 r. Systems zatrudnia około 13 500 pracowników, z których około 40% pracuje w San Jose. prowadzi również duże operacje programistyczne w Newton w stanie Massachusetts;Nowy Jork, Nowy Jork; Minneapolis, Minnesota;Lehi, Utah;Seattle, Waszyngton;San Francisco i San Luis Obispo w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych.

 

Funkcje programu Extended CS5:

 

1 .Twórz oszałamiające obrazy, jakie sobie wyobrazisz, za pomocą oprogramowania CS5 — profesjonalnego standardu branżowego do edycji obrazów cyfrowych.
2 .Korzystaj z wszechstronnych, najnowocześniejszych narzędzi do doskonałej manipulacji obrazem i doskonałego komponowania.
3 .Połącz wiele ujęć w oszałamiające obrazy o szerokim zakresie dynamiki i piękne panoramy.
4 .Korzystaj z nowych narzędzi, które umożliwiają malowanie z realistycznymi efektami i łatwe wybieranie skomplikowanej zawartości obrazu, takiej jak włosy.
5 .Edytuj bez zniszczenia i korzystaj z doskonałego przetwarzania surowców;usuwaj hałas, dodawaj ziarno, twórz winiety pokadrowe i nie tylko.Usuń elementy obrazu i zobacz, jak przestrzeń wypełnia się jak magia.

 

Twórz potężne obrazy w profesjonalnym standardzie

 

wytłoczenia 3D
Łatwe odkrywanie nowych kierunków twórczych: Twórz logo i grafiki 3D za pomocą technologii Repoussé.Skręcaj, obracaj, wytłaczaj, ukosuj i napompuj te projekty, a następnie stosuj bogate materiały, takie jak chrom, szkło i korek.

 

Zaawansowane możliwości edycji 3D
Przekrocz granice swojej kreatywności dzięki potężnym narzędziom do edycji 3D — nawet maluj bezpośrednio na obiektach 3D.Dodawaj obiekty 3D do swoich projektów i twórz niesamowite kompozyty.Rozświetl swoją scenę prawdziwym oświetleniem i animuj swoje obiekty.

 

Edycja treści ruchu
Maluj, dodawaj tekst i klonuj wiele klatek importowanej sekwencji wideo, korzystając z ulubionych narzędzi programu .

 

Łatwy dostęp do podstawowych możliwości edycji
Uzyskaj tylko te narzędzia, których potrzebujesz — dokładnie wtedy, gdy ich potrzebujesz — podczas wykonywania typowych czynności edycyjnych.Panele Dopasowania i Maski pomagają w dokonywaniu precyzyjnych edycji.

 

Niezwykłe narzędzia kreatywne
Uzyskaj realistyczne efekty malowania dzięki możliwości mieszania kolorów na płótnie i tworzenia naturalnych pociągnięć pędzla.Połącz wielokrotne ekspozycje w oszałamiające obrazy o wysokim zakresie dynamiki (HDR).Przesuwaj, usuwaj, wypaczaj lub rozciągaj dowolny element obrazu.

 

Najnowocześniejsza fotografia
Z łatwością łącz wiele ekspozycji, aby rozszerzyć zakres dynamiczny z większą mocą, precyzją i wiernością niż kiedykolwiek wcześniej.Konwertuj na czarno-białe na nowe sposoby.Użyj narzędzi Rozjaśnianie, Ściemnianie i Gąbka, które inteligentnie zachowują szczegóły kolorów i tonów.

 

Analiza obrazu
Użyj narzędzi pomiarowych i liczących, aby wyodrębnić informacje ilościowe z obrazów.Rejestruj i eksportuj dane do dalszej analizy.Importuj pliki DICOM jako ramki lub jako wolumin, aby bezpośrednio analizować i edytować dane obrazu.

 

Wiodące w branży przetwarzanie obrazu surowego
Ciesz się doskonałymi wynikami podczas konwertowania obrazów raw za pomocą wtyczki Camera Raw 6, która oferuje obsługę ponad 275 modeli aparatów oraz bezpieczną edycję, dzięki czemu możesz eksperymentować bez uszkadzania oryginalnego zdjęcia.

 

Zautomatyzowane narzędzia do komponowania
Z łatwością utwórz pojedynczy obraz z serii ujęć z różnymi punktami ogniskowania, płynnie mieszając kolory i cieniowanie oraz zwiększając głębię ostrości.I skorzystaj z dokładnego, automatycznego wyrównywania warstw.

 

Efektywne zarządzanie mediami
Zarządzaj multimediami wizualnie za pomocą oprogramowania Bridge CS5.Ciesz się bardziej elastyczną zmianą nazwy partii oraz możliwością dostępu do plików w kontekście swojej pracy za pomocą dostosowywanego panelu Mini Bridge.

 

Potężne opcje drukowania
Uzyskaj doskonałe wydruki w krótszym czasie dzięki automatyzacji, skryptom i łatwiejszemu w nawigacji oknu dialogowemu drukowania.

 

Obsługa szerokiego formatu plików
Importuj i eksportuj setki formatów plików, w tym PSD, AI, PDF, NEF, CRW, TIFF, BMP, Cineon, JPEG, JPEG2000, FXG, OpenEXR, PNG, Targa, DICOM, OBJ, KMZ, Collada, U3D, 3DS (import tylko), 3G, FLC, MOV, AVI, Strumień DV, Sekwencja obrazu, MPEG-4 i FLV.

 

Rozciągliwość
Spersonalizuj program i rozszerz jego możliwości.Korzystaj z niestandardowych paneli stworzonych przez programistów, aby wykonywać określone zadania.Odwiedź witrynę Marketplace, aby uzyskać dostęp do wtyczek i zasobów innych firm.Porady i wskazówki znajdziesz w Pomocy społeczności .

 

Integracja z Lightroom
Ciesz się ścisłą integracją z oprogramowaniem Lightroom (sprzedawanym oddzielnie), łatwo przenosząc pliki z Lightroom do CS5, aby tworzyć obrazy HDR, panoramy i wielowarstwowe dokumenty .Przenieś swoje pliki z powrotem do Lightroom.

 

Porównanie standardów projektowania pakietu Creative Suite 6 z CS5

CS5

CS6

— poprawka uwzględniająca zawartość

 

x

— silnik graficzny Mercury

 

x

— intuicyjne tworzenie wideo

 

x

— system wydajności Mercury

 

x

— tworzenie wzorów

 

x

— śledzenie obrazu

 

x

InDesign — układ alternatywny

 

x

InDesign — formularze PDF w programie InDesign

 

x

InDesign — płynny układ

 

x

— technologia zaznaczania Trueer Edge

x

x

— pociągnięcia o zmiennej szerokości

x

x

InDesign — ulepszone tworzenie e-booków

x

x

 

Pełna wersja  Graphic Design Oprogramowanie   CS6 Aktywacja Online 0

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Microsoft: Program Dostawca. Prawa autorskie © 2017-2023 computersoftware-systems.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.