Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySystem Windows 10 Pro Retail Box

32bit / 64bit OEM systemu Windows 10 Pro License Retail Box Produkt Globalna dożywotnia gwarancja Klucz

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

32bit / 64bit OEM systemu Windows 10 Pro License Retail Box Produkt Globalna dożywotnia gwarancja Klucz

32bit / 64bit Windows 10 Pro Retail Box Global License Product OEM Key lifetime guarantee
32bit / 64bit Windows 10 Pro Retail Box Global License Product OEM Key lifetime guarantee 32bit / 64bit Windows 10 Pro Retail Box Global License Product OEM Key lifetime guarantee

Duży Obraz :  32bit / 64bit OEM systemu Windows 10 Pro License Retail Box Produkt Globalna dożywotnia gwarancja Klucz Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA / Dostosuj
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Klucz produktu Windows 10
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Naklejki
Czas dostawy: W ciągu 48 godzin
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 10000 sztuk / tydzień
Szczegółowy opis produktu
Deweloper: Microsoft Region: Japonia
Pakiet: Naklejki Języki: Dla wielu języków
Płatności: Do twojego wyboru System operacyjny: Windows 10
High Light:

Okna 10 pro detalicznej 64 bit

,

Windows 10 do domu pełna wersja

System Windows 10 Pro 32bit / 64bit OEM Globalny produktu licencji dożywotnia gwarancja Klucz

System Windows 10 jest tak znane i łatwe w użyciu, będziesz czuć się jak ekspert. Menu Start jest z powrotem w formie rozszerzonej, plus sprowadzimy na swoich faworytów przypięte aplikacje i tak są one gotowe i czeka na ciebie. Zaczyna się i wznowi szybki, ma więcej wbudowane zabezpieczenia, aby pomóc w zachowaniu bezpieczeństwa i jest przeznaczony do pracy z oprogramowaniem i sprzętem już masz. System Windows 10 pochodzi z Microsoft Edge, zupełnie nowej przeglądarki, który jest zbudowany, aby zapewnić lepszą pracę w internecie. Write2 lub typu notatki bezpośrednio na stronach internetowych i dzielić się nimi z innymi, czytać artykuły online za darmo nieuwagi i zapisać swoje ulubione czyta do późniejszego dostępu. A z włączonym Cortana3, można uzyskać natychmiastowy dostęp do kluczowych działań-jak rezerwacje wykonaniem lub przeczytaniu-bez opuszczania strony jesteś na. Łatwo przystawki do czterech aplikacjach na miejscu i zobaczyć wszystkie otwarte zadania w jednym widoku. Można nawet tworzyć wirtualne pulpity, gdy trzeba więcej miejsca lub chcesz rzeczy grupowych przez projekt. System Windows 10 umożliwia aplikacje wyglądać i doskonale we wszystkich trybach, na wszystkich urządzeniach. Na urządzeniach z 2-w-1, ekran może zostać zoptymalizowana do pracy z dotykiem lub klawiatury i myszy.


Brand New: Ten produkt zawiera zupełnie nowy nieużywany system Windows 10 Professional uzasadnione prawdziwe CD-Key, który może być użyty do aktywacji systemu Windows 10 Professional w każdym regionie. Po aktywacji kluczem będzie wiązać się z płyty głównej i nigdy nie wygaśnie. Produkt ten zawiera również dostęp do pełnego oficjalnego pakietu instalacyjnego dla Windows 10 Professional, wraz z kompletem instrukcji montażu.

Czy pewnie rzeczy.
System Windows 10 został opracowany z wykorzystaniem informacji zwrotnych od milionów ludzi, więc można mieć pewność, że system Windows 10 działa tak, jak chcesz go. Dodatkowo, Windows 10 pozwala na bieżąco na bezproblemowe doświadczenia z największych cech i naszą najnowszą ochronę przed wirusami, phishingiem i złośliwym oprogramowaniem.

Wstęgi, która działa tak jak ty.
Zupełnie nowa przeglądarka jest dobre dla Getting Things Done Internecie. Napisz lub wpisać bezpośrednio na stronach internetowych i łatwo dzielić się podwyżek; będziesz także czytając artykuły online, wolne od zakłóceń. Pasek adresu daje spersonalizowanych rekomendacji, aby dostać się szybko do miejsca docelowego online.

Zabierz swoje granie dalej.
Wielkie tytuły Xbox, najlepiej Xbox Live i społeczność Xbox i osiągnięć oraz kolekcja gier za pośrednictwem App Xbox. Można nawet użyć kontrolera Xbox i Xbox One strumieniowo gry na swoim domu w systemie Windows 10 PC, laptopa lub tabletu.

Robić rzeczy na różnych urządzeniach.
Zabierz swoje filmy, muzykę i zdjęcia z Tobą na wszystkich urządzeniach z onedrive. Dodatkowo, dzięki onedrive, masz 15 GB wolnej przestrzeni dyskowej.

Czy magicznie rzeczy.
Cortana to naprawdę osobisty asystent cyfrowy, który dowiaduje się więcej o sobie w miarę upływu czasu. Cortana działa na wszystkich urządzeniach, z telefonu do tabletu do komputera, aby pomóc Ci zrobić więcej i zapomnieć mniej.

* Funkcje dostępne tylko w obsługiwanych gier w Xbox Live wsparcie krajów. Zobacz xbox.com/live/countries~~dobj. Ograniczona liczba gier dostępnych w 2015 wsparcia gry na różnych urządzeniach; dodatkowe gry do naśladowania. Stream z jednego urządzenia na raz; Streaming w multiplayer z Xbox One wymaga połączenia sieciowego i członkostwo Xbox Live Gold (sprzedawane osobno); Złoto wymagane także dla wielu graczy gry na Xbox One. DirectX 12 dostępny tylko dla obsługiwanych gier i układów graficznych.

* Cortana dostępne na wybranych rynkach światowych na rynek. Doświadczenie Cortana zależy od regionu i urządzenia.


Wymagania systemowe

Jeśli chcesz, aby uaktualnić do systemu Windows 10 na komputerze lub tablecie, oto co trzeba.

Procesor: 1 GHz (GHz) lub szybszy lub SoC
RAM: 1 gigabajt (GB) dla 32-bitowego lub 2 GB dla wersji 64-bitowej
Miejsce na dysku twardym: 16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna: DirectX 9 lub nowszy z WDDM 1.0 kierowcy
Wyświetlacz: 800x600

System Windows 10 karta języków lokalizacyjne

Arabski (Arabia Saudyjska), bułgarski (Bułgaria), chiński (uproszczony, Chiny), chiński (Hong Kong), chiński (tradycyjny, Tajwan), chorwacki (Chorwacja), Czeski (Republika Czeska), duński (Dania), holenderski (Holandia ), angielski (Zjednoczone Królestwo), angielski (Stany Zjednoczone), estoński (Estonia), Fiński (Finlandia), francuski (Francja), francuski (Kanada), niemiecki (Niemcy), grecki (Grecja), hebrajski (Izrael), węgierski (Węgry), włoski (Włochy), japoński (Japonia), koreański (Korea), łotewskim (Łotwa), litewski (Litwa), norweski, Bokmål (Norwegia), polski (Polska), portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia) , rumuński (Rumunia), Rosyjski (Rosja), serbski (łaciński, Serbia), słowacki (Słowacja), słoweński (Słowenia), hiszpański (Hiszpania, Międzynarodowa Sort), hiszpański (Meksyk), szwedzki (Szwecja), tajski (Tajlandia) , turecki (Turcja), ukraińskim (Ukraina)

Wygraj 10 Home

Win 10 Pro

Tworzenie i dołączyć do domeny (Work Network)

Nie

tak

BitLocker

Nie

tak

Group Policy Management

Nie

tak

Zdalny ekran

Nie

tak

Hyper-V (wirtualizacja)

Nie

tak

Przypisany dostęp

Nie

tak

Tryb Enterprise Internet Explorer

Nie

tak

System Windows Store dla firm

Nie

tak

Trusted Boot

Nie

tak

Windows Update dla Firm

Nie

tak

Max. obsługiwane RAM

128 GB

2 TB

Istniejące zróżnicowane funkcje zarządzania i bezpieczeństwa

Encryption Device (Wymaga InstantGo lub urządzenie, które przekazuje "Encryption Device Wymagania Test")
Domena Dołącz

Group Policy Management

BitLocker (Wymaga TPM 1.2 lub nowsza)
Tryb Enterprise Internet Explorer (Emie)
Przypisany dostęp 8.1
Zdalne Desctop
Client Hyper-V

Rozszerzone funkcje zarządzania upoważnić urządzenia oraz zarządzanie i wdrażanie aplikacji

Boczne obciążenie linii aplikacji biznesowych
Komórka zarządzania urządzeniem
Możliwość przyłączenia Azure Active Directory z pojedynczego logowania do aplikacji cloud gospodarzem (oddzielna licencja wymagana Azure Active Directory)
System Windows Store dla organizacji (już później)
Łatwe uaktualnienia z Pro Enterprise Edition

Dostarcza funkcje zabezpieczeń krytycznych systemu i aktualizacji aplikacji i zgodność co potrzeba do zabezpieczenia urządzeń i infrastruktury ze współczesnymi zagrożeniami

Microsoft Passport
Przedsiębiorstwo Ochrony Danych (już później)

Bądź na bieżąco z systemu Windows

Aktualizacja systemu Windows
Windows Update dla Firm
Aktualny Oddział dla Firm

Menu Start powraca i lepiej niż kiedykolwiek, dzięki czemu można rozszerzyć i dostosować go.

Szybkie i elastyczne. Technologie takie jak InstantGo pozwalają rozruchu i wznowić szybko.

System Windows 10 jest wyposażony w aplikacje, które działają na różnych urządzeniach - zdjęcia, mapy, muzyka wideo i wiele innych.

System Windows 10 OEM jest pełna wersja systemu operacyjnego nie upgrade. System operacyjny OEM nie jest obsługiwana przez firmę Microsoft. Aby uzyskać oprogramowanie Windows ze wsparciem dla dostarczonych przez firmę Microsoft. Proszę zapoznać się z pełnym pakietem "detalicznych" produkt.

Microsoft zaleca, wszystkie pliki i programy są kopii zapasowej przed instalacją.

System Windows 10 OEM jest przeznaczony do wstępnego montażu na nowym komputerze i nie może zostać przeniesiona do innego komputera po zainstalowaniu.

Jak zainstalować i aktywować

1. Pobierz pakiet instalacyjny.

2. Tajne pakietu instalacyjnego na dysk DVD lub USB.

3. Instalacja nowego systemu operacyjnego przy użyciu zakupionego klucza.

Zasoby

Tutorial na temat korzystania z PC USB DVD Download Tool: https://youtu.be/227IBbAapJU~~HEAD=dobj

Tutorial jak skonfigurować BIOS do uruchamiania z dysku CD lub DVD: https://youtu.be/6i16HtZnQvw

Tutorial na formatowanie i czystej Instalacja Windows 10: https://youtu.be/AQq-iGL_3P8

Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Tel: +8613539872669

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas