Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyWindows Server 2012 Wersje

Sealed Windows Server 2012 Wersje Retail Box 64Bit 5 CALS English fabrycznych

Orzecznictwo
dobra jakość Microsoft Windows Operating System 10 na sprzedaż
dobra jakość Microsoft Windows Operating System 10 na sprzedaż
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

Im Online Czat teraz

Sealed Windows Server 2012 Wersje Retail Box 64Bit 5 CALS English fabrycznych

Chiny Sealed Windows Server 2012 Wersje Retail Box 64Bit 5 CALS English fabrycznych dostawca
Sealed Windows Server 2012 Wersje Retail Box 64Bit 5 CALS English fabrycznych dostawca Sealed Windows Server 2012 Wersje Retail Box 64Bit 5 CALS English fabrycznych dostawca

Duży Obraz :  Sealed Windows Server 2012 Wersje Retail Box 64Bit 5 CALS English fabrycznych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Cerfified
Numer modelu: Serwer Windows 2012

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Factory Sealed Retail box / OEM
Czas dostawy: 48 godzin
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 5000 sztuk / tydzień
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Modelu: standardowe Licencja: 100% prawdziwe
aplikacji: Globalny Pakiet: Sprzedaż
Jakość: 100% aktywacji Aktywacja: Tak

Sealed Windows Server 2012 Standardowe Retail Box 64Bit 5 CALS English fabrycznych

Wydania:

specyfikacje

Fundacja [56]

Elementy zasadnicze

Standard

Centrum danych

Dystrybucja

tylko OEM

Detal, Volume Licensing, OEM

Detal, Volume Licensing, OEM

Volume Licensing oraz OEM

Model licencjonowania

na serwerze

na serwerze

Za CPU pary [c] + CAL [d]

Za parę procesora [c] + CAL [d]

Limit układ procesora [49]

1

2

64 [e]

64 [e]

Limit pamięci

32 GB

64 GB

4 TB

4 TB

Limit użytkownika

15

25

Nieograniczony

Nieograniczony

Udostępnianie plików limity

1 samodzielny główny DFS

1 samodzielny główny DFS

Nieograniczony

Nieograniczony

Network Policy i ograniczenia dostępu do usług

50 RRAS połączeń i połączenia MSR 10

250 połączeń RRAS 50 MSR połączenia i 2 IAS Server Groups

Nieograniczony

Nieograniczony

Remote Desktop Services limity

50 połączeń usług pulpitu zdalnego

jedyną bramą

Nieograniczony

Nieograniczony

prawa do wirtualizacji

N / A

Albo w 1 lub 1 VM serwerze fizycznym, ale nie oba naraz

2 maszyny wirtualne [c]

Nieograniczony

Active Directory Lightweight Directory Services

tak

tak

tak

tak

Active Directory Federation Services

Tak [57]

tak

tak

tak

Zarządzania prawami dostępu w usłudze Active

tak

tak

tak

tak

Rola serwera aplikacji

tak

Częściowy

tak

tak

DHCP rola

tak

tak

tak

tak

Serwer DNS Rola

tak

tak

tak

tak

Faks rola serwera

tak

tak

tak

tak

Drukowanie dokumentów i usługi

tak

tak

tak

tak

Server Manager

tak

tak

tak

tak

usługi UDDI

tak

tak

tak

tak

Usługi internetowe ( Internet Information Services )

tak

tak

tak

tak

Usługi wdrażania systemu Windows

tak

tak

tak

tak

Windows PowerShell

tak

tak

tak

tak

Active Directory Domain Services

Musi być korzeniem lasu i domeny

tak

tak

tak

Usługi certyfikatów w usłudze Active Directory

Tylko urzędy certyfikacji

Tylko urzędy certyfikacji

tak

tak

Hyper-V

Nie

Nie

tak

tak

Tryb Server Core

Nie

Nie

tak

tak

Windows Server Update Services

Nie

Nie

tak

tak

Detale:


Uprawnienia Windows Server wiele z największych centrów danych światów ", umożliwia małym przedsiębiorstwom na całym świecie i dostarcza wartość dla organizacji różnej wielkości pomiędzy. Opierając się na tej spuścizny, Windows Server 2012 redefiniuje kategorię, zapewniając setki nowych funkcji i ulepszeń, obejmujących wirtualizacji sieci, przechowywania, doświadczenie użytkownika, cloud computing, automatyzację i więcej.
Mówiąc najprościej, Windows Server 2012 pomaga przekształcić swoje działania w celu zmniejszenia kosztów IT i dostarczania zupełnie nowy poziom wartości biznesowej.
Obie wersje Standard i Datacenter zapewnić ten sam zestaw funkcji; jedyną rzeczą, która odróżnia edycji jest liczba maszyn wirtualnych (VM).
Standardowej licencji edycja będzie uprawnia do uruchomienia maksymalnie dwóch maszyn wirtualnych na maksymalnie dwa procesory (z zastrzeżeniem prawa do użytkowania VM przedstawionych w dokumencie dotyczącym praw do używania produktu). Licencja edycja Datacenter będzie uprawniać do uruchamiania nieograniczonej liczby maszyn wirtualnych na maksymalnie dwa procesory. Wszystkie funkcje, które są dostępne w wersji Datacenter dostępne są również w wersji Standard, w tym wysokich funkcji, takich jak dostępność klastrów pracy awaryjnej. Jedyna różnica pomiędzy tymi dwoma edycjach będzie prawa do wirtualizacji.

Cechy:

Opcje instalacji

W przeciwieństwie do swojego poprzednika, Windows Server 2012 może przełączać się pomiędzy "Server Core" i "Server z GUI" opcji instalacji bez pełnej reinstalacji. Server Core - opcja tylko z interfejsem wiersza poleceń - jest obecnie zalecana konfiguracja. Istnieje również trzecia opcja, która umożliwia montaż niektórych elementów GUI takie jak MMC i Server Manager do uruchomienia, ale bez normalnych programów desktopowych, Shell czy domyślnych, takich jak Eksplorator plików.

Interfejs użytkownika

Server Manager został przebudowany z naciskiem na ułatwienie zarządzania wieloma systemem operacyjnym serwerów.Te, jak Windows 8, wykorzystuje interfejs Metro opartego o ile zainstalowana w trybie Server Core. System Windows Store jest dostępny w tej wersji systemu Windows, ale nie jest instalowana default.Windows PowerShell w tej wersji posiada ponad 2300 commandlets, w porównaniu do około 200 w systemie Windows Server 2008 R2.

Menadżer zadań

Windows Server 2012 zawiera nową wersję systemu Windows Task Manager wraz ze starej wersji. W nowej wersji wypustki są domyślnie ukryte, pokazując tylko aplikacje. W nowej karcie Procesy, procesy są wyświetlane w różnych odcieniach żółci, z ciemniejszymi odcieniami reprezentujących cięższe zasób use.It wymienia nazwy aplikacji i statusu, a także procesora, pamięci, dysku twardego i wykorzystania sieci. Informacje Proces znaleźć w starszych wersjach są teraz przeniósł się do nowej karcie Szczegóły. Spektakl pokazuje zakładka "CPU", "Pamięć", "twardy", "Wi-Fi" i wykresy "Ethernet". Zakładka CPU nie wyświetla poszczególne wykresy dla każdego logicznego procesora w systemie domyślnie, chociaż pozostaje opcją. Dodatkowo może wyświetlać dane dla każdego Non-Uniform Memory Access (NUMA) węzła. Podczas wyświetlania danych dla każdego procesora logicznego dla maszyn z ponad 64 procesorów logicznych, zakładka CPU wyświetla teraz proste procenty wykorzystania na mapowanie ciepła tiles.The kolor dla tych map ciepła jest niebieskie, z ciemniejszymi odcieniami ponownie wskazujących cięższe wykorzystanie. Najechanie kursorem na dane jakiegokolwiek logicznego przetwórcy pokazuje teraz węzeł NUMA tego procesora i jego ID, jeśli dotyczy. Dodatkowo, nowa zakładka Startup został dodany z listą aplikacji startowych, jednak ta karta nie istnieje w Windows Server 2012.The menedżera zadań rozpoznaje, kiedy nowa aplikacja systemu Windows Store ma status "zawieszona".

Zarządzanie adresami IP (IPAM)

Windows Server 2012 ma rolę zarządzania adresami IP do odkrywania, monitorowanie, kontrolę i zarządzanie przestrzenią adresową IP używany w sieci firmowej. IPAM służy do zarządzania i monitorowania Domain Name System (DNS) andDynamic Host Configuration Protocol (DHCP) serwerów. IPv4 i IPv6 są w pełni obsługiwane.

Active Directory

Windows Server 2012 zawiera szereg zmian do usługi Active Directory z wersji dostarczanej z systemem Windows Server 2008 R2. Katalog Domain Services Kreator instalacji usługi Active została zastąpiona przez nową sekcję w Menedżerze serwera, a GUI został dodany do polityki aktywnej hasłem katalog Recycle Bin.Multiple mogą być ustawione w tej samej domenie. Active Directory w Windows Server 2012 jest obecnie świadoma wszelkich zmian wynikających z wirtualizacji i wirtualne kontrolery domeny mogą być bezpiecznie sklonowane. Upgrade z poziomu funkcjonalności domeny do systemu Windows Server 2012 są uproszczone; Można je wykonać w całości w Menedżerze serwera. Active Directory Federation Services nie jest wymagane do pobrania, gdy zainstalowany jako rola i roszczenia, które mogą być wykorzystywane przez Active Directory Federation Services zostały wprowadzone do tokena Kerberos. Polecenia Windows PowerShell wykorzystywane przez Active Directory Administrative Center można oglądać w "PowerShell History Viewer".

Hyper-V

Windows Server 2012 wraz z Windows 8, zawiera nową wersję Hyper-V, jak przedstawiono w Microsoft BUILD event.Many nowe funkcje zostały dodane do Hyper-V, w tym wirtualizacji sieci, multi-najmu, pul zasobów pamięci masowej, krzyż -premises łączność, i chmura zapasową. Dodatkowo, wiele z dawnych ograniczeń dotyczących zużycia zasobów zostały znacznie podniesiona. Każda maszyna wirtualna w tej wersji Hyper-V można uzyskać dostęp do 64 wirtualnych procesorów, do 1 TB pamięci, a nawet 64 terabajtów przestrzeni wirtualnej na dysku na dysku wirtualnego (przy użyciu nowego formatu .vhdx) .Up 1024 maszyny wirtualne mogą być aktywne na hoście, a do 8000 może być aktywny na failover cluster.SLAT jest wymagana funkcja procesora dla Hyper-V w Windows 8, natomiast dla Windows Server 2012 jest wymagane jedynie do dodatkowego roli RemoteFX.

odn

Odporne File System (bibl) o nazwie kodowej "Protogon", to nowy system plików w systemie Windows Server 2012 początkowo przeznaczonego dla serwerów plików, które poprawia NTFS w niektórych aspektach. Najważniejsze nowe funkcje Refs obejmują:

Lepsza niezawodność struktur dysku
Refs używa B + drzewa dla struktur wszystko na dysku w tym danych metadanych i plików. Metadanych i plików danych są zorganizowane w tabelach podobnych do relacyjnej bazy danych. Rozmiar pliku, liczba plików w folderze całkowitej wielkości wolumenu i liczby folderów w objętości są ograniczone przez liczb 64-bitowych; jako Refs wynikowych obsługuje maksymalny rozmiar pliku 16 eksabajtów, maksymalnie 18,4 x 1018 folderów i maksymalną wielkość objętości 1 jottabajt (z 64 KB klastry), który umożliwia dużą skalowalność bez praktycznych ograniczeń dotyczących plików i folderów wielkości (ograniczenia sprzętowe nadal obowiązują). Wolna przestrzeń jest liczony przez hierarchicznej podzielnika, który obejmuje trzy oddzielne tabele dla dużych, średnich i małych kawałków. Nazwy plików i ścieżki plików są każdy ograniczony do 32 KB Unicode tekst napisu.


Wbudowana odporności
Refs stosuje strategię alokacji-on-write aktualizacji metadanych, który przydziela nowe kawałki dla każdej transakcji aktualizacji i zużywa duże partie IO. Wszystko Refs metadanych ma wbudowany 64-bitowych sum kontrolnych, które są przechowywane niezależnie. Dane plików może mieć opcjonalny kontrolną w osobnym strumieniem "integralności", w którym to przypadku strategia aktualizacji plików implementuje również alokację przy zapisie; ta jest kontrolowana przez nową "integralności" atrybut zastosowanie do obu plików i katalogów. Jeśli jednak plik danych lub metadanych zostanie uszkodzony, plik może zostać usunięty bez zajmowania całej objętości offline. W wyniku wbudowana sprężystość, administratorzy nie muszą okresowo uruchamiać narzędzia sprawdzania błędów, takich jak Chkdsk podczas korzystania odn.


Zgodność z istniejących API i technologie
Refs nie wymaga nowych interfejsów API systemu i większość filtrów systemu plików nadal współpracować z odn volumes.ReFS obsługuje wiele istniejących okien i NTFS funkcje, takie jak szyfrowanie BitLocker, listy kontroli dostępu, USN Journal, powiadomienia o zmianach, dowiązania symboliczne, punkty połączenia, punkty montowania , punkty ponownej analizy, migawki głośności IDS plików i oplock. Refs bezproblemowo integruje się z schowki, w warstwie wirtualizacji pamięci masowej, które pozwala mirroring danych i przeplot, a także baseny przechowywania podział między maszynami. Refs funkcje odpornościowe wzmocnić funkcję dublowania dostarczone przez schowków i może wykryć, czy jakieś lustrzane kopie plików zostać uszkodzony przy użyciu procesu szorowanie danych w tle, która okresowo odczytuje wszystkie kopie lustrzane i sprawdza ich sumy kontrolne, a następnie zastępuje uszkodzone kopie z dobrych.

Niektóre funkcje NTFS nie są obsługiwane w pozycjach literatury, w tym identyfikatorów obiektów, krótkie opisy, kompresji plików, szyfrowanie na poziomie plików (EFS), transakcje danych użytkowników, twardych linków, rozszerzonych atrybutów oraz dyskowych plików quotas.Sparse są supported.Support nazwanych potoków jest nie zaimplementowane w Windows 8 i Windows Server 2012, chociaż później dodano w systemie Windows 8.1 i Windows Server 2012 R2. Refs sama nie oferują danych z dysków deduplication.Dynamic lustrzanych lub rozłożonych woluminów są zastąpione lustrzanych lub paski pul pamięci dostarczonych przez schowki. W systemie Windows Server 2012, zautomatyzowana korekcja błędów uczciwie strumieni jest obsługiwana tylko w lustrzanych przestrzeni; automatyczny powrót na przestrzeni parzystości dodano w systemie Windows 8.1 i Windows Server 2012 R2. Ładowanie z odn nie jest obsługiwana albo.

IIS 8.0

Windows Server 2012 zawiera wersję 8.0 Internet Information Services (IIS). Nowa wersja zawiera nowe funkcje, takie jak czapki, CPU SNI użytkowania dla poszczególnych witryn, scentralizowane zarządzanie certyfikatami SSL, wsparcie websocket i ulepszoną obsługę NUMA, ale kilka innych istotnych zmian zostały wykonane.

Dane techniczne:

System operacyjny

Microsoft Windows Server 2012 64-bitowy standard

Języki)

język angielski

Rodzaj licencji

Licencja

dystrybucja mediów

DVD-ROM

Ilosc licencji

2 dodatkowe procesory

Szczegóły licencyjne

64-bitowy

Skalowalność:

Windows Server 2012 obsługuje następujące maksymalne specifications.Windows sprzętowe Server 2012 poprawia się jego poprzednik Windows Server 2008 R2:

Specyfikacja

Windows Server 2012

Windows Server 2008 R2

procesory fizyczne

64

64

Logika procesory
kiedy Hyper-V jest wyłączony

640

256

Logika procesory
Hyper-V, gdy jest włączona

320

64

Pamięć

4 TB

2 TB

Węzły klastra pracy awaryjnej (w każdym pojedynczym klastrze)

64

16

Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)