Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMicrosoft Windows Operating System 10

Włoski / francuski / Angielski Microsoft Windows 10 Pro OEM 64 Bit Full Version użytkowej

Orzecznictwo
dobra jakość Microsoft Windows Operating System 10 na sprzedaż
dobra jakość Microsoft Windows Operating System 10 na sprzedaż
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

Im Online Czat teraz

Włoski / francuski / Angielski Microsoft Windows 10 Pro OEM 64 Bit Full Version użytkowej

Chiny Włoski / francuski / Angielski Microsoft Windows 10 Pro OEM 64 Bit Full Version użytkowej dostawca
Włoski / francuski / Angielski Microsoft Windows 10 Pro OEM 64 Bit Full Version użytkowej dostawca Włoski / francuski / Angielski Microsoft Windows 10 Pro OEM 64 Bit Full Version użytkowej dostawca

Duży Obraz :  Włoski / francuski / Angielski Microsoft Windows 10 Pro OEM 64 Bit Full Version użytkowej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / HongKong / Singapore / irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Windows 10 pro OEM

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Opakowanie OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 5000 sztuk / tydzień
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Głoska bezdźwięczna: 64-bitowy Wersja: Angielski
Początki: Niemcy / francuski / USA Przykład zamówienia: Akceptowane
MOQ: 5 sztuk Gwarancja: Okres istnienia

Włoski / francuski / Angielski Microsoft Windows 10 Pro OEM 64 Bit Full Version użytkowej

Cechy produktu:


- Dołącz do swojej domeny: Można podłączyć do Twojej firmy lub szkoły domeny lub Azure Active Directory przy użyciu plików sieciowych, serwerów, drukarek i innych.
- Ulepszone szyfrowanie: Get dodatkowych zabezpieczeń z funkcją BitLocker, aby pomóc chronić dane z szyfrowania i zarządzania bezpieczeństwem.
- Pilot zdalnego logowania: Windows 10 pozwala zalogować się za pomocą pulpitu zdalnego, aby zalogować się i korzystać z Pro PC podczas gdy w domu lub w podróży.
- Maszyny wirtualne: Tworzenie i uruchamianie maszyn wirtualnych Hyper-V, dzięki czemu można uruchomić więcej niż jeden system operacyjny w tym samym czasie na tym samym komputerze.
- Twoje aplikacje w sklepie: Windows 10 pozwala tworzyć swoją własną sekcję aplikacji w Sklepie Windows wygodny dostęp do aplikacji firmowych.

Wymagania systemowe:

Procesor: 1 GHz (GHz) lub szybszy lub SoC
RAM: 1 gigabajt (GB) dla 32-bitowego lub 2 GB dla wersji 64-bitowej
Miejsce na dysku twardym: 16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna: DirectX 9 lub nowszy z WDDM 1.0 kierowcy
Wyświetlacz: 800x600


Oprogramowanie OEM Wskazówka:


· Aby zakupić oprogramowanie OEM System Builder, musisz być Builder System i zaakceptować licencję System Builder. "System Builder" oznacza wytwórcę oryginalnego sprzętu, podmiot montujący do Refurbisher, lub preinstaller oprogramowania, który sprzedaje System (-y) klienta do osób trzecich. Oprogramowanie OEM mogą być rozprowadzane tylko z całkowicie zmontowanym systemie komputerowym.
· Na pulpicie systemu operacyjnego lub aplikacji, oprogramowanie musi być również zainstalowany na dysku twardym całkowicie zmontowanego systemu komputerowego, za pomocą zestawu preinstalacji OEM (OPK).
· Budowniczy System, który instaluje oprogramowanie jest odpowiedzialny za zapewnienie wsparcia dla użytkowników końcowych

System Windows 10 vs Start systemu Windows 10 Pro: Podsumowanie różnic

Wygraj 10 Home Win 10 Pro
Tworzenie i dołączyć do domeny (Work Network) Nie tak
BitLocker Nie tak
Group Policy Management Nie tak
Zdalny ekran Nie tak
Hyper-V (wirtualizacja) Nie tak
Przypisany dostęp Nie tak
Tryb Enterprise Internet Explorer Nie tak
System Windows Store dla firm Nie tak
Trusted Boot Nie tak
Windows Update dla Firm Nie tak
Max. obsługiwane RAM 128GB 2TB


Podczas gdy Windows 10 strona skupia się mocno na konsumenta, Windows 10 Pro jest bardziej dla zaawansowanych użytkowników i osób prowadzących małe i średnie przedsiębiorstwa. Może to być postrzegane w znajdujących się w opakowaniu Pro zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa.

System Windows 10 jest wyposażony w wielkie wbudowanej apps4 jak mapy, zdjęcia, e-mail i kalendarza, muzyki, filmów i TV. A te aplikacje używać onedrive wykonać kopię zapasową swoich danych i synchronizacji bezproblemowo na różnych urządzeniach z systemem Windows 10, więc nigdy nie jesteś daleko od tego, co trzeba.
Płytka aplikacji Maps

Mapy
Zdjęcia
Poczta
Muzyka
Filmy i telewizja
onedrive

Najlepszy ekran jest zawsze jeden, że jesteś na


System Windows 10 umożliwia aplikacje wyglądać i doskonale we wszystkich trybach, na wszystkich komputerach dotykowych i tablets.5

Przedstawiamy pierwszy smartphone z Power PC-like
Połącz się z monitora, myszy i klawiatury, aby korzystać z telefonu z systemem Windows 10, jak na komputerze PC Getting Things Done lub projektu do większego ekranu dla big-time entertainment.6

Uwaga: Continuum dla telefonów będą dostępne w wybranych nowych telefonów premii wkrótce.

Interakcja z urządzeniem jednak chcesz


Touch, typ, pisać lub mówić: wybór należy do Ciebie, dzięki czemu można używać co działa najlepiej dla tego, co robisz. 7

Dotknąć


Czy takie rzeczy jak piszą na stronie internetowej, swipe za pośrednictwem zdjęć i zatrzasnąć aplikacje na swoim miejscu.

Rodzaj


Kiedy trzeba zrobić więcej, korzystanie z klawiatury lub klawiatury dotykowej na urządzeniach z dotyku.

pisać


Użyj pióra do rysowania w sposób naturalny lub dodawać notatki do plików, podpisywania dokumentów lub poeksperymentować z aplikacjami sztuki.

Mówić


Czat z przyjaciółmi i rodziną na Skype.8

Dosłownie to hasło.


Każde urządzenie może wykonywać swoją zawartość, ale tylko w systemie Windows daje prawdziwie osobiste doświadczenie. W systemie Windows Witam, urządzenie uwierzytelnia i rozpoznaje na podstawie Twojej obecności, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo, wygodę, a nawet przyjazne hello.9

Uwaga: Windows Witam będzie dostępny na wybranych nowych urządzeń wkrótce.

Kontinuum


Wyświetlanie aplikacji i treści pięknie na każdym urządzeniu. Najlepszy ekran jest zawsze ten, jesteś na, ponieważ system Windows optymalizuje doświadczenie dla swojej działalności i urządzenia. Ekranowe funkcji przystosowania dla łatwej nawigacji i aplikacje płynnie skalować od najmniejszych do największych wyświetlaczy. Można nawet zmienić tabletki na tryb stacjonarny kiedy tylko chcesz - ekran daje płynne przejście i piękny wyświetlacz.

Wbudowana ochrona dla Twojego biznesu


System Windows 10 pomaga chronić dane i urządzeń elastyczność i kontrolę, dzięki czemu firma nie ominie nawet jeśli nieoczekiwane dzieje.

Chroń swoje dane, nawet jeśli stracisz device-dzięki plik i szyfrowania dysku. Wyjść poza hasłami z uwierzytelniania biometrycznego, a reszta łatwiej anty-phishing i postęp anty-malware.

Z funkcji, takich jak Windows Witam i Microsoft Passport, Microsoft ułatwia przyjęcie uwierzytelnianie biometryczne i wieloczynnikowej zapewniając przyjazny dla użytkownika sposób na odejście od haseł raz na zawsze.

Wbudowana ochrona dla Twojego biznesu


System Windows 10 jest przeznaczony dla dzisiejszym świecie biznesu - gdzie mobilność jest najważniejsza. Użyj go dla współczesnych cienkich i lekkich notebooków i 2-w-1s, które przekształcają się w laptopach z tabletek, tabletek lekki jak piórko, a wszystko po drodze do telefonów.

Pozwala dostosować jak rosną


Technologia powinna obniżyć koszty i umożliwić rozwój biznesu, nie mogą ograniczać swoje wybory. W systemie Windows 10, można uruchomić aplikacje na miejscu, w chmurze lub obu, na urządzeniach, które najlepiej odpowiadają firmy.

Użyj istniejącej domeny lub przenieść się do pojedynczego logowania całej Windows, Office 365, onedrive, Sklepie Windows, i wiele innych. Użyj Store firmy do nabywania i zarządzać aplikacjami Windows, które można zintegrować z istniejącymi rozwiązaniami do zarządzania urządzeniem do uproszczonego zarządzania.

Nawiąż kontakt ze współpracownikami i klientami


Czerpać korzyści z produktywny zespół, który może współpracować - od gdziekolwiek chcą pracować. Edytuj dokumenty razem, rozmawiać on-line, za pomocą usługi Cloud i sklepowych aplikacje.

Nie musisz być podłączony do produktywnego. Praca z lokalnymi aplikacjami i zapisywać pliki krytyczne dla firmy na dysku lokalnym - a potem mieć pewność, będą synchronizowane z chmurą, gdy jesteś ponownie podłączone. Po tym wszystkim, nie należy wprowadzać zawsze podłączony tylko po to żeby wykonać swoją pracę.

Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)