Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMicrosoft Office 2013 Retail Box

Klucz produktu OEM OEM dla pakietu Microsoft Office 2013 1 PC 32- / 64-Bit Wszystkie języki

Orzecznictwo
dobra jakość Microsoft Windows Operating System 10 na sprzedaż
dobra jakość Microsoft Windows Operating System 10 na sprzedaż
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

Im Online Czat teraz

Klucz produktu OEM OEM dla pakietu Microsoft Office 2013 1 PC 32- / 64-Bit Wszystkie języki

Chiny Klucz produktu OEM OEM dla pakietu Microsoft Office 2013 1 PC 32- / 64-Bit Wszystkie języki dostawca
Klucz produktu OEM OEM dla pakietu Microsoft Office 2013 1 PC 32- / 64-Bit Wszystkie języki dostawca Klucz produktu OEM OEM dla pakietu Microsoft Office 2013 1 PC 32- / 64-Bit Wszystkie języki dostawca

Duży Obraz :  Klucz produktu OEM OEM dla pakietu Microsoft Office 2013 1 PC 32- / 64-Bit Wszystkie języki

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Biura i biura w 2013 r

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Opakowania detaliczne
Czas dostawy: 1-3 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 1000 sztuk na tydzień
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
FPP Retail: Tak Wyświetlacz: Rozdzielczość 1366 x 768
Dysk twardy: 3,0 GB wolnego miejsca na dysku Język: Angielski
Komputer i Procesor: 1 GHz lub szybszy procesor x86 lub 64-bitowy z instrukcją SSE2

Klucz produktu OEM dla domu i firmy 1 pakietu Office MS Office 2013 1 PC 32- / 64-Bit Wszystkie języki

Opis:

Program Microsoft Office 2013 (zwany kodem Office 15) to wersja pakietu Microsoft Office, pakietu narzędziowego dla systemu Microsoft Windows. Jest następcą pakietu Microsoft Office 2010 i poprzednikaMicrosoft Office 2016. Obejmuje on obsługę rozszerzonych formatów plików, aktualizacje interfejsów użytkownika i obsługę nowych funkcji. Program Office 2013 jest odpowiedni dla systemów IA-32 i x64 i wymaga systemu Windows 7, Windows Server 2008 R2 lub nowszej wersji. Wersja pakietu Office 2013 pochodzi z urządzeń Windows RT. Główne wsparcie kończy się 10 kwietnia 2018 r. Rozszerzenie wsparcia kończy się 11 kwietnia 2023 r.

Rozwój tej wersji pakietu Microsoft Office rozpoczęto w 2010 r. I zakończył się 11 października 2012 r., Kiedy pakiet Microsoft Office 2013 został wydany do produkcji. Firma Microsoft wydała pakiet Office 2013 do pełnej dostępności w dniu 29 stycznia 2013 r. Ta wersja zawiera nowe funkcje, takie jak wsparcie integracji usług online (w tym OneDrive, Outlook.com, Skype, Yammer i Flickr), ulepszone wsparcie formatów pakietu Office Open XML (OOXML) , OpenDocument (ODF) i Portable Document Format (PDF) oraz obsługę interfejsów wielodotykowych.

Pakiet Microsoft Office 2013 jest dostarczany w dwunastu różnych wersjach, w tym w trzech wersjach dla punktów sprzedaży detalicznej, dwóch wersjach dla kanału licencjonowania zbiorczego, pięć wersji subskrypcji dostępnych za pośrednictwem programu Microsoft Office 365, wydanie aplikacji sieci web znane jako aplikacje Office Web Apps i wydanie pakietu Office RT Dla tabletów i urządzeń przenośnych. Aplikacje Office Web Apps są dostępne bezpłatnie w internecie, chociaż przedsiębiorstwa mogą uzyskać za darmo usługi w siedzibie. Aplikacje pakietu Microsoft Office można uzyskać osobno; To obejmuje Microsoft Visio, Microsoft Project i Microsoft SharePoint Designer, które nie są uwzględnione w żadnej z dwunastu edycji.

25 lutego 2014 r. Opublikowano dodatek Service Pack 1 (SP1) dla pakietu Microsoft Office 2013.


Cechy:

-W pełni zainstalowane wersje programów Office Outlook, Word, Excel, PowerPoint i OneNote w wersji Office 2013.
- Tylko 1 komputer, biznes lub dom
-Windows 7 lub późniejszy
- Łatwe zapisywanie dokumentów online za darmo magazynu online OneDrive, dostępnego dla wszystkich użytkowników OneDrive

Co nowego w tej wersji pakietu Office?

Wersje znanych aplikacji biurowych w wersji 2013, takich jak Word, Excel i PowerPoint obejmują nowe funkcje, które pomagają tworzyć, komunikować się i pracować skutecznie z dowolnego miejsca. Oprócz aktualizacji tradycyjnych pakietów biurowych firma Microsoft opracowała nowe, subskrypcyjne wersje pakietu Office, zaprojektowane specjalnie w taki sposób, w jaki klienci korzystają z pakietu Office. Każda nowa oferta subskrypcji będzie zawierać wersje programów pakietu Office w wersji 2013, na przykład Word, Excel i PowerPoint, a także usługi typu cloud, takie jak godziny Skype firmy Skype i przechowywanie online w SkyDrive.

Abonenci będą również otrzymywać przyszłe prawa do uaktualnień wersji, a także praw do używania na wielu komputerach PC lub komputerach Mac i wybranych urządzeniach mobilnych. 1 Uwaga: Aplikacje biurowe, których można używać na komputerach osobistych, komputerach Mac i innych urządzeniach różnią się w zależności od platformy.

Jaka jest różnica między pakietami pakietu Office 2013 i pakietami Office 365?

Firma Microsoft Office nadal jest nazwą firmy Microsoft wykorzystującą znane oprogramowanie produktywności. Pakiety pakietu Office zawierają tradycyjnie aplikacje takie jak Word, Excel, PowerPoint i Outlook. Wszystkie pakiety pakietu Office 2013 zawierają najnowszą wersję aplikacji do użytku na jednym komputerze.

Firma Microsoft stosuje nazwę "Office 365" dotyczącą produktów zawierających usługi typu cloud, takie jak dodatkowa przestrzeń SkyDrive, minuty Skype do użytku domowego, wideokonferencje Lync lub e-mail hostingowy Exchange Online dla firm. Usługi Cloud są funkcjami, które są włączone przez Internet. Większość planów pakietu Office 365 zawiera również aplikacje Office 2013, które użytkownicy mogą zainstalować na wielu komputerach i urządzeniach. Wszystkie produkty pakietu Office 365, takie jak Office 365 Home Premium, są wypłacane na zasadzie subskrypcji, corocznie. Aktywni subskrybenci otrzymają przyszłe prawa do uaktualnień wersji jako korzyści z ich subskrypcji. Uprawnienia różnią się w zależności od produktu.

Co obejmuje:

Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook.
Biuro na jednym komputerze do użytku domowego.
Zakup jednorazowy na życie Twojego komputera; Niezbywalne.
7 GB pamięci masowej online w SkyDrive.
Darmowe aplikacje Office Web Apps1 do uzyskiwania dostępu, edytowania i udostępniania dokumentów.
Ulepszony interfejs użytkownika zoptymalizowany pod kątem dotykowy, pióra i klawiatury.

Jak mogę pobrać pakiet Office?

Uwaga: ten element wymaga pobrania bezpośrednio od firmy Microsoft. Poniżej znajdują się instrukcje dotyczące tego, czego można oczekiwać przy zakupie pakietu Office z witryny Amazon.com:

1. Po zakończeniu pobierania oprogramowania do pobrania w Amazon.com należy kliknąć przycisk "Kontynuuj w witrynie Office.com", aby pobrać oprogramowanie. Przycisk "Kontynuuj w witrynie Office.com" znajduje się w wiadomości e-mail z potwierdzeniem, Gry i biblioteka oprogramowania oraz na stronie Dziękujemy po zakończeniu zakupu.
2. Zostaniesz przekierowany do niestandardowej witryny Microsoft Office do rejestracji lub logowania się za pomocą konta Microsoft.
3. Wybierz preferowany kraj i język.
4. Na stronie "Moje konto" w firmie Microsoft wybierz element, który chcesz zainstalować.
5. Kliknij przycisk "Zainstaluj", aby rozpocząć pobieranie.

Wymagania systemowe:

Komputer i procesor 1 GHz lub szybszy procesor x86 lub 64-bitowy z instrukcją SSE2
Pamięć 1 GB pamięci RAM (32 bit) / 2 GB pamięci RAM (64 bit) zalecana dla funkcji graficznych i niektórych zaawansowanych funkcji
Dysk twardy 3,0 GB wolnego miejsca na dysku
Pokaz Rozdzielczość 1366 x 768
System operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 2008 R2 z .NET 3.5 lub nowszym
Grafika Akceleracja sprzętowa grafiki wymaga karty graficznej DirectX10
Uwaga Nie będzie działać z serwerami Exchange przed rokiem 2008
Uwaga Nie działa z Google Apps Sync dla programu Microsoft Outlook

Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)