Wyślij wiadomość
Dom > Produkty > Oprogramowanie Graphic Design >
1280x800 Kluczowa licencja Creative Suite 6 Design Web Premium 2GB RAM

1280x800 Kluczowa licencja Creative Suite 6 Design Web Premium 2GB RAM

Kluczowa licencja Creative Suite 6

1280x800 Creative Suite 6

2GB RAM Oprogramowanie Cs6

Miejsce pochodzenia:

Irlandia

Nazwa handlowa:

Microsoft

Orzecznictwo:

Microsoft Certified

Numer modelu:

CS6 Design Web Premium

Skontaktuj się z nami

Poprosić o wycenę
Szczegóły Produktu
Nazwa produktu:
CS6 Design Web Premium
Karta graficzna:
16-bitowy
Język:
język angielski
Zgodność:
PC
Pamięć wideo:
512 MB
Baran:
2GB
Opis produktu

Tylko kluczowa licencja Creative Suite 6 Design Web Premium Komercyjna wersja

 

CS6 Projektowanie i Internet Premium

Wzbogać swoje projekty dzięki oprogramowaniu Creative Suite 6 Design & Web Premium.Twórz piękne obrazy cyfrowe za pomocą standardowego programu CS6 Extended, twórz zaawansowaną grafikę wektorową, którą można skalować w różnych mediach za pomocą programu CS6, i uchwyć inspirację praktycznie w dowolnym miejscu dzięki wygodnym aplikacjom Touch na iPada lub tablet z systemem Android.

Oprogramowanie Creative Suite 6 Design & Web Premium obejmuje:

CS6 Rozszerzony

Program CS6

InDesign CS6

Dreamweaver CS6

Flash Professional CS6

X Pro

Mostek CS6

Koder multimediów CS6

Fajerwerki CS6

Integruje się z:
Pakiet do publikacji cyfrowych

 

CS6 Produkcja Premium

Pracuj z narzędziami w oprogramowaniu Creative Suite 6 Production Premium, które dotrzymują kroku Twojej wyobraźni.Globalna pamięć podręczna wydajności znacznie poprawia przepływ pracy After Effects.Silnik odtwarzania Mercury Playback Engine staje się jeszcze bardziej wydajny dzięki obsłudze konfiguracji OpenCL i NVIDIA Maximus w programie Premiere Pro.

Oprogramowanie Creative Suite 6 Production Premium obejmuje:

Premiere Pro CS6

After Effects CS6

CS6 Rozszerzony

Audition CS6

SpeedGrade CS6

Preludium CS6

Program CS6

Bis CS6

Flash Professional CS6

Koder multimediów CS6

Mostek CS6

 

Główna kolekcja CS6

Podejmij każde kreatywne wyzwanie dzięki oprogramowaniu Creative Suite 6 Master Collection.Poznaj przełomowe sposoby projektowania na tablety i smartfony, przyspieszaj edycję obrazów, ulepszaj wysokiej klasy ruch i dostarczaj oszałamiających wrażeń.Wyraź swoją wizję bez ograniczeń dzięki najlepszemu środowisku projektowemu.

Oprogramowanie Creative Suite 6 Master Collection zawiera:

CS6 Rozszerzony

Program CS6

InDesign CS6

X Pro

Flash Professional CS6

Dreamweaver CS6

Fajerwerki CS6

Premiere Pro CS6

After Effects CS6

Audition CS6

SpeedGrade CS6

Preludium CS6

Bis CS6

Mostek CS6

Koder multimediów CS6

Flash Builder 4.6 Premium Edition

Integruje się z:
Pakiet do publikacji cyfrowych

 

Co nowego w programie CS6 Design Web Premium

Oprogramowanie Creative Suite 6 Design & Web Premium umożliwia wydajne projektowanie na potrzeby druku i najnowszych mediów cyfrowych.Pracuj ze złożonymi plikami z prędkością światła dzięki 64-bitowym natywnym wersjom programów Extended i .Twórz publikacje na iPada i inne tablety w programie InDesign.Twórz witryny HTML5/CSS3 z układami adaptacyjnymi w programie Dreamweaver.

Przełomowa edycja obrazów w programie Extended —Dostarczaj przyciągające wzrok rezultaty dzięki branżowemu standardowi w obrazowaniu cyfrowym.Ciesz się twórczą wolnością i precyzyjną kontrolą podczas poprawiania i komponowania obrazów, stosowania efektów artystycznych i malowania za pomocą wszechstronnych narzędzi pędzla.Edycja wideo w programie Extended —Edytuj wideo, aby uwzględnić je w projektach publikacji cyfrowych.Szybko łącz klipy i zdjęcia za pomocą przejść, dźwięku i efektów, takich jak przesuwanie i powiększanie.

Charakterystyczna grafika wektorowa w programie —Twórz najwyższej jakości grafikę wektorową do dowolnego projektu, od logo po ilustracje reklamowe, opakowania, oznakowania i nie tylko.Użyj precyzyjnych narzędzi do rysowania i wyrazistych naturalnych pędzli, aby stworzyć grafikę, która zostanie zauważona.

Profesjonalny układ strony w InDesign—Układaj, sprawdzaj i twórz oszałamiające układy stron za pomocą intuicyjnego oprogramowania do projektowania, które oferuje precyzyjną kontrolę nad typografią i wbudowanymi narzędziami do tworzenia kreatywnych efektów.

Publikacje na tablety w programie InDesign—Użyj programu InDesign, aby tworzyć publikacje multimedialne na iPada i inne tablety.Dodaj interaktywne elementy, takie jak przesuwanie i powiększanie, pokazy slajdów, audio i wideo.Prześlij do pakietu Digital Publishing Suite w celu dystrybucji.  

Światowej klasy witryny i aplikacje w programie Dreamweaver —Projektuj, rozwijaj i utrzymuj witryny i aplikacje HTML5/CSS3.Korzystaj z wbudowanych szablonów projektów i pracuj wizualnie lub bezpośrednio w kodzie.Twórz witryny e-commerce bez kodowania zaplecza dzięki integracji z Business Catalyst.

 

Specyfikacja CS6 Design Web Premium:

 

  Procesor Intel Pentium 4 lub AMD Athlon 64
  Microsoft Windows XP z dodatkiem Service Pack 3 lub Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1
  2 GB pamięci RAM (zalecane 3 GB) dla 32 bitów;2 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB) dla wersji 64-bitowej
  11 GB dostępnego miejsca na dysku twardym do instalacji;dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji (nie można zainstalować na wymiennych urządzeniach pamięci flash)
Minimalne wymagania systemowe dla CS6 Design Web Premium Wyświetlacz 1280 x 800 (zalecane 1280 x 1024) z 16-bitowym kolorem i 512 MB pamięci VRAM
  System obsługujący OpenGL 2.0
  Napęd DVD-ROM zgodny z dwuwarstwowymi płytami DVD
  Oprogramowanie Flash Player 10 wymagane do eksportu plików SWF
To oprogramowanie nie będzie działać bez aktywacji.Do aktywacji oprogramowania, weryfikacji subskrypcji i dostępu do usług online wymagane jest szerokopasmowe połączenie z Internetem i rejestracja.
  Aktywacja telefoniczna nie jest dostępna.

 

1280x800 Kluczowa licencja  Creative Suite 6 Design Web Premium 2GB RAM 0

1280x800 Kluczowa licencja  Creative Suite 6 Design Web Premium 2GB RAM 1

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Microsoft: Program Dostawca. Prawa autorskie © 2017-2023 computersoftware-systems.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.