Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMicrosoft Office Professional 2016 Product Key

Microsoft Office 2016 Product Key pełną wersję za 1 Mac karte New Sealed Retail

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

Microsoft Office 2016 Product Key pełną wersję za 1 Mac karte New Sealed Retail

Microsoft Office 2016 Product Key Full Version For 1 Mac Key Card New Sealed Retail
Microsoft Office 2016 Product Key Full Version For 1 Mac Key Card New Sealed Retail Microsoft Office 2016 Product Key Full Version For 1 Mac Key Card New Sealed Retail

Duży Obraz :  Microsoft Office 2016 Product Key pełną wersję za 1 Mac karte New Sealed Retail Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / inne
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Office 2016 Home and Buiness

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: Negitiable
Szczegóły pakowania: Factory Sealed Retail box / OEM
Czas dostawy: 1-3 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 1000 sztuk / tydzień
Szczegółowy opis produktu
Głoska bezdźwięczna: płyta DVD Aktywacja: online
Wersja: MAC domowy i biznesowy Office 2016 Język: Angielski
Gwarancja: Okres istnienia Licencja: Klucz domowy i biznesowy Office 2016
High Light:

microsoft office professional plus 2016 key

,

microsoft office 2016 standard

Oryginalny Microsoft Office 2016 Dom i Buiness Dla 1 Mac Key Nowa karta Sealed Retail

Opis:

Office Home and Business 2016 for Mac jest przeznaczony dla użytkowników, jak i małych firm, które chcą Urząd mocą Outlook do poczty elektronicznej, kalendarzy i kontaktów. To Urząd znasz i zaufanie, zaktualizowane, aby skorzystać z funkcji komputera Mac, w tym wyświetlaczem Retina i widoku pełnoekranowym.

zawiera:

Biuro 2016 dla wersji Mac Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook dla Mac 1
Łatwo zapisać dokumenty w Internecie z bezpłatnym onedrive przechowywania, dostępne dla wszystkich użytkowników onedrive

Cechy:

Microsoft Word

Tworzenie i udostępnianie profesjonalnie wyglądających dokumentów z state-of-the-art narzędzi do edycji, przeglądanie i udostępnianie. Nowa karta Projekt zapewnia szybki dostęp do funkcji i nowych Insights okienko pokazuje istotne informacje kontekstowe z internetu bezpośrednio w programie Word.

Microsoft Excel

Analizy i wizualizacji danych w nowych i intuicyjnych sposobów ze świeżym interfejs użytkownika wraz ulubionych skrótów klawiaturowych. Wykorzystaj funkcje takie jak Analysis ToolPak, krajalnice, Formula Builder i autouzupełniania, aby zaoszczędzić czas, dzięki czemu można skoncentrować się na intuicji.

Microsoft PowerPoint

Tworzenie, współpracować i skutecznie prezentować swoje pomysły z nowymi przejściami slajdów i ulepszonego panelu zadań animacje. komentarze gwintowane razem ze slajdami pomóc zawierać informację do prezentacji.

Microsoft Outlook

Łatwe zarządzanie e-mail, kalendarza, kontaktów i zadań. Wsparcie Push e-mail utrzymuje swoją skrzynkę na bieżąco, widok rozmowy grup powiązanych wiadomości i kalendarze mogą być oglądane side-by-side do planowania.

Microsoft OneNote

To Twój własny cyfrowy notatnik, dzięki czemu można robić notatki, pomysły, stron internetowych, zdjęć, nawet audio i wideo w jednym miejscu. Nieważne, czy jesteś w domu, w biurze lub w ruchu, można wziąć to wszystko ze sobą wszędzie tam podczas dzielenia i współpracując z innymi.

Microsoft Office Professional Plus 2016 obejmuje:

• Microsoft Word 2016
• Microsoft Excel 2016
• Microsoft PowerPoint 2016
• Microsoft Access 2016
• Microsoft Outlook 2016
• Microsoft One Note 2016
• Microsoft Publisher 2016
• Microsoft Lync / Skype dla firm

Wymagania systemowe:

SKŁADNIK WYMAGANIE
Komputer i procesor 1 GHz (GHz) lub szybszy procesor x86-bit lub 64-bitowej z zestawem instrukcji SSE2
Pamięć 2 GB pamięci RAM
Dysk twardy 3,0 GB wolnego miejsca na dysku
Pokaz 1024 x 768 1024 uchwałą 768screen
Grafika Sprzętowa akceleracja grafiki wymaga DirectX 10 karta graficzna.
System operacyjny

System Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 lub Windows Server 2008 R2

Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy użyć najnowszej wersji dowolnego systemu operacyjnego.

Przeglądarka Obecne lub bezpośrednio poprzedniej wersji programu Internet Explorer; Aktualna wersja Microsoft Edge, Safari, Chrome lub Firefox.
wersja .NET .NET 3.5 wymagane. Niektóre funkcje mogą wymagać .NET 4.0, 4.5 lub 4.6 CLR być również zainstalowany.
Inny

Funkcje internetowe wymagają połączenia z Internetem. mogą być płatne.


Urządzenie dotykowy jest wymagane do korzystania z funkcji multi-touch. Ale wszystkie cechy i funkcje są zawsze dostępne za pomocą klawiatury, myszy lub innych standardowych lub dostępne urządzenia wejściowego. Należy zauważyć, że funkcje dotykowe są zoptymalizowane do użytku z Windows 8, Windows 8.1 lub Windows 10.


Funkcjonalność i grafika produktu może się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Niektóre funkcje mogą wymagać dodatkowego lub zaawansowanego sprzętu albo łączności z serwerem.


Wydania:

Tradycyjne wersje

Podobnie jak w poprzednich wersjach Office 2016 jest dostępna w kilku różnych edycjach skierowanych do różnych rynków. Wszystkie tradycyjne wersje Microsoft Office 2016 zawiera Word, Excel, PowerPoint i OneNote i są dopuszczone do użytku na jednym komputerze.

Pięć tradycyjne edycje pakietu Office 2016 zostały wydane dla systemu Windows:

Home & Student: Ten lokal obejmuje tylko podstawowe aplikacje.
Home & Business: Ten lokal obejmuje podstawowych aplikacji i Outlook.
Standardowo: Ten pakiet, dostępny tylko za pośrednictwem kanałów licencjonowania zbiorowego, zawiera podstawowe aplikacje, a także Outlook i wydawca.
Profesjonalne: Ten lokal obejmuje podstawowych aplikacji, a także Outlook, Publisher i Access.
Professional Plus: Ten pakiet, dostępny tylko za pośrednictwem kanałów licencjonowania zbiorowego, zawiera aplikacje podstawowe, jak i Outlook, Publisher, Access i Skype for Business.

Trzy tradycyjne edycje pakietu Office 2016 for Mac zostały wydane:

Home & Student: Ten lokal obejmuje tylko podstawowe aplikacje.
Home & Business: Ten lokal obejmuje podstawowych aplikacji i Outlook.
Standardowo: Ten pakiet, dostępny tylko za pośrednictwem kanałów licencjonowania zbiorowego, zawiera podstawowe aplikacje i Outlook.

office 365

Office 365 usługi abonamentowe, które wcześniej były skierowane do użytkowników biznesowych i korporacyjnych, zostały rozszerzone Office 2016 w celu włączenia nowych planów zmierzających do użytku domowego. Zapisy umożliwiają korzystanie z aplikacji pakietu Office 2016 przez wielu użytkowników z wykorzystaniem modelu Software as a Service. Różne plany są dostępne dla usługi Office 365, z których niektóre zawierają również usługi o wartości dodanej, takich jak 1 TB onedrive przechowywania i 60 Skypeminutes miesięcznie na planie Home Premium.

Inne potrzeby:

Urządzenie dotykowy jest wymagane do korzystania z funkcji multi-touch. Jednakże wszystkie cechy i funkcje są zawsze dostępne za pomocą klawiatury, myszy lub innych standardowych lub dostępne urządzenia wejściowego. Należy pamiętać, że nowe funkcje dotykowe są zoptymalizowane do użytku z Windows 8 lub nowszej.
Funkcje internetowe wymagają połączenia z Internetem.
Wymagane konto Microsoft.

Obsługiwane systemy operacyjne Windows:

Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64bit
Office Professional 2016 ułatwia tworzenie, obecny, komunikowania i publikowania dokumentów o profesjonalnym wyglądzie z funkcji oszczędzających czas, nowy nowoczesny wygląd oraz wbudowane narzędzia współpracy. Zapisz swoją pracę w chmurze na onedrive i uzyskać do niego dostęp z dowolnego miejsca. Office Professional 2016 jest wyposażony w nowy interfejs i wprowadza dwa nowe motywy.

Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas