Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMicrosoft Office Professional 2016 Product Key

Klucz produktu Microsoft Office Professional 2016 Pobierz link do angielskiego PC Orange Box

Orzecznictwo
dobra jakość Microsoft Windows Operating System 10 na sprzedaż
dobra jakość Microsoft Windows Operating System 10 na sprzedaż
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

Im Online Czat teraz

Klucz produktu Microsoft Office Professional 2016 Pobierz link do angielskiego PC Orange Box

Chiny Klucz produktu Microsoft Office Professional 2016 Pobierz link do angielskiego PC Orange Box dostawca
Klucz produktu Microsoft Office Professional 2016 Pobierz link do angielskiego PC Orange Box dostawca Klucz produktu Microsoft Office Professional 2016 Pobierz link do angielskiego PC Orange Box dostawca

Duży Obraz :  Klucz produktu Microsoft Office Professional 2016 Pobierz link do angielskiego PC Orange Box

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / inne
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Office 2016 dom i buiness

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: Negitiable
Szczegóły pakowania: Fabryczne zamknięte opakowanie detaliczne / OEM
Czas dostawy: 1-3 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 1000 sztuk na tydzień
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wydanie systemu operacyjnego: Biznes Format: Pobieranie
Warunek: Nowy Język: Angielski
typ przesyłki: Skrzynka detaliczna Platforma: Windows

Office Home & Business 2016 Kluczowe i pobierane łącze do angielskiego PC Orange Box

Podsumowanie

Pakiet Office Home & Business 2016 ułatwia osiągnięcie większej liczby funkcji oszczędzających czas, nowego, nowoczesnego wyglądu, wbudowanych narzędzi do pracy zespołowej oraz możliwości programu Outlook w zakresie poczty elektronicznej, kalendarzy i kontaktów. Ponadto można zapisywać dokumenty w chmurze na OneDrive i uzyskać dostęp do nich z dowolnego miejsca.

Co nowego w tej wersji pakietu Office?

  • Word 2016 , Excel 2016 , PowerPoint 2016 , OneNote 2016 i Outlook 2016 .

  • Bądź mocnym użytkownikiem pakietu Office - w prosty sposób. Wpisz to, co chcesz z pomocą nowego pola Tell Me na wstążce i powiedz, jak to zrobić.

  • Nowe motywy pozwalają wybrać doświadczenie biura, które jest dla Ciebie odpowiednie. Motywy Dark i Dark Grey zapewniają wysoki kontrast, który jest łatwiejszy w oczach, a Kolorowy motyw daje nowoczesny wygląd spójny w Twoich urządzeniach.

  • Przeciągnij zawartość z plików PDF bezpośrednio do programu Word. Otwórz pliki PDF i edytuj akapity, listy i tabele tak samo, jak w znanych dokumentach programu Word .

  • Nowe, nowoczesne wykresy i wykresy w programie Excel umożliwiają więcej sposobów na zbadanie i opowiedzenie ciekawych historii za pomocą danych biznesowych. Excel zaleca karty najlepiej pasujące do Twoich danych i daje podgląd, jak wyglądają Twoje dane.

  • W programie Excel można teraz tworzyć podstawowe prognozy dotyczące serii danych za pomocą jednego kliknięcia, aby zilustrować przyszłe trendy.

  • Udostępniaj swoją prezentację programu PowerPoint przez Internet, wysyłając link do niej lub korzystając z bezpłatnej usługi prezentacji pakietu Office, aby ją dostarczyć, dzięki czemu odbiorcy mogą do nas dołączyć.

  • Umieść arkusze kalkulacyjne Excel , diagramy, klipy audio, filmy wideo i niemal każdy inny plik w notebookach OneNote . Notatki są zapisywane, przeszukiwane i synchronizowane z aplikacjami OneNote na innych urządzeniach, dzięki czemu można ich używać i udostępniać z dowolnego miejsca.

  • Szybsze reagowanie na odpowiedzi w trybie inline - odpowiedzi umieszczone w korpusie oryginalnego komunikatu w programie Outlook . Wystarczy wpisać odpowiedź w okienku odczytu.

Jaka jest różnica między planami pakietu Office 365 i pakietami Office 2016?

Pakiety biurowe 365 obejmują kompletny pakiet aplikacji biurowych oraz inne usługi, które są włączone przez Internet, w tym dodatkowe przechowywanie w chmurze z minutami OneDrive i Skype do użytku domowego. W pakiecie Office 365 dostajesz pełne, zainstalowane doświadczenie Office na komputerach osobistych, komputerach Mac, tabletach (w tym Windows, iPad i Android) oraz na smartfonach. Plany Office 365 są dostępne jako abonament miesięczny lub roczny. W pakiecie Office 365 uaktualnienia są zawsze dołączane do abonamentu.

Pakiety Office 2016, w tym Office Home & Student i Home & Business, obejmują aplikacje takie jak Word, Excel, PowerPoint i OneNote; Są one dostępne jako jednorazowy zakup do użytku na jednym komputerze PC lub Mac. Aplikacje nie są automatycznie aktualizowane; Aby uzyskać najnowszą wersję, należy ponownie zakupić pakiet Office, gdy dostępna jest nowa wersja.

Pytania i odpowiedzi:


P: Jaka jest różnica między Office Home & Student 2016, Office Home & Business 2016 i Office Professional 2016?

O: Wszystkie pakiety Office 2016 są dostarczane z programem Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Dom i biuro w domu 2016 zawiera również program Outlook. Office Professional 2016 zawiera program Outlook, wydawca i dostęp. Każdy zestaw może być zainstalowany na 1 PC.

P: Jaka jest różnica między Office Home & Student 2016 for Mac a Office Home & Business 2016 for Mac?

O: Oba pakiety Office 2016 dla komputerów Mac są wyposażone w Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Dom i biuro Office 2016 dla komputerów Mac zawiera również program Outlook. Każdy zestaw może być zainstalowany na 1 Mac.

P: Ile urządzeń mogę zainstalować Office Home & Student, Office Home & Business lub Office Professional 2016?

O: Można zainstalować pakiet Office Home & Student 2016, Office Home & Business 2016 i Office Professional 2016 na 1 komputerze z systemem Windows. Pakiet Office Home & Student 2016 można zainstalować na komputerze Mac i Office Home & Business 2016 na Macintosh na jednym komputerze Mac.

Cechy:

Słowo
Twórz, poleruj i udostępniaj piękne dokumenty. Dzielenie się i współpraca z zespołem jest proste. Nowe słowo pozwala współtworzyć i edytować dokumenty jednocześnie z wieloma osobami - niezależnie od tego, czy jesteś w tym samym pomieszczeniu czy na całym świecie. Integracja w chmurze sprawia, że ​​udostępnianie dokumentów jest ciszą.

Przewyższać
Analizuj i wizualizuj swoje dane w sposób nowy i intuicyjny. Otwórz numer w spostrzeżeniach z nowym programem Excel. Rozsiewacze tabel przestawnych pomagają odkryć wzorce w dużych ilościach danych, a rekomendowane wykresy zapewniają najlepsze mapy do przekazywania Twoich danych. Prognozowanie za pomocą jednego kliknięcia automatycznie wyszukuje arkusze robocze dla trendów danych i formatuje je na wykresy i tabele.

Power Point
Twórz, współpracuj i wydajnie prezentuj swoje pomysły. Prezentacje współautorstwa w zespole - pracujące jednocześnie. Zapoznaj się z odpowiednim tekstem i obrazami oraz porównaj różne wersje prezentacji z widokiem rozdzielczości konfliktów.

Jedna uwaga
Wykorzystaj swoje myśli w swoim własnym cyfrowym notebooku. Przechwytywaj, organizuj i dziel się swoimi pomysłami z cyfrowymi komputerami przenośnymi, z którymi możesz korzystać na dowolnym urządzeniu. Znajdź rzeczy szybko dzięki potężnej wyszukiwarce, która śledzi Twoje tagi i więcej.

Perspektywy
Zorganizuj e-mail, koordynuj harmonogramy i aktualizuj kontakty. Nowa Outlooka obsługuje push mail, dzięki czemu Twoja skrzynka odbiorcza jest zawsze aktualna. I ulepszony widok rozmów gwarantuje, że wiadomości o podobnych tematach nie zostaną pogrążone w rozmowach, których nie należą. Znajdziesz też więcej opcji dotyczących sposobu wstawiania załączników i zarządzania nimi.

Pakiet Microsoft Office Professional Plus 2016 zawiera:

• program Microsoft Word 2016
• Microsoft Excel 2016
• Microsoft PowerPoint 2016
• Microsoft Access 2016
• Microsoft Outlook 2016
• Microsoft One Note 2016
• Microsoft Publisher 2016
• Microsoft Lync / Skype dla Firm

Wymagania systemowe:

Komputer i procesor 1 GHz lub szybszy x 86 lub x64 z zestawem instrukcji SSE2
Pamięć 2 GB pamięci RAM
Dysk twardy Dostępny 3,0 GB
Pokaz 1280x800
Grafika Akceleracja sprzętu graficznego wymaga DirectX 10
System operacyjny Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows 10 Server
Przeglądarka Internet Explorer 9, 10, 11
Mozilla Firefox 35.x +
Google Chrome 40+
Microsoft Edge
Wersja .NET Wymagane jest .NET 3.5, niektóre funkcje mogą wymagać zainstalowania systemu .NET 4.0 lub 4.5 CLR do *
Inny Dostęp do internetu (mogą obowiązywać opłaty).
Aby korzystać z dowolnej funkcji wielozadaniowej, wymagane jest urządzenie dotykowe. Jednak wszystkie funkcje i funkcje są zawsze dostępne za pomocą klawiatury, myszy lub innego standardowego lub dostępnego urządzenia wejściowego. Pamiętaj, że funkcje dotykowe są zoptymalizowane do pracy z systemami Windows 8, Windows 8.1 lub Windows 10
Funkcjonalność i grafik produktów mogą różnić się w zależności od konfiguracji systemu. Niektóre funkcje mogą wymagać dodatkowej lub zaawansowanej łączności sprzętowej lub serwera.
Konto Microsoft.

Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)