Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyWindows 8.1 Pro 64 Bit

Globalnie Aktywuj online systemu Windows 8.1 Pro 64 bit / 32 bit Pakiet OEM

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

Globalnie Aktywuj online systemu Windows 8.1 Pro 64 bit / 32 bit Pakiet OEM

Globally Activate online Windows 8.1 Pro 64 Bit / 32 bit OEM Package
Globally Activate online Windows 8.1 Pro 64 Bit / 32 bit OEM Package Globally Activate online Windows 8.1 Pro 64 Bit / 32 bit OEM Package

Duży Obraz :  Globalnie Aktywuj online systemu Windows 8.1 Pro 64 bit / 32 bit Pakiet OEM Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Irlandia / Dostosuj
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Windows 8.1 detaliczny
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Opakowania detaliczne
Czas dostawy: 2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 10000 sztuk / tydzień
Szczegółowy opis produktu
MOQ: 5 sztuk Głoska bezdźwięczna: 32-bit / 64-bity do wyboru
Klawisz: 100% aktywacja online płyta DVD: Przychodzi z
Obsługa posprzedażna: Doskonały Czas realizacji: 2 dni pracy
High Light:

Windows 8.1 Pro Pack

,

Windows 8.1 pełna wersja detaliczna

Globalnie Aktywuj Internecie Microsoft Windows 8.1 Pro 64 bit / 32 bit Pakiet OEM

Ważne informacje o tym produkcie


1. Oprogramowanie OEM jest przeznaczona dla producentów komputerów i małych producentów OEM (Original Equipment Manufacturers), którzy produkują systemy komputerowe i wstępnie zainstalować oprogramowanie OEM System Builder na tych systemach. To nie jest przeznaczony na zakup lub instalację przez konsumentów.

2. Kopie OEM nie mogą być przenoszone z jednego komputera do drugiego. Po zainstalowaniu kopii OEM systemu operacyjnego Windows na komputerze, musi on pozostać na zawsze z tym komputerem, chyba uaktualnione do nowszej wersji systemu Windows w przyszłości. Wersje detaliczne mogą być przenoszone z komputera do komputera, ale kopia detaliczna systemu operacyjnego Windows nie mogą zostać zainstalowane na więcej niż jednym komputerze w dowolnym momencie.

3. kopie OEM nie pochodzą z żadnego wsparcia ze strony Microsoft. Jeśli chcesz zadzwonić do firmy Microsoft o wsparcie z systemem operacyjnym Windows, należy uiścić opłatę, aby to zrobić. Kopie detaliczne pochodzą z incydentu obsługi telefonicznej wliczone w cenę.

Cechy :

Windows 8.1 posiada nowe sposoby, aby spersonalizować swój komputer i obejmuje falę niesamowitych nowych aplikacji i usług. Pracuj tak masz w zwyczaju, i zrobić więcej na raz więcej aplikacji. Bing inteligentna wyszukiwarka daje rezultaty z komputera, Twoich aplikacji i sieci. Wyniki są w czystym, widoku graficznym, więc możesz iść gdzie chcesz bezpośrednio z wyników wyszukiwania. Otwórz prawo sklepowych z ekranu Start, aby przeglądać i pobierać aplikacje do gotowania, zdjęć, sport, wiadomości i wiele innych. Świetna do pracy i zabawy, Windows 8 tabletki i komputery są mocne, stylowe i zbudowany tam, gdzie jesteś. Pobierz Windows 8 tablet lub komputer teraz, a można zaktualizować do Windows 8.1 Pro jest dla małych i średnich przedsiębiorstw, zapewniając ulepszone funkcje do łatwego łączenia się z sieciami firmowymi, plików dostępowych w podróży, szyfrowania danych, i wiele innych. Szukaj raz. Nigdzie Bing Smart Search daje wyników z komputera, Twoich aplikacji i sieci. Zobacz wyniki w czystym i widoku graficznym, co pozwala iść tam, gdzie chcesz bezpośrednio z wyników wyszukiwania. Odtwarzanie utworu, otworzyć aplikację lub zadzwonić do przyjaciela. Wystarczy dotknąć i zrobić to!

Więcej aplikacji kochać Windows Store ma nowy wygląd, co sprawia, że ​​łatwiej odkryć i pobrać nowe aplikacje. Dostarcza aplikacje do gotowania, zdjęcia, sport, wiadomości i wiele więcej - wiele z nich za darmo! Sortuj według ceny, oceny i kategorii; znaleźć starych faworytów i gorące nowe aplikacje.

Sprawiają, że twoje Konfigurowanie pokazu slajdów na ekranie blokady, wybierając swoje ulubione zdjęcia. Rozmieszczanie rzeczy na ekranie Start, więc jest to tylko sposób chcesz. Wybierz jedną z kilku rozmiarach płytki, więcej kolorów i więcej tła - w tym animowane tła.

Wbudowany w chmurze SkyDrive jest wolny przechowywania plików online, który jest wbudowany w Windows 8.1. Zapisywać dokumenty, zdjęcia i inne pliki automatycznie SkyDrive, a dostęp do nich w dowolnym momencie. Można także zarządzać zarówno lokalnych plików oraz plików SkyDrive w jednym miejscu za pomocą dołączonego aplikacji SkyDrive.

Szybkie przeglądanie, pełnoekranowy Pierwsze Windows 8.1 oznacza, że ​​otrzymasz nowy Internet Explorer 11 (wbudowany w aplikację). Internet Explorer 11 jest zbudowany w dotyku, z krótszym czasem obciążenia, doświadczenie pełnoekranowym, która obejmuje przeglądanie side-by-side z witryn oraz informacje dostarczane w czasie rzeczywistym na ekranie startowym przez żywych płytek na ulubionych witrynach.

Wymagania systemowe:

1. Procesor 1 GHz lub szybszy z obsługą PAE, NX i SSE2
2. 2 GB pamięci RAM
3. 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym
4. 1366 x 768 rozdzielczości ekranu
5. Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM
6. Aby korzystać z dotyku, trzeba mieć komputer, który obsługuje multitouch
7. Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
8. Konto Microsoft wymagane przez niektóre funkcje
9. Oglądanie filmów DVD wymaga oddzielnego oprogramowania do odtwarzania
10. Windows Media Center licencji sprzedawane oddzielnie

Dodatkowe wymagania są potrzebne do większej funkcjonalności do pracy.

Pobierz Microsoft Windows 8.1 teraz bardziej ulepszonej wersji Windows 8. Porozmawiaj z naszym przedstawicielem sklepu po więcej szczegółów. Chcielibyśmy pomóc kupić kopię cyfrową w najlepszych cenach w historii.

Nowy system Windows

Windows 8.1 Windows 8.1 Pro pakiet Pro
Komputer pracuje obecnie: Windows 7, Windows 8 Windows 7, Windows 8 Windows 8, Windows 8.1
Wielkie Aplikacje zbudowane w taki Poczta, Kalendarz, Wiadomości, zdjęcia i SkyDrive z wielu innych dostępnych w systemie Windows Store.
Zawiera Internet Explorer 11 do szybkiego i intuicyjnego, przeglądanie dotykowym w obsłudze.
Trzyma się na bieżąco i bardziej bezpieczne z Windows Defender, Zapora systemu Windows i Windows Update.
Współpracuje z nowego i istniejącego oprogramowania w systemie Windows na pulpicie w tym pełne doświadczenie Microsoft Office (Outlook, SharePoint Designer i więcej). *
Pochodzi z Windows Media Player
Zapewnia lepszą ochronę danych za pomocą technologii BitLocker, aby pomóc utrzymać swoje informacje bezpieczne
Umożliwia podłączenie do komputera, gdy jesteś w podróży z Remote Desktop Connection.
Łączy się ci firmy lub szkoły siecią z domeną Dołącz.
Oglądanie i nagrywanie telewizji na żywo w programie Windows Media Center.

Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Tel: +8613539872669

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas