Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySystem Windows 10 Pro Retail Box

Microsoft Windows 10 Product Key Pro 64 Bit / Windows 10 OEM Key Pro

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

Microsoft Windows 10 Product Key Pro 64 Bit / Windows 10 OEM Key Pro

Microsoft  Windows 10 Pro Product Key 64 Bit / Windows 10 Pro Oem Key
Microsoft  Windows 10 Pro Product Key 64 Bit / Windows 10 Pro Oem Key Microsoft  Windows 10 Pro Product Key 64 Bit / Windows 10 Pro Oem Key

Duży Obraz :  Microsoft Windows 10 Product Key Pro 64 Bit / Windows 10 OEM Key Pro Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA / Dostosuj
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Klucz produktu Windows 10
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Naklejki
Czas dostawy: W ciągu 48 godzin
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 10000 sztuk / tydzień
Szczegółowy opis produktu
Kategoria licencji: OEM Min. Baran: 2 GB
Format: Pobieranie Języki: Wielo
Plattform: Windows Microsoft Edge: Tak
High Light:

Okna 10 pro detalicznej 64 bit

,

Windows 10 pro klucz produktu

Microsoft Windows Key 10 Professional 64 Bit OEM Brand New Sealed wyrobów No DVD

System Windows 10 Ogłoszono: Cechy, pobrać i Release Info, Hands-On Wideo

Po tygodniach pozornej deliberacji nad nazwą i miesiącach screeny, Microsoft właśnie podjął okłady off systemie Windows 10, a poniżej, mamy wszystkie najważniejsze szczegóły objawionej przez producenta oprogramowania.

Biorąc pod uwagę, że obie wersje były poprzedzające systemie Windows 10 Windows 7 i Windows 8 - Windows 8.1 ledwo stanowi główne wydanie, to był mocno podejrzewał, że kompilacja o nazwie kodowej Próg będzie ewoluować w systemie Windows 9. Jednak z sugestiami pływających wokół w tym "X Windows" oraz "Windows One", producent oprogramowania rozliczane w systemie Windows 10.

cechy

Prawdziwie zjednoczonej sklep dla Aplikacji

W systemie Windows 10 i później, Microsoft pozwoli konsumentom na źródło treści dla wszystkich urządzeń z systemem swoje oprogramowanie z jednego centralnego punktu. Nie będzie już tam być inny magazyn dla Xbox, Windows Phone i Windows, ale patrząc w przyszłość, aplikacje, muzykę, wideo i inne takie efekty zostaną wyrwane z tego samego portalu.

Przedsiębiorstwo

Microsoft od dłuższego czasu stara się zaspokoić biznesowych i korporacyjnych rynków z Windows i jak można się spodziewać, nie jest duży nacisk ponownie z Windows 10. Dzięki funkcji, w tym ochronę danych firmowych, a co firma nazywa "nowoczesnego zarządzania" użytkownicy biznesowi będą nadal rozwijać się na tym, co jest już dubbingu Microsoft jako "najlepszą platform Enterprise kiedykolwiek."

Menu start

Ciągniętych bardzo mało wyrzutów sumienia z wprowadzeniem systemu Windows 8, usunięcie długoletniej menu Start w lewo wielu użytkowników z uczuciem bemusement, ale zgodnie z obietnicą, tradycyjne menu Start jest z powrotem.

Łączy on w sobie elementy starego i nowego, animowanie, jak to miało miejsce w systemie Windows 7, ale sportowych resztki że Metro / Nowoczesny interfejs, a nie tylko to wydawać się szczęśliwy mediany, ale Zacznij płytki menu mogą być również zmieniany.

Tryb Continuum

Jeśli pochwalić komputer dwa-w-jednym Pokochasz więc być prezentowane z nowym ekranu startowego. I under-the-kaptur, Windows 10 wykryje jakiego rodzaju sprzętu używasz i będzie dostosować interfejs użytkownika do swoich potrzeb.

Ulepszone wyszukiwanie

Kontynuując temat menu Start, wyszukiwania został również wzbogacony o system Windows 10. Użytkownicy będą mogli wprowadzić w swoich zapytań bezpośrednio od początku, i może wykonywać zarówno lokalnych i sieci wyszukiwania za pomocą tego konkretnego obiektu.

Optymalizacja pulpitu

Microsoft została zjechana przez krytyków za dzieje się głową naprzód z jego wielkich Metro / Nowoczesne pomysły na Windows 8 nie biorąc pod uwagę, że zdecydowana większość jego bazy użytkowników używany - i nadal w użyciu - tradycyjne wiertnice pozbawiony ekranu dotykowego.

Windows 8.1 stręczony dla użytkowników stacjonarnych znacznie się wiele zmian, że sprawę, Windows 10, ta tendencja się utrzyma. Okienkowy Metro / Nowoczesne aplikacje powinny odgrywać ładniejszy z układem klawiatury i myszy, a dla większości użytkowników częściowych, komputerów PC i notebooków powinni czuć się dużo bardziej komfortowo z Windows 10 niż oni z powrotem w 2012 roku z Windows 8.

Wymagania systemowe

Jeśli chcesz, aby uaktualnić do systemu Windows 10 na komputerze lub tablecie, oto co trzeba.

Procesor: 1 GHz (GHz) lub szybszy lub SoC
RAM: 1 gigabajt (GB) dla 32-bitowego lub 2 GB dla wersji 64-bitowej
Miejsce na dysku twardym: 16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna: DirectX 9 lub nowszy z WDDM 1.0 kierowcy
Wyświetlacz: 800x600

System Windows 10 karta języków lokalizacyjne

Arabski (Arabia Saudyjska), bułgarski (Bułgaria), chiński (uproszczony, Chiny), chiński (Hong Kong), chiński (tradycyjny, Tajwan), chorwacki (Chorwacja), Czeski (Republika Czeska), duński (Dania), holenderski (Holandia ), angielski (Zjednoczone Królestwo), angielski (Stany Zjednoczone), estoński (Estonia), Fiński (Finlandia), francuski (Francja), francuski (Kanada), niemiecki (Niemcy), grecki (Grecja), hebrajski (Izrael), węgierski (Węgry), włoski (Włochy), japoński (Japonia), koreański (Korea), łotewskim (Łotwa), litewski (Litwa), norweski, Bokmål (Norwegia), polski (polska), portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia) , rumuński (Rumunia), Rosyjski (Rosja), serbski (łaciński, Serbia), słowacki (Słowacja), słoweński (Słowenia), hiszpański (Hiszpania, Międzynarodowa Sort), hiszpański (Meksyk), szwedzki (Szwecja), tajski (Tajlandia) , turecki (Turcja), ukraińskim (Ukraina)

Wygraj 10 Home

Win 10 Pro

Tworzenie i dołączyć do domeny (Work Network)

Nie

tak

BitLocker

Nie

tak

Group Policy Management

Nie

tak

Zdalny ekran

Nie

tak

Hyper-V (wirtualizacja)

Nie

tak

Przypisany dostęp

Nie

tak

Tryb Enterprise Internet Explorer

Nie

tak

System Windows Store dla firm

Nie

tak

Trusted Boot

Nie

tak

Windows Update dla Firm

Nie

tak

Max. obsługiwane RAM

128 GB

2 TBSzczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Tel: +8613539872669

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas