Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOprogramowanie Adobe Graphic Design

Licencja na klucz 1 GB RAM Adobe CS6 Pakiet oprogramowania Creative Suite Windows 1024x768

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

Licencja na klucz 1 GB RAM Adobe CS6 Pakiet oprogramowania Creative Suite Windows 1024x768

1GB RAM Key License Adobe CS6 Creative Suite Software Suite Windows 1024x768
1GB RAM Key License Adobe CS6 Creative Suite Software Suite Windows 1024x768 1GB RAM Key License Adobe CS6 Creative Suite Software Suite Windows 1024x768

Duży Obraz :  Licencja na klucz 1 GB RAM Adobe CS6 Pakiet oprogramowania Creative Suite Windows 1024x768 Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Standard projektowania Adobe CS6
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko detaliczne
Czas dostawy: 2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 1000 sztuk / tydzień
Szczegółowy opis produktu
Aktywacja: online Głoska bezdźwięczna: link instalacyjny
Język: język angielski Typ wersji: Pełna wersja oprogramowania
Wyświetlacz: 1024x768 Nazwa produktu: Standard projektowania Adobe CS6
High Light:

Kluczowa licencja Adobe CS6 Creative Suite

,

1 GB pamięci RAM Adobe CS6 Creative Suite

,

1024x768 Adobe Creative Suite 6 Design

Kluczowa licencja Adobe CS6 Creative Suite 6 Design Standardowy pakiet oprogramowania Windows

 

Informacje o produktach dla Adobe CS6 Design Standard​:

 

Oprogramowanie Adobe Creative Suite 6 Design Standard łączy standardowe w branży narzędzia do profesjonalnego projektowania druku i publikacji cyfrowych.Twórz przyciągające wzrok obrazy i grafikę błyskawicznie dzięki innowacyjnym narzędziom do malowania i rysowania oraz dziesiątkom kreatywnych efektów w programach Adobe Photoshop i Illustrator.Twórz strony do druku najwyższej jakości ze znakomitą typografią w programie Adobe InDesign.Również w programie InDesign twórz wysoce zaprojektowane e-booki z obsługą najnowszych standardów EPUB i dostarczaj multimedialne publikacje na iPada i inne tablety tak łatwo, jak tworzenie stron do druku.Uzyskaj wyjątkową jakość i precyzyjną kontrolę dzięki wydajnemu oprogramowaniu, które usprawnia rutynę zadania projektowe i produkcyjne.

 

TOP NOWE FUNKCJE W STANDARDZIE ADOBE CREATIVE SUITE 6

 

Magia retuszu w PhotoshopieRetuszuj obrazy z zadziwiającą łatwością i precyzją.Popraw obrazy z większą kontrolą za pomocą funkcji Content-Aware Patch, która pozwala wybrać przykładowy obszar, którego Content-Aware użyje do magicznego utworzenia poprawki.

Mercury Performance System w programie IllustratorPracuj niesamowicie szybko, nawet z efektami intensywnie przetwarzającymi, takimi jak rozmycia, poświaty i cienie, które wcześniej spowalniały pracę.Uzyskaj dostęp do całej pamięci RAM w systemie dzięki natywnej obsłudze 64-bitów zarówno w systemie Mac OS, jak i Windows.

Wiele wersji układu w jednym programie InDesignplik Wydajnie zarządzaj wieloma układami w oparciu o pojedynczy zestaw treści.Użyj układu alternatywnego, aby utworzyć wiele wersji w jednym dokumencie.Użyj układu Płynnego, aby zautomatyzować zmianę rozmiaru układu na podstawie rozmiaru strony.

Łączenie zawartości w dokumentach programu InDesignPołącz zawartość, która pojawia się w wielu dokumentach programu InDesign, dzięki czemu zmiany wprowadzone w tekście lub obiektach nadrzędnych są automatycznie stosowane do wszystkich połączonych obiektów podrzędnych.Oszczędzaj czas i unikaj kłopotów przy wprowadzaniu zmian w ostatniej chwili.

Zadziwiająca wydajność w PhotoshopieDoświadcz niesamowicie szybkich interakcji podczas edycji za pomocą kluczowych narzędzi, takich jak kadrowanie, przekształcanie, skraplanie i wypaczenie marionetek.Silnik graficzny Mercury zapewnia niespotykaną szybkość i responsywność, zapewniając płynność podczas pracy.

Łatwe tworzenie wzorów w programie IllustratorZ łatwością twórz bezproblemowo kafelkowe wzory wektorowe.Eksperymentuj swobodnie z powtarzającymi się wzorami, które możesz edytować w dowolnym momencie.

Edycja wideo w PhotoshopieEdytuj wideo w programie Photoshop, aby uwzględnić je w projektach publikacji cyfrowych.Szybko łącz klipy i zdjęcia za pomocą przejść, dźwięku i efektów, takich jak panoramowanie i powiększanie.

Szybsze zadania projektowe w PhotoshopieSzybko dopracuj szczegóły dzięki nowym i przeprojektowanym narzędziom.Stosuj style pisma, używaj warstw wektorowych do nakładania obrysów i dodawania gradientów do obiektów wektorowych, twórz własne obrysy i linie przerywane, szybko przeszukuj warstwy i nie tylko.

Śledzenie obrazu w programie IllustratorKonwertuj obrazy rastrowe na edytowalne wektory za pomocą całkowicie nowego mechanizmu śledzącego.Uzyskaj czyste linie, dokładne dopasowanie i wiarygodne wyniki bez zajmowania się skomplikowanymi elementami sterującymi.

Gradienty na pociągnięciach w programie IllustratorStosuj gradienty do pociągnięć na całej długości, w poprzek lub w obrębie samego pociągnięcia, a wszystko to z pełną kontrolą nad umieszczaniem i kryciem gradientu.

Formularze PDF w programie InDesignUżyj programu InDesign, aby dodać pola formularza do układu.Dołącz standardowe elementy, takie jak pola tekstowe, przyciski radiowe i pola wyboru, oraz wyeksportuj formularz jako plik PDF do publikacji online.

Całkowicie nowe narzędzie przycinania w PhotoshopiePrzycinaj obrazy szybko i precyzyjnie za pomocą akcelerowanego sprzętowo, nieniszczącego narzędzia Croptool.Manipuluj obrazami na płótnie i oglądaj zmiany na żywo.

Galeria rozmyć w PhotoshopieSzybko twórz fotograficzne efekty rozmycia za pomocą prostego interfejsu z elementami sterującymi na obrazie.Twórz efekty przesunięcia pochylenia, rozmyj wszystko, a następnie wyostrz jeden punkt ogniskowy lub zmień rozmycie między wieloma punktami ogniskowymi.

Ulepszona autokorekta w PhotoshopieUlepsz swoje obrazy dzięki ulepszonym kontrolkom automatycznych krzywych, poziomów i jasności/kontrastu.Wbudowana inteligencja z tysięcy ręcznie retuszowanych obrazów zapewnia lepszy punkt wyjścia do wprowadzania poprawek.

Zapisywanie w tle w PhotoshopieChroń się przed utratą pracy podczas nieoczekiwanych wyłączeń.Automatycznie zapisuj zmiany bez przerywania postępów i kontynuuj pracę, zapisując w tle nawet największe pliki programu Photoshop.

Skryptowe wzory w PhotoshopieŁatwiejsze generowanie wypełnień wzorkiem geometrycznym dzięki nowym wzorkom ze skryptem.

Dziesiątki oszczędzania czasu w PhotoshopieDoświadcz ponad 50 wzrostów kreatywności i produktywności, o które bezpośrednio prosili użytkownicy.

Małe, znaczące ulepszenia w programie InDesignSkorzystaj z kilkunastu ulepszeń, w tym PPI dla poszczególnych stron, widoków podzielonych okien, listy ostatnio używanych czcionek i trwałych opcji dopasowywania ramek tekstowych, aby ułatwić wykonywanie zadań produkcyjnych bez uszczerbku dla jakości.

Ulepszony interfejs użytkownika w programie IllustratorWykonuj codzienne zadania, takie jak edytowanie nazw warstw i wybieranie czcionek, w mniejszej liczbie kroków.Skoncentruj się na grafice dzięki „ciemnemu interfejsowi użytkownika” z regulowaną jasnością.

Integracja z innymi narzędziami i usługami AdobeCiesz się integracją z pakietem Adobe Digital Publishing Suite, Adobe Creative Cloud i aplikacjami Adobe Touch w ramach poszczególnych składników Design Standard.

 

Standardowe specyfikacje projektowe Adobe CS6:

 

  Procesor Intel Pentium 4 lub AMD Athlon 64
  Microsoft Windows XP z dodatkiem Service Pack 3 lub Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1
  1 GB pamięci RAM (zalecane 3 GB) dla 32 bitów;2 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB) dla wersji 64-bitowej
  8,5 GB dostępnego miejsca na dysku twardym do instalacji;dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji (nie można zainstalować na wymiennych urządzeniach pamięci flash)
Minimalne wymagania systemowe dla standardu projektowania Adobe CS6 Wyświetlacz 1024x768 (zalecane 1280 x 800) z 16-bitowym kolorem i
256 MB pamięci VRAM
  System obsługujący OpenGL 2.0
  Napęd DVD-ROM zgodny z dwuwarstwowymi płytami DVD
  Oprogramowanie Adobe Flash Player 10 wymagane do eksportu plików SWF
To oprogramowanie nie będzie działać bez aktywacji.Do aktywacji oprogramowania, weryfikacji subskrypcji i dostępu do usług online wymagane jest szerokopasmowe połączenie z Internetem i rejestracja.
  Aktywacja telefoniczna nie jest dostępna.

 

Licencja na klucz 1 GB RAM Adobe CS6 Pakiet oprogramowania Creative Suite Windows 1024x768 0

 

Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Tel: +8613539872669

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas