Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyWindows 8.1 Pro 64 Bit

Pakiet OEM Windows 8.1 Pro 64 bit na DVD + karte Windows 8.1 pełnej wersji detalicznej

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

Pakiet OEM Windows 8.1 Pro 64 bit na DVD + karte Windows 8.1 pełnej wersji detalicznej

OEM Package Windows 8.1 Pro 64 Bit With DVD + Key Card Windows 8.1 Full Retail Version
OEM Package Windows 8.1 Pro 64 Bit With DVD + Key Card Windows 8.1 Full Retail Version OEM Package Windows 8.1 Pro 64 Bit With DVD + Key Card Windows 8.1 Full Retail Version

Duży Obraz :  Pakiet OEM Windows 8.1 Pro 64 bit na DVD + karte Windows 8.1 pełnej wersji detalicznej Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Irlandia / Dostosuj
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Windows 8.1 detaliczny
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Opakowania detaliczne
Czas dostawy: 2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 10000 sztuk / tydzień
Szczegółowy opis produktu
Jakość: Oryginał Głoska bezdźwięczna: 32bit / 64-bitowy
Język: dostosować Format: płyta DVD
Obsługa posprzedażna: Wspaniały Czas realizacji: 1 ~ 3 dni pracy
High Light:

Windows 8.1 Pro Pack

,

Microsoft Windows 8.1 OEM

Oryginalny system Windows 8.1 Professional Package OEM Z DVD + karta-klucz aktywacyjny on 100%

Opis

Konstrukcja skrzynki pojawić mogą się różnić od pokazanego na powyższym zdjęciu. Obraz po prawej stronie pokazuje różne wzory dostępne.

Jeśli obecnie posiada prywatnego komputera z systemem Windows 7, Windows XP z dodatkiem SP3 lub Windows Vista wtedy można uaktualnić do systemu Windows 8 Pro (Professional). W przypadku systemu Windows 8 Pro, można podłączyć i udostępniać swoje pliki. Windows 8 Pro dodaje również ulepszone funkcje, jeśli chcesz połączyć się z sieciami firmowymi, dostęp do zdalnych plików, szyfrowanie danych poufnych i innych bardziej zaawansowanych zadań.

Nowy ekran startowy Windows 8 jest Twoja spersonalizowana domem dla przedmiotów używanych najbardziej i można dostosować zgodnie z preferencjami użytkownika. Windows 8 płytek żywo dostarczać aktualizacje w czasie rzeczywistym z Facebooka, Twittera i kont e-mail. Wraz z nowym ekranie startowym, ekran blokady obejmuje obecnie e-mail, kalendarza i widżetów zegara.

Aby uzyskać dostęp do komputera, Microsoft zastąpił standardowy kod PIN lub hasło gestem machnięcia; odblokować komputer, klikając lub przesuwając zaprogramowanych lokalizacje wybrane przez Ciebie na ekranie blokady. Nowe funkcje pozwalają także, aby szukać swoich ulubionych programów, otwieranie, zamykanie, ukrywanie, zmiana rozmiaru lub uruchamianie wielu aplikacji jednocześnie z machnięcia palcem lub jednym ruchem myszki.

Okna też wprowadzone zmiany czynią komputer bardziej bezpieczne poprzez zwiększenie jego dotychczasowe funkcje zabezpieczeń i dodawanie "SmartScreen", który działa w celu zapobieżenia podejrzane programy lub aplikacje przed zainstalowane lub uruchomione na komputerze. Wreszcie, Windows 8 daje również możliwość "odświeżenia" się dać użytkownikom nowy punkt początkowy i czystsze wersji systemu Windows.

Można uaktualnić do Windows 8 w systemie Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 8 Release Preview, Windows 8 Consumer Preview lub Windows Developer Preview, ale może nie być w stanie utrzymać wszystkich plików, programów i ustawień. Poniższa tabela pokazuje, co można zachować podczas aktualizacji, w zależności od aktualnej wersji systemu Windows używasz. Jeśli zdecydujesz się uruchomić z nośnika wymiennego, nie będzie w stanie utrzymać swoje programy, ustawienia systemu Windows lub osobistych plików podczas aktualizacji.

Cechy :

Szukaj raz. Iść gdziekolwiek.
Jedna wyszukiwarka teraz przynosi rezultaty z komputera, Twoich aplikacji i sieci. Zobacz wyniki w czystym, graficznym widoku, który pozwala podjąć natychmiastowe działania i uruchamiania aplikacji. Wyszukiwania, kliknij, zrób. Znajdź utwór i zacznij grać, albo znajdź film i obejrzeć go od razu. Powered by Bing.

Więcej aplikacji kochać
Zauważysz, że sklep Windows ma nowy wygląd, który sprawia, że ​​łatwiej odkryć i pobrać nowe aplikacje. I aplikacje, które są zawarte w systemie Windows 8.1 Preview pozwala zrobić kilka fajnych rzeczy. Na przykład, Reading List można zapisać artykuły i opowiadania całej aplikacji i urządzeń, a zaktualizowana aplikacja Zdjęcia daje szybki i zabawy edycję.

Sprawiają, że twoje
Konfigurowanie pokazu slajdów na ekranie blokady ekranu, wybierając swoje ulubione zdjęcia. Rozmieszczanie rzeczy na ekranie Start, więc jest to tylko sposób chcesz. Wybierz jedną z kilku rozmiarach płytki, więcej kolorów i więcej tła - w tym animowane tła.

Wbudowany w chmurze
SkyDrive jest domyślna lokalizacja zapisywania dokumentów. Więc zawsze masz swoje pliki gdziekolwiek jesteś, nawet gdy jesteś offline. A dzięki dołączonemu SkyDrive aplikacji można zarządzać zarówno lokalnych plików oraz plików SkyDrive w jednym miejscu.

Szybko, przeglądanie w trybie pełnoekranowym
Gdy pojawi się Windows 8.1 Preview, można również uzyskać, aby sprawdzić nowy Internet Explorer. Internet Explorer 11 Preview jest zbudowany dla dotyku, z krótszym czasem obciążenia, doświadczenie pełnoekranowym, która obejmuje przeglądanie side-by-side z witryn oraz informacje dostarczane w czasie rzeczywistym na ekranie startowym przez żywych płytek na ulubionych witrynach.

Wymagania systemowe:

1. Procesor 1 GHz lub szybszy z obsługą PAE, NX i SSE2
2. 2 GB pamięci RAM
3. 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym
4. 1366 x 768 rozdzielczości ekranu
5. Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM
6. Aby korzystać z dotyku, trzeba mieć komputer, który obsługuje multitouch
7. Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
8. Konto Microsoft wymagane przez niektóre funkcje
9. Oglądanie filmów DVD wymaga oddzielnego oprogramowania do odtwarzania
10. Windows Media Center licencji sprzedawane oddzielnie

Dodatkowe wymagania są potrzebne do większej funkcjonalności do pracy.

Pobierz Microsoft Windows 8.1 teraz bardziej ulepszonej wersji Windows 8. Porozmawiaj z naszym przedstawicielem sklepu po więcej szczegółów. Chcielibyśmy pomóc kupić kopię cyfrową w najlepszych cenach w historii.

Nowy system Windows

Windows 8.1 Windows 8.1 Pro pakiet Pro
Komputer pracuje obecnie: Windows 7, Windows 8 Windows 7, Windows 8 Windows 8, Windows 8.1
Wielkie Aplikacje zbudowane w taki Poczta, Kalendarz, Wiadomości, zdjęcia i SkyDrive z wielu innych dostępnych w systemie Windows Store.
Zawiera Internet Explorer 11 do szybkiego i intuicyjnego, przeglądanie dotykowym w obsłudze.
Trzyma się na bieżąco i bardziej bezpieczne z Windows Defender, Zapora systemu Windows i Windows Update.
Współpracuje z nowego i istniejącego oprogramowania w systemie Windows na pulpicie w tym pełne doświadczenie Microsoft Office (Outlook, SharePoint Designer i więcej). *
Pochodzi z Windows Media Player
Zapewnia lepszą ochronę danych za pomocą technologii BitLocker, aby pomóc utrzymać swoje informacje bezpieczne
Umożliwia podłączenie do komputera, gdy jesteś w podróży z Remote Desktop Connection.
Łączy się ci firmy lub szkoły siecią z domeną Dołącz.
Oglądanie i nagrywanie telewizji na żywo w programie Windows Media Center.

Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Tel: +8613539872669

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas