Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySystem Windows 10 Pro Retail Box

Oryginalny system Windows 10 MS Pro Retail Box 32/64 Bit Prawdziwy License Coa OEM Product Key Code

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

Oryginalny system Windows 10 MS Pro Retail Box 32/64 Bit Prawdziwy License Coa OEM Product Key Code

Ms Original Windows 10 Pro Retail Box 32/64 Bit Genuine License Coa Oem Product Key Code
Ms Original Windows 10 Pro Retail Box 32/64 Bit Genuine License Coa Oem Product Key Code Ms Original Windows 10 Pro Retail Box 32/64 Bit Genuine License Coa Oem Product Key Code

Duży Obraz :  Oryginalny system Windows 10 MS Pro Retail Box 32/64 Bit Prawdziwy License Coa OEM Product Key Code Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA / Dostosuj
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Klucz produktu Windows 10
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Naklejki
Czas dostawy: W ciągu 48 godzin
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 10000 sztuk / tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja: OEM Wykonane w: Irlandia
Pakiet: worek PP Języki: Angielski
Plattform: Okna Microsoft krawędzi: Tak
High Light:

Okna 10 pro klucz produktu Windows 10 do domu pełna wersja

,

windows 10 home full version

MS WINDOWS 10 ORIGINAL PRO 32/64 bitowy Oryginalny LICENCJA COA OEM KLUCZ PRODUKTU KOD

Kluczem etykiecie produktu jest biały lub pomarańczowy etykieta, która towarzyszy instalacyjny CD / DVD / USB i Certyfikat Autentyczności (COA) na produkt i zawiera klucz produktu 25 znaków. Etykieta klucz produktu nie powinny być zakupione oddzielnie.

Ten klucz produktu etykiety jest białe etykiety, która towarzyszy instalacyjny CD / DVD / USB i Certyfikat Autentyczności (COA) na produkt i zawiera klucz produktu 25 znaków. Oprócz kodów kreskowych oraz klucz produktu znajduje się niewielka ilość nadrukiem na lewej krawędzi i prawym górnym rogu. Na ścisłej kontroli (mogą być wymagane szkło powiększające) nazwa "Microsoft" można zobaczyć w niebieskim po lewej stronie, a na zielono po prawej stronie. Etykieta klucz produktu nie powinny być zakupione oddzielnie.

Wbudowany system Windows 10 Product Key Narzędzie

Czy masz problemy z Windows?


Przed ponownym zainstalowaniem, masz uważane za pomocą startowej płyty CD naprawy, które mogą być w stanie zaoszczędzić kłopotów formacie i ponownie zainstalować? Easy Recovery for Windows Essentials można naprawić bez bootowania komputera za pomocą jednego kliknięcia, bez utraty danych!

Odkąd Windows 8, komputery i laptopy przestają statku z certyfikatem systemu Windows Autentyczności (COA), że wszyscy mamy zwykle do czynienia:

Więc w jaki sposób zainstalować system Windows bez klucza produktu? Cóż, te dni to produkt unikalny klucz do komputera (lub, w niektórych przypadkach, producenta lub marka / model) jest osadzony w systemie BIOS lub EFI, w zasadzie zaprogramowany do samego komputera. Zapobiega to problemy z COA jest nieczytelna, dzięki czemu takie sytuacje już do przeszłości:

Jednak komputery prawdziwy powód i laptopy już statek z CoA dlatego producenci skarżył się Microsoft, który konieczności umieszczania dostosowany naklejkę do każdego komputera PC lub laptopa, które produkują był prawdziwy (i drogie), ból w królewskim Sami-Wiecie -Co, prosił i błagał o innej opcji. To prosta ekonomia, tym bardziej, łatwo można masowo produkować produkt o jak najmniejszych wahań, jak to możliwe, tańsze i szybsze jest, aby to zrobić. Microsoft skapitulował, a reszta, jak mówią, jest historią.

Ten wbudowany klucz produktu nie jest wycierane podczas formatowania lub ponownej instalacji lub po wymianie dysku twardego - to jest przechowywane w NVRAM BIOS / EFI na samej płycie głównej. W zależności od wersji instalacji obrazu systemu Windows używasz, może być w stanie odzyskać klucz dla siebie - w takim przypadku nigdy nie zostać poproszony o wprowadzenie klucza. To tylko bezpośrednio odczytać zaprogramowany kod z BIOS i dalej jego wesoły sposób. Jednakże, jeśli próbujesz zainstalować Windows 7, Windows 8 lub Windows 10, a ty nie masz COA, ponieważ producent wykorzystuje wbudowany klucz produktu, ale twoje ustawienia obrazu nie obsługuje go, lub jeśli jesteś starając się odzyskać klucz do przechowaniu lub innych celów, nasze narzędzie klucz produktu będzie pobierać i wyświetlać je za ciebie, nawet bez jednego kliknięcia:

Wymagania systemowe

Jeśli chcesz, aby uaktualnić do systemu Windows 10 na komputerze lub tablecie, oto co trzeba.

Procesor: 1 GHz (GHz) lub szybszy lub SoC
RAM: 1 gigabajt (GB) dla 32-bitowego lub 2 GB dla wersji 64-bitowej
Miejsce na dysku twardym: 16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna: DirectX 9 lub nowszy z WDDM 1.0 kierowcy
Wyświetlacz: 800x600

System Windows 10 karta języków lokalizacyjne

Arabski (Arabia Saudyjska), bułgarski (Bułgaria), chiński (uproszczony, Chiny), chiński (Hong Kong), chiński (tradycyjny, Tajwan), chorwacki (Chorwacja), Czeski (Republika Czeska), duński (Dania), holenderski (Holandia ), angielski (Zjednoczone Królestwo), angielski (Stany Zjednoczone), estoński (Estonia), Fiński (Finlandia), francuski (Francja), francuski (Kanada), niemiecki (Niemcy), grecki (Grecja), hebrajski (Izrael), węgierski (Węgry), włoski (Włochy), japoński (Japonia), koreański (Korea), łotewskim (Łotwa), litewski (Litwa), norweski, Bokmål (Norwegia), polski (polska), portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia) , rumuński (Rumunia), Rosyjski (Rosja), serbski (łaciński, Serbia), słowacki (Słowacja), słoweński (Słowenia), hiszpański (Hiszpania, Międzynarodowa Sort), hiszpański (Meksyk), szwedzki (Szwecja), tajski (Tajlandia) , turecki (Turcja), ukraińskim (Ukraina)

Wygraj 10 Home

Win 10 Pro

Tworzenie i dołączyć do domeny (Work Network)

Nie

tak

BitLocker

Nie

tak

Group Policy Management

Nie

tak

Zdalny ekran

Nie

tak

Hyper-V (wirtualizacja)

Nie

tak

Przypisany dostęp

Nie

tak

Tryb Enterprise Internet Explorer

Nie

tak

System Windows Store dla firm

Nie

tak

Trusted Boot

Nie

tak

Windows Update dla Firm

Nie

tak

Max. obsługiwane RAM

128 GB

2 TBSzczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Tel: +8613539872669

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas