Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMicrosoft Office Professional 2016 Product Key

Oryginalny klucz produktu Microsoft Office Professional 2016 COA PKC tylko pakiet pomarańczowy

Orzecznictwo
dobra jakość Microsoft Windows Operating System 10 na sprzedaż
dobra jakość Microsoft Windows Operating System 10 na sprzedaż
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

Im Online Czat teraz

Oryginalny klucz produktu Microsoft Office Professional 2016 COA PKC tylko pakiet pomarańczowy

Chiny Oryginalny klucz produktu Microsoft Office Professional 2016 COA PKC tylko pakiet pomarańczowy dostawca
Oryginalny klucz produktu Microsoft Office Professional 2016 COA PKC tylko pakiet pomarańczowy dostawca Oryginalny klucz produktu Microsoft Office Professional 2016 COA PKC tylko pakiet pomarańczowy dostawca

Duży Obraz :  Oryginalny klucz produktu Microsoft Office Professional 2016 COA PKC tylko pakiet pomarańczowy

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / inne
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Biuro 2016 pro

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: Negitiable
Szczegóły pakowania: Fabryczne zamknięte opakowanie detaliczne / OEM
Czas dostawy: 1-3 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 1000 sztuk na tydzień
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Pakiet: Pomarańczowy pakiet detaliczny Język: Tylko w języku angielskim
Wersja: Microsoft Office 2016 Professional System operacyjny: Windows
PKC: Tak użytkownika: 1 pc

Oryginalny klucz produktu Microsoft Office Professional 2016 COA PKC tylko pakiet pomarańczowy

Funkcja:

1. Program Office Professional 2016 pomaga tworzyć, prezentować, komunikować i publikować profesjonalnie wyglądające dokumenty z funkcjami oszczędzającymi czas, nowym, nowoczesnym wyglądem oraz wbudowanymi narzędziami do współpracy. Zapisz pracę w chmurze na OneDrive i uzyskaj dostęp z dowolnego miejsca.
2. Łatwe zarządzanie Twoim e-mailem, kalendarzem, kontaktami i zadaniami. Wsparcie dla poczty e-mail obsługuje aktualizację skrzynki odbiorczej, komunikaty związane z grupami poglądów i kalendarze można oglądać obok siebie przy planowaniu.
3. Twórz i udostępniaj profesjonalnie wyglądające dokumenty dzięki najnowocześniejszym narzędziom do edycji, recenzowania i udostępniania. Nowa karta Projekt zapewnia szybki dostęp do funkcji, a inteligentna wyszukiwarka wyświetla istotne informacje kontekstowe z internetu bezpośrednio w programie Word.
4. Analizuj i wizualizuj swoje dane w nowe i intuicyjne sposoby ze świeżym interfejsem użytkownika, a także z ulubionymi skrótami klawiaturowymi. Wykorzystaj takie funkcje, jak Analysis Toolpak, Slicers i Formula Builder, aby zaoszczędzić czas, dzięki czemu można skupić się na spostrzeżeniach.
5. Twórz, współpracuj i wydajnie prezentuj swoje pomysły z nowymi przejściami slajdów i ulepszonym panelem Animacje. Wątki komentarza obok slajdów pomagają włączyć informacje zwrotne do swoich prezentacji.

Dane techniczne:

Wymagany procesor

1 gigahertz (Ghz) ​​lub szybszy procesor x86 lub 64-bitowy z SSE2

Wymagany system operacyjny

Windows 7 lub nowszy, Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012

Wymagana pamięć

1 GB pamięci RAM (32 bity); 2 GB pamięci RAM (64 bit)

Wymagana przestrzeń na dysku twardym

3,0 GB wolnego miejsca na dysku

Wymagany ekran

Rozdzielczość 1024 x 768

Grafika

Akceleracja sprzętowa grafiki wymaga karty graficznej DirectX 10.

Wielodotykowy

Aby korzystać z dowolnej funkcji wielozadaniowej, wymagane jest urządzenie dotykowe. Wszystkie funkcje i funkcje są zawsze dostępne za pomocą klawiatury, myszy lub innego standardowego lub dostępnego urządzenia wejściowego. Pamiętaj, że nowe funkcje dotykowe są zoptymalizowane do użytku z systemem Windows 8 lub nowszym.

Dodatkowe wymagania systemowe

Funkcjonalność internetowa wymaga połączenia z Internetem.

Wymagane konto Microsoft.

Perspektywy

Łatwe zarządzanie Twoim e-mailem, kalendarzem, kontaktami i zadaniami. Wsparcie dla poczty e-mail obsługuje aktualizację skrzynki odbiorczej, komunikaty związane z grupami poglądów i kalendarze można oglądać obok siebie przy planowaniu.

Słowo

Twórz i udostępniaj profesjonalnie wyglądające dokumenty dzięki najnowocześniejszym narzędziom do edycji, recenzowania i udostępniania. Nowa karta Projekt zapewnia szybki dostęp do funkcji, a inteligentna wyszukiwarka wyświetla istotne informacje kontekstowe z internetu bezpośrednio w programie Word.

Przewyższać

Analizuj i wizualizuj swoje dane w nowe i intuicyjne sposoby ze świeżym interfejsem użytkownika, a także z ulubionymi skrótami klawiaturowymi. Wykorzystaj takie funkcje, jak Analysis Toolpak, Slicers i Formula Builder, aby zaoszczędzić czas, dzięki czemu można skupić się na spostrzeżeniach.

PowerPoint

Twórz, współpracuj i wydajnie prezentuj swoje pomysły z nowymi przejściami slajdów i ulepszonym panelem Animacje. Wątki komentarza obok slajdów pomagają włączyć informacje zwrotne do swoich prezentacji.

Jedna uwaga

To twój własny cyfrowy notatnik, dzięki czemu można przechowywać notatki, pomysły, strony internetowe, zdjęcia, a nawet audio i wideo w jednym miejscu. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze, czy w podróży, możesz zabrać ze sobą wszystko, dokądkolwiek chcesz, dzieląc się i współpracując z innymi.

Dostęp

Dostęp jest łatwym w obsłudze narzędziem do szybkiego tworzenia aplikacji bazodanowych bazujących na aplikacjach, które ułatwiają prowadzenie firmy. Dane są automatycznie zapisywane w bazie danych SQL, dzięki czemu jest bardziej bezpieczny i skalowalny niż kiedykolwiek.

Wydawca

Łatwe tworzenie, personalizowanie i udostępnianie szerokiej gamy profesjonalnych publikacji. Zamień zdjęcia za pomocą prostego przeciągania i upuszczania lub dodawania zdjęć bezpośrednio z albumów online. Użyj specjalnych efektów, aby wyróżniać Twoje publikacje.

Twoje rzeczy zawsze i wszędzie

Zaloguj się do pakietu Office 2016 i użyj OneDrive do łatwego dostępu do najnowszych dokumentów na dowolnym urządzeniu z łatwą integracją.

Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)