Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOprogramowanie Adobe Graphic Design

Aktywacja online Kod klucza projektowego Adobe CS6 8,5 GB dla systemu Windows

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

Aktywacja online Kod klucza projektowego Adobe CS6 8,5 GB dla systemu Windows

Online Activation Adobe CS6 Design Key Code 8.5GB For Windows
Online Activation Adobe CS6 Design Key Code 8.5GB For Windows Online Activation Adobe CS6 Design Key Code 8.5GB For Windows

Duży Obraz :  Aktywacja online Kod klucza projektowego Adobe CS6 8,5 GB dla systemu Windows Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Standard projektowania Adobe CS6
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko detaliczne
Czas dostawy: 2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 1000 sztuk / tydzień
Szczegółowy opis produktu
Aktywacja: online Głoska bezdźwięczna: link instalacyjny
Język: język angielski miejsce na dysku twardym: 8,5 GB
Wyświetlacz: 1024x768 Nazwa produktu: Standard projektowania Adobe CS6
High Light:

Aktywacja online Adobe CS6 Design

,

Adobe CS6 Design Key Code

,

8

Aktywacja online Kod klucza produktu Adobe CS6 Design Standard dla systemu Windows

 

Informacje o produktach dla Adobe CS6 Design Standard​:

 

Pakiet Adobe Creative Suite 6 Design Standard zapewnia pełny zestaw profesjonalnych narzędzi do projektowania graficznego, układu strony i edycji obrazów – a także do publikowania kreatywnych treści na urządzeniach mobilnych, w Internecie, w druku i na tabletach.Pakiet Design Standard składa się z czterech programów zgodnych ze standardami branżowymi, które są niezbędne dla projektantów druku i profesjonalistów zajmujących się publikacją cyfrową: Photoshop CS6, InDesign CS6, Illustrator CS6, Acrobat X Pro, Bridge CS6 i Media Encoder CS6.

Wersje CS6 poszczególnych programów cieszą się zwiększoną szybkością i wydajnością dzięki silnikowi graficznemu Mercury, który jest w Photoshopie i Mercury Performance System of Illustrator.Oba te elementy oprogramowania umożliwiają komputerowi 64-bitowemu adresowanie całej pamięci RAM systemu w celu przyspieszenia zadań związanych z obrazowaniem i przetwarzaniem, a to spowolniło przepływ pracy.Dzięki tej dodatkowej mocy obliczeniowej możesz cieszyć się rozszerzonymi możliwościami wszystkich programów.Na przykład Photoshop CS6 oferuje poprawkę Contact-Aware, która pozwala wybrać obszar próbki, który służy jako podstawa poprawki.Illustrator umożliwia konwersję obrazów rastrowych na edytowalne, skalowalne wektory — chleb powszedni programu.

Wraz z rozszerzaniem się definicji „publikowania” rozszerzają się również funkcje programu Adobe InDesign.Jeszcze przed wersją CS6 program obejmował publikowanie interaktywnych układów stron na iPadach i innych tabletach, czytnikach e-booków i innych urządzeniach cyfrowych.Możesz utworzyć kilka różnych układów obsługujących różne wymiary wyświetlania i zapisać je wszystkie w jednym pliku.Układ Liquid automatycznie zmienia rozmiar układu na podstawie rozmiaru strony.

Creative Suite 6 Design Standard służy profesjonalistom zajmującym się projektowaniem i publikowaniem, których wymagania rosną tak szybko, jak postęp technologiczny.Na przykład Photoshop CS6 oferuje teraz podstawowe funkcje edycji wideo z przejściami i efektami.Oprogramowanie do zarządzania zasobami cyfrowymi Bridge CS6 to zaawansowany organizator zdjęć i projektów, który zapewnia scentralizowany dostęp do wszystkich zasobów twórczych.Media Encoder CS6 automatyzuje proces tworzenia wielu zakodowanych wersji plików źródłowych, sekwencji Adobe Premiere Pro i kompozycji Adobe After Effects.Ponieważ zadania wymagane w Twoim zawodzie wyłaniają się z innych dziedzin zawodowych, Adobe kontynuuje udoskonalanie interfejsu i przepływu pracy swoich aplikacji Creative Suite.Twoja praca może nie staje się prostsza, ale Adobe CS6 Design Standard pomaga nadążyć za rozszerzonymi funkcjami, lepszą wydajnością i usprawnionym przepływem pracy

 

Standardowe specyfikacje projektowe Adobe CS6:

 

  Procesor Intel Pentium 4 lub AMD Athlon 64
  Microsoft Windows XP z dodatkiem Service Pack 3 lub Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1
  1 GB pamięci RAM (zalecane 3 GB) dla 32 bitów;2 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB) dla wersji 64-bitowej
  8,5 GB dostępnego miejsca na dysku twardym do instalacji;dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji (nie można zainstalować na wymiennych urządzeniach pamięci flash)
Minimalne wymagania systemowe dla standardu projektowania Adobe CS6 Wyświetlacz 1024x768 (zalecane 1280 x 800) z 16-bitowym kolorem i
256 MB pamięci VRAM
  System obsługujący OpenGL 2.0
  Napęd DVD-ROM zgodny z dwuwarstwowymi płytami DVD
  Oprogramowanie Adobe Flash Player 10 wymagane do eksportu plików SWF
To oprogramowanie nie będzie działać bez aktywacji.Do aktywacji oprogramowania, weryfikacji subskrypcji i dostępu do usług online wymagane jest szerokopasmowe połączenie z Internetem i rejestracja.
  Aktywacja telefoniczna nie jest dostępna.

 

 

 

Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Tel: +8613539872669

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas