Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMicrosoft Office Professional 2016 Product Key

Office Professional Plus 2016 klucz produktu Windows 1 użytkownik / 1PC Z USB 3.0

Orzecznictwo
dobra jakość Microsoft Windows Operating System 10 na sprzedaż
dobra jakość Microsoft Windows Operating System 10 na sprzedaż
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

Im Online Czat teraz

Office Professional Plus 2016 klucz produktu Windows 1 użytkownik / 1PC Z USB 3.0

Chiny Office Professional Plus 2016 klucz produktu Windows 1 użytkownik / 1PC Z USB 3.0 dostawca
Office Professional Plus 2016 klucz produktu Windows 1 użytkownik / 1PC Z USB 3.0 dostawca Office Professional Plus 2016 klucz produktu Windows 1 użytkownik / 1PC Z USB 3.0 dostawca

Duży Obraz :  Office Professional Plus 2016 klucz produktu Windows 1 użytkownik / 1PC Z USB 3.0

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / inne
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: biuro 2016 pro

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: Negitiable
Szczegóły pakowania: Factory Sealed Retail box / OEM
Czas dostawy: 1-3 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 1000 sztuk / tydzień
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Głoska bezdźwięczna: 3.0 USB Aktywacja: online
Wersja: Microsoft Office Professional 2016 Pakiet: 3.0 USB retail pack
Jakość: Aktywuj idealnie użytkownika: 1 pc

Microsoft Office Professional Plus 2016 Pro for Windows 1 użytkownik / 1PC z USB 3.0

Opis:

Jest to zupełnie nowy i nieużywany przedmiot. Kupujesz Microsoft Office 2016 Professional Plus z kluczem aktywacyjnym dla 1 użytkownika / 1 Tylko PC. To przyjdzie z Office Professional Plus 2016. Jest to wygodny sposób, aby zainstalować na komputerach stacjonarnych i laptopach, które nie posiadają napędu optycznego.
Office Professional 2016 ułatwia tworzenie, obecny, komunikowania i publikowania dokumentów o profesjonalnym wyglądzie z funkcji oszczędzających czas, nowy nowoczesny wygląd oraz wbudowane narzędzia współpracy. Zapisz swoją pracę w chmurze na onedrive i uzyskać do niego dostęp z dowolnego miejsca. Office Professional 2016 jest wyposażony w nowy interfejs i wprowadza dwa nowe motywy.

Microsoft Office Professional Plus 2016 obejmuje:

• Microsoft Word 2016
• Microsoft Excel 2016
• Microsoft PowerPoint 2016
• Microsoft Access 2016
• Microsoft Outlook 2016
• Microsoft One Note 2016
• Microsoft Publisher 2016
• Microsoft Lync / Skype dla firm

pracować mądrzej

Office Professional 2016 ułatwia tworzenie, obecny, komunikowania i publikowania dokumentów o profesjonalnym wyglądzie z funkcji oszczędzających czas, nowy nowoczesny wygląd oraz wbudowane narzędzia współpracy. Zapisz swoją pracę w chmurze na onedrive i uzyskać do niego dostęp z dowolnego miejsca.

Perspektywy


Łatwe zarządzanie e-mail, kalendarza, kontaktów i zadań. Wsparcie Push e-mail utrzymuje swoją skrzynkę na bieżąco, widok rozmowy grup powiązanych wiadomości i kalendarze mogą być oglądane side-by-side do planowania.

Słowo


Tworzenie i udostępnianie profesjonalnie wyglądających dokumentów z state-of-the-art narzędzi do edycji, przeglądanie i udostępnianie. Nowa karta Projekt zapewnia szybki dostęp do funkcji oraz inteligentnego wyszukiwania pokazuje istotne informacje kontekstowe z internetu bezpośrednio w programie Word.

Przewyższać


Analizy i wizualizacji danych w nowych i intuicyjnych sposobów ze świeżym interfejs użytkownika wraz ulubionych skrótów klawiaturowych. Wykorzystaj funkcje takie jak Analysis ToolPak, krajalnice i Formula Builder, aby zaoszczędzić czas, dzięki czemu można skoncentrować się na intuicji.

PowerPoint


Tworzenie, współpracować i skutecznie prezentować swoje pomysły z nowymi przejściami slajdów i ulepszonego panelu zadań animacje. Komentarze gwintowane razem ze slajdami pomóc zawierać informację do prezentacji.


Projekt:

Projektowanie interfejsu użytkownika pakietu Office 2016 dla Windows jest stosunkowo niezmienionym poziomie od swojego poprzednika, Microsoft Office 2013. Zachowuje płaska, który został wprowadzony wraz z językiem projektowania metra, aczkolwiek kilku modyfikacjach układu są dokonywane w celu osiągnięcia zgodności z projekt programu Microsoft Office Mobile. Gdy Urząd 2016 został wydany, przyszedł z trzech tematów. Domyślną motyw, znany jako "kolorowe", posiada jednolity kolor na górnym paśmie wstęgi, odpowiadające kolorem aplikacji pakietu Office są stosowane, na przykład, stałą ciemnoniebieski jest poczesne miejsce w programie Microsoft Word. Temat został opisany jako użyteczne w tworzeniu nagłówków Tab więcej dodanie distinct.In zarówno "białe" i "ciemne szare" tematy z Urzędu 2013 są również dostępne, choć żadne nowe tła, które zostały dodane, ani usunąć istniejące tło .A czwarty "Black" kolorowy motyw został dodany jako część aktualizacji w styczniu 2016 r.

Wydania:

Tradycyjne wersje

Podobnie jak w poprzednich wersjach Office 2016 jest dostępna w kilku różnych edycjach skierowanych do różnych rynków. Wszystkie tradycyjne wersje Microsoft Office 2016 zawiera Word, Excel, PowerPoint i OneNote i są dopuszczone do użytku na jednym komputerze.

Pięć tradycyjne edycje pakietu Office 2016 zostały wydane dla systemu Windows:

Home & Student: Ten lokal obejmuje tylko podstawowe aplikacje.
Home & Business: Ten lokal obejmuje podstawowych aplikacji i Outlook.
Standardowo: Ten pakiet, dostępny tylko za pośrednictwem kanałów licencjonowania zbiorowego, zawiera podstawowe aplikacje, a także Outlook i wydawca.
Profesjonalne: Ten lokal obejmuje podstawowych aplikacji, a także Outlook, Publisher i Access.
Professional Plus: Ten pakiet, dostępny tylko za pośrednictwem kanałów licencjonowania zbiorowego, zawiera aplikacje podstawowe, jak i Outlook, Publisher, Access i Skype for Business.

Trzy tradycyjne edycje pakietu Office 2016 for Mac zostały wydane:

Home & Student: Ten lokal obejmuje tylko podstawowe aplikacje.
Home & Business: Ten lokal obejmuje podstawowych aplikacji i Outlook.
Standardowo: Ten pakiet, dostępny tylko za pośrednictwem kanałów licencjonowania zbiorowego, zawiera podstawowe aplikacje i Outlook.

office 365

Office 365 usługi abonamentowe, które wcześniej były skierowane do użytkowników biznesowych i korporacyjnych, zostały rozszerzone Office 2016 w celu włączenia nowych planów zmierzających do użytku domowego. Zapisy umożliwiają korzystanie z aplikacji pakietu Office 2016 przez wielu użytkowników z wykorzystaniem modelu Software as a Service. Różne plany są dostępne dla usługi Office 365, z których niektóre zawierają również usługi o wartości dodanej, takich jak 1 TB onedrive przechowywania i 60 Skypeminutes miesięcznie na planie Home Premium.

Dane techniczne:

Komputer i procesor

1 GHz (GHz) lub szybszy x86- lub 64-bitowy procesor z SSE2

Pamięć

1 GB pamięci RAM (32-bitowy); 2 GB pamięci RAM (64-bitowy)

Dysk twardy

3,0 GB wolnego miejsca na dysku

Pokaz

Rozdzielczość 1280 x 800

Grafika

Sprzętowa akceleracja grafiki wymaga DirectX 10 karta graficzna

System operacyjny

Windows 7 lub nowszy, Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012

Wielojęzyczny

Wsparcie


Inne potrzeby:

Urządzenie dotykowy jest wymagane do korzystania z funkcji multi-touch. Jednakże wszystkie cechy i funkcje są zawsze dostępne za pomocą klawiatury, myszy lub innych standardowych lub dostępne urządzenia wejściowego. Należy pamiętać, że nowe funkcje dotykowe są zoptymalizowane do użytku z Windows 8 lub nowszej.
Funkcje internetowe wymagają połączenia z Internetem.
Wymagane konto Microsoft.

Obsługiwane systemy operacyjne Windows:

Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64bit
Office Professional 2016 ułatwia tworzenie, obecny, komunikowania i publikowania dokumentów o profesjonalnym wyglądzie z funkcji oszczędzających czas, nowy nowoczesny wygląd oraz wbudowane narzędzia współpracy. Zapisz swoją pracę w chmurze na onedrive i uzyskać do niego dostęp z dowolnego miejsca. Office Professional 2016 jest wyposażony w nowy interfejs i wprowadza dwa nowe motywy.


Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)