Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOprogramowanie Adobe Graphic Design

Procesor 1,5 GHz 4,5 GB Angielski Adobe Acrobat Pro 2020 Kod online Mac AIP

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

Procesor 1,5 GHz 4,5 GB Angielski Adobe Acrobat Pro 2020 Kod online Mac AIP

1.5GHz Processor 4.5GB English Adobe Acrobat Pro 2020 Online Code Mac AIP
1.5GHz Processor 4.5GB English Adobe Acrobat Pro 2020 Online Code Mac AIP 1.5GHz Processor 4.5GB English Adobe Acrobat Pro 2020 Online Code Mac AIP

Duży Obraz :  Procesor 1,5 GHz 4,5 GB Angielski Adobe Acrobat Pro 2020 Kod online Mac AIP Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Adobe Acrobat Pro 2020
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko detaliczne
Czas dostawy: 2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 1000 sztuk / tydzień
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Adobe Acrobat Pro 2020 miejsce na dysku twardym: 4,5 GB
Język: język angielski Głoska bezdźwięczna: Ściągnij
Edytor: 1,5 GHz lub szybszy Wersja: Reklama w telewizji
High Light:

4

,

5 GB angielski Adobe Acrobat Pro

,

procesor 1

Idealnie działający kod online Adobe Acrobat Pro 2020 Mac Komercyjne łącze do pobrania

 

Adobe Acrobat Pro 2020

 

Bądź bardziej produktywny i zorganizowany.Adobe Acrobat Pro 2020 zapewnia narzędzia potrzebne do tworzenia, edytowania, wypełniania, podpisywania i ochrony dokumentów PDF.Szybko konwertuj dokumenty do formatu PDF z systemów Windows i macOS.Zamień dokumenty papierowe w edytowalne pliki PDF.I zarządzaj wszystkimi plikami PDF ze scentralizowanego widoku głównego.

 

Co nowego w programie Adobe Acrobat Pro 2020

 

Nowy widok strony głównej
Acrobat Pro i Standard

Nowy widok strony głównej pomaga zachować porządek i produktywność — to jedno miejsce, w którym możesz organizować, zarządzać i wyszukiwać wszystkie swoje pliki PDF.

Lista ostatnich plików: wyświetla ostatnio otwierane pliki do przeglądania z komputera, magazynu Document Cloud lub magazynu innej firmy, takiego jak OneDrive, Dropbox, Box i SharePoint.
Zalecane narzędzia: pomagają odkryć najlepsze narzędzia programu Acrobat, takie jak Edytuj PDF, Utwórz PDF, Łącz PDF i nie tylko.
Pole wyszukiwania: umożliwia przeszukiwanie wszystkich plików Document Cloud oraz plików wysłanych lub odebranych w celu przeglądania, recenzowania lub podpisywania.
Okienko kontekstowe: pomaga wykonywać działania na plikach w całym widoku głównym za pomocą menu kontekstowych oraz sprawdzać stan uczestników i historię działań dla udostępnionych dokumentów.

 

 

Przeglądaj pliki PDF chronione protokołem MIP wAdobe Acrobat Pro 2020 i Czytelnik 2020
Acrobat Pro i Standard

Teraz możesz używać aplikacji komputerowych Adobe Acrobat 2020 i Acrobat Reader 2020 dla systemów Windows i Mac, aby otwierać pliki chronione za pomocą rozwiązań MIP (Microsoft Information Protection), w tym Azure Information Protection (AIP) i Information Protection przy użyciu Office 365.

Programy Acrobat 2020 i Acrobat Reader 2020 automatycznie wykrywają plik chroniony protokołem MIP i wyświetlają monit o pobranie odpowiedniej wtyczki ze strony pobierania wtyczki.Po pobraniu i zainstalowaniu wtyczki chronione pliki otwierają się jak każdy inny plik PDF w programie Acrobat lub Reader.

 

Uruchom OCR na zeskanowanych dokumentach z tekstem na żywo
Acrobat Pro i Standard

ZAdobe Acrobat Pro 2020, możesz uruchomić OCR na zeskanowanym pliku PDF, który zawiera obrazy z tekstem na żywo.

1. Otwórz zeskanowany plik PDF wAdobe Acrobat Pro 2020.

2. Przejdź do Narzędzia > Ulepsz skanowanie > Rozpoznawalny tekst > W tym pliku.

3. Kliknij Ustawienia na pasku narzędzi.Wyświetlone zostanie okno dialogowe Rozpoznaj tekst.

4. Z listy rozwijanej Wyjście wybierz Obraz z możliwością wyszukiwania lub Obraz z możliwością wyszukiwania (dokładnie) i kliknij OK.

5. Kliknij Rozpoznaj tekst na pasku narzędzi.

 

Ulepszenia inspekcji wstępnej i walidacja PDF/UA podczas inspekcji wstępnej
Tylko funkcja Acrobat Pro

Biblioteki inspekcji wstępnej: Profile inspekcji wstępnej, korekty i kontrole są teraz dobrze zorganizowane w bibliotekach.
Zmienne inspekcji wstępnej: Zmienne umożliwiają dynamiczne dostosowywanie profili, kontroli i poprawek po ich zastosowaniu.Zmiennych można używać podczas edycji profili, kontroli lub korekt wszędzie tam, gdzie pojawia się pomarańczowy trójkąt.Możliwe jest również filtrowanie istniejących obiektów za pomocą Zmiennych.
Preflight obsługuje nową specyfikację Ghent PDF Workgroup Specification 2015: Nowe specyfikacje GWG są oparte na PDF/X-4 i obsługują natywną przezroczystość, a także neutralne dla mediów przepływy pracy RGB.
Walidacja PDF/UA w Preflight: Preflight umożliwia teraz naprawienie typowych problemów z dostępnością i sprawdzenie zgodności z międzynarodowym standardem Universal Accessibility PDF/UA.

 

Funkcje dlaAdobe Acrobat Pro 2020:

 

  Bądź bardziej produktywny i zorganizowany.Adobe Acrobat Pro 2020 zapewnia narzędzia potrzebne do tworzenia, edytowania, wypełniania, podpisywania i ochrony dokumentów PDF.Szybko konwertuj dokumenty do formatu PDF z systemów Windows i macOS.Zamień dokumenty papierowe w edytowalne pliki PDF.I zarządzaj wszystkimi plikami PDF ze scentralizowanego widoku głównego.
  Twórz pliki PDF w systemach Windows i macOS — szybko i niezawodnie konwertuj dokumenty na zgodne ze standardami pliki PDF w systemach Windows i macOS.
Eksportuj pliki PDF do formatów Microsoft Office 365 — Konwertuj pliki PDF do formatów Word, Excel lub PowerPoint, zachowując czcionki, formatowanie i układy.
Zwiększ dostępność — skorzystaj z intuicyjnych funkcji ułatwień dostępu i przepływów pracy, aby ułatwić osobom niepełnosprawnym korzystanie z dokumentów i formularzy PDF z pomocą lub bez pomocy oprogramowania i urządzeń technologii wspomagających.
  Zarządzaj całą swoją pracą z jednego miejsca — organizuj, zarządzaj i przeszukuj wszystkie pliki PDF w scentralizowanym widoku głównym.
  Twórz interaktywne pliki PDF — dodawaj wideo, dźwięk i zawartość interaktywną, aby przekształcać pliki PDF w atrakcyjne środowisko.
Funkcja Dostosuj swoje narzędzia — zachowaj porządek dzięki dostosowywaniu kolorów narzędzi Wypełnij i podpisz, takich jak Dodaj tekst, Dodaj znacznik wyboru i Podpisz.
  Otwieranie plików Microsoft Information Protection (MIP) — użyj programu Adobe Acrobat 2020 do otwierania plików chronionych za pomocą rozwiązań Microsoft Information Protection.
  Edytuj zeskanowane dokumenty — uruchom optyczne rozpoznawanie znaków (OCR) na zeskanowanych dokumentach papierowych, aby przekształcić je w edytowalne pliki PDF.
Łatwe porównywanie plików — porównaj dwie wersje pliku PDF, korzystając z łatwego do skanowania podsumowania wyników, aby szybko zobaczyć, co się zmieniło.
  Pracuj z Dropbox, Box i OneDrive - Uzyskaj dostęp, edytuj i przechowuj pliki na koncie Dropbox, Box lub Microsoft OneDrive podczas pracy w programie Acrobat Pro 2020.
  Przygotuj pliki PDF do drukowania w wysokiej jakości — korzystaj z bibliotek inspekcji wstępnej, aby uzyskać niestandardowe zestawy profili, kontroli i poprawek.
  Usuń poufne informacje — znajdź i pozbądź się na stałe tekstu, obrazów, a nawet metadanych za pomocą łatwych w użyciu narzędzi redakcyjnych.

 

 

 

Procesor 1,5 GHz 4,5 GB Angielski Adobe Acrobat Pro 2020 Kod online Mac AIP 0

 

 

Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Tel: +8613539872669

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas