Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOprogramowanie Adobe Graphic Design

2 GB pamięci RAM Adobe Photoshop Cs6 Oprogramowanie Web Premium 1080x500 dla komputerów Mac

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

2 GB pamięci RAM Adobe Photoshop Cs6 Oprogramowanie Web Premium 1080x500 dla komputerów Mac

2GB RAM Adobe Photoshop Cs6 Software Web Premium 1080x500 For Mac
2GB RAM Adobe Photoshop Cs6 Software Web Premium 1080x500 For Mac 2GB RAM Adobe Photoshop Cs6 Software Web Premium 1080x500 For Mac

Duży Obraz :  2 GB pamięci RAM Adobe Photoshop Cs6 Oprogramowanie Web Premium 1080x500 dla komputerów Mac Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Adobe CS6 Design Web Premium
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko detaliczne
Czas dostawy: 2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 1000 sztuk / tydzień
Szczegółowy opis produktu
Aktywacja: online Głoska bezdźwięczna: link instalacyjny
Język: język angielski Typ wersji: Pełna wersja oprogramowania
Nazwa produktu: Adobe CS6 Design Web Premium Baran: 2GB
High Light:

2 GB pamięci RAM Oprogramowanie Adobe Photoshop Cs6

,

oprogramowanie Adobe Photoshop Cs6 Web Premium

,

1080x500 Adobe Creative Suite CS6

Adobe Creative Suite CS6 Design Web Premium dla komputerów Mac Pełna wersja detaliczna

 

Informacje o produktach Adobe CS6 Design Web Premium​:

 

Pakiet Adobe Creative Suite 6 Design i Web Premium dla systemu Windows zapewnia pełny zestaw profesjonalnych narzędzi do projektowania graficznego, tworzenia witryn i aplikacji, układu strony i edycji obrazów – a także do publikowania kreatywnych treści na urządzeniach mobilnych, w Internecie, w druku i na tabletach.Pakiet Design & Web Premium obejmuje kilka programów zgodnych ze standardami branżowymi, które są niezbędne dla projektantów druku i specjalistów ds. publikacji cyfrowych: Photoshop CS6, InDesign CS6, Illustrator CS6, Flash Professional CS6, Fireworks CS6, Dreamweaver CS6, Acrobat X Pro, Bridge CS6 i Koder multimediów CS6.

Wersje CS6 programów Photoshop i Illustrator cieszą się zwiększoną szybkością i wydajnością.Silnik graficzny Mercury programu Photoshop i system Mercury Performance System programu Illustrator umożliwiają komputerowi 64-bitowemu adresowanie całej pamięci RAM systemu w celu przyspieszenia zadań związanych z obrazowaniem i przetwarzaniem, a to spowolniło pracę.Dzięki tej dodatkowej mocy obliczeniowej możesz cieszyć się rozszerzonymi możliwościami wszystkich programów.Na przykład Photoshop CS6 oferuje poprawkę Contact-Aware, która pozwala wybrać obszar próbki, który służy jako podstawa poprawki.Illustrator umożliwia konwersję obrazów rastrowych na edytowalne, skalowalne wektory — chleb powszedni programu.

Wraz z rozszerzaniem się definicji „publikowania” rozszerzają się również funkcje programu Adobe InDesign.Jeszcze przed wersją CS6 program obejmował publikowanie interaktywnych układów stron na iPadach i innych tabletach, czytnikach e-booków i innych urządzeniach cyfrowych.Możesz utworzyć kilka różnych układów obsługujących różne wymiary wyświetlania i zapisać je wszystkie w jednym pliku.Układ Liquid automatycznie zmienia rozmiar układu na podstawie rozmiaru strony.

W przypadku tworzenia witryn internetowych i aplikacji program Dreamweaver CS6 umożliwia projektowanie, opracowywanie i konserwowanie multimedialnych witryn internetowych i aplikacji HTML5/CSS3.Możesz także tworzyć natywne aplikacje mobilne na Androida i iOS, korzystając ze zintegrowanych platform mobilnych.Program Flash Professional CS6 obsługuje zaktualizowane środowiska wykonawcze Flash Player i Adobe AIR, a także można eksportować zawartość utworzoną w programie Flash Professional do formatu HTML.Program Fireworks zawiera nowy panel Właściwości CSS, który umożliwia łatwe wyodrębnianie elementów i wartości CSS.

Creative Suite 6 Design Standard służy profesjonalistom zajmującym się projektowaniem i publikowaniem, których wymagania rosną tak szybko, jak postęp technologiczny.Na przykład Photoshop CS6 oferuje teraz podstawowe funkcje edycji wideo z przejściami i efektami.W miarę jak zadania wymagane w Twoim zawodzie wyłaniają się z innych profesjonalnych dziedzin, Adobe kontynuuje udoskonalanie interfejsu i przepływu pracy programów Photoshop, Illustrator i InDesign.Twoja praca może nie być prostsza, ale Adobe Creative Suite 6 Design Standard pomaga dotrzymać kroku rozszerzonym funkcjom, poprawionej wydajności i usprawnionemu przepływowi pracy.

Umowa licencyjna firmy Adobe uprawnia do zainstalowania i aktywowania tego oprogramowania na 1 komputerze stacjonarnym i 1 komputerze przenośnym z tym samym systemem operacyjnym, o ile jednocześnie używasz tylko jednego.

 

Adobe CS6 Design Web PremiumOkular:

 

  Procesor Intel Pentium 4 lub AMD Athlon 64
  Microsoft Windows XP z dodatkiem Service Pack 3 lub Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1
  2 GB pamięci RAM (zalecane 3 GB) dla 32 bitów;2 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB) dla wersji 64-bitowej
  11 GB dostępnego miejsca na dysku twardym do instalacji;dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji (nie można zainstalować na wymiennych urządzeniach pamięci flash)
Minimalne wymagania systemowe Adobe CS6 Design Web Premium Wyświetlacz 1280 x 800 (zalecane 1280 x 1024) z 16-bitowym kolorem i 512 MB pamięci VRAM
  System obsługujący OpenGL 2.0
  Napęd DVD-ROM zgodny z dwuwarstwowymi płytami DVD
  Oprogramowanie Adobe Flash Player 10 wymagane do eksportu plików SWF
To oprogramowanie nie będzie działać bez aktywacji.Do aktywacji oprogramowania, weryfikacji subskrypcji i dostępu do usług online wymagane jest szerokopasmowe połączenie z Internetem i rejestracja.
  Aktywacja telefoniczna nie jest dostępna.

 

2 GB pamięci RAM Adobe Photoshop Cs6 Oprogramowanie Web Premium 1080x500 dla komputerów Mac 0

 

Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Tel: +8613539872669

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas