Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMicrosoft Windows Operating System 10

64 bitowy system Microsoft Windows 10 System operacyjny Builder OEM obejmuje Sealed COA fabryczne

Orzecznictwo
dobra jakość Microsoft Windows Operating System 10 na sprzedaż
dobra jakość Microsoft Windows Operating System 10 na sprzedaż
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

Im Online Czat teraz

64 bitowy system Microsoft Windows 10 System operacyjny Builder OEM obejmuje Sealed COA fabryczne

Chiny 64 bitowy system Microsoft Windows 10 System operacyjny Builder OEM obejmuje Sealed COA fabryczne dostawca
64 bitowy system Microsoft Windows 10 System operacyjny Builder OEM obejmuje Sealed COA fabryczne dostawca 64 bitowy system Microsoft Windows 10 System operacyjny Builder OEM obejmuje Sealed COA fabryczne dostawca

Duży Obraz :  64 bitowy system Microsoft Windows 10 System operacyjny Builder OEM obejmuje Sealed COA fabryczne

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / HongKong / Singapore / irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Windows 10 pro OEM

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Opakowanie OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 5000 sztuk / tydzień
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
typu: Windows 10 pro OEM Wersja: Angielski
Ograniczenie języka: Brak ograniczeń językowych Aktywacja: Aktywacja online
Dostawy: Dhl w ciągu 24 godzin roboczych Gwarancja: Ważne na całe życie

Microsoft Windows 10 Pro 64 Bit OEM System Builder zawiera Fabryka Sealed COA

W systemie Windows 10 Pro, masz wielką partnera biznesowego. Szybszy start-upy, znajomy jeszcze rozwiniętego menu Start, a wielkie nowych sposobów, aby dostać rzeczy zrobić, plus innowacyjnych funkcji, takich jak zupełnie nowej przeglądarki zbudowany na działania online oraz Cortana, bardziej osobisty asystent cyfrowy. System Windows 10 Pro oferuje wszystkie najlepsze cechy systemu Windows 10 Home plus ważną funkcjonalność biznesową do szyfrowania, maszyny wirtualne zdalne zalogowanie się, tworząc i więcej

Cechy produktu:


Znane i łatwe w użyciu.
Menu Start zaznajomiony jest z powrotem i lepiej niż kiedykolwiek, aby dać Ci szybki dostęp do najważniejszych rzeczy. I Windows działa z większą ilością sprzętu i oprogramowania, w tym, co już masz.

Szybkie i sprawne.
System Windows 10 uruchamia się szybko wznawia szybkie i uruchamia aplikacje tak gładko nawet starsze maszyny znów czuć się młodo. A nowa funkcja oszczędzania baterii pozwala pracować i bawić się dłużej niż wcześniej.

Święty spokój.
System Windows 10 ma więcej zabezpieczeń niż kiedykolwiek, a wraz z automatycznymi aktualizacjami, to pomaga na bieżąco o najnowszych i najlepszych cech i bezpieczeństwa.

System Windows 10 kompatybilność.
System Windows 10 ma być kompatybilny z programów uruchamianych w systemie Windows 7 lub Windows 8 / 8.1. A swoje dokumenty i pliki zostaną zachowane, dzięki czemu nie trzeba się martwić o rzeczy gubię.

Twój własny wirtualny asystent.
Cortana to naprawdę osobisty asystent cyfrowy, który działa na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 10, aby pomóc dostać rzeczy zrobić.

Ciepłe powitanie.
W systemie Windows Witam, urządzenie wita cię po imieniu i pozwala zalogować się za pomocą jednego spojrzenia czy dotyku - jest to szybsze i bardziej bezpieczne i nie ma potrzeby, aby wpisać hasło.

Zupełnie nowa przeglądarka.
Microsoft Edge to całkowicie nowa przeglądarka internetowa sprawia, że działa tak jak ty. Można nawet napisać lub wpisać na stronach internetowych i łatwo dzielić się z innymi znaczniki.

Więcej multi-robi.
Uzyskać nowe sposoby, aby utrzymać porządek i być produktywnym. Można łatwo przystawki do czterech aplikacji na jednym ekranie oraz tworzenia wirtualnych pulpitów, gdy trzeba więcej miejsca.

Idealne dla Urzędu.
System Windows 10 jest idealnym partnerem do prowadzenia największy na świecie pakiet biurowy, w tym Word, Excel, PowerPoint i Outlook. Microsoft Office sprzedawany oddzielnie.

Prawo dla biznesu
Dołącz domenie.
Można podłączyć do Twojej firmy lub szkoły domeny lub Azure Active Directory przy użyciu plików sieciowych, serwerów, drukarek i innych.

Ulepszone szyfrowanie.
Uzyskaj dodatkowe zabezpieczenia z funkcji BitLocker, aby pomóc chronić dane z szyfrowania i zarządzania bezpieczeństwem.

Pilot zdalnego logowania.
System Windows 10 pozwala zalogować się za pomocą pulpitu zdalnego, aby zalogować się i korzystać z Pro PC podczas gdy w domu lub w podróży.

Maszyn wirtualnych.
Tworzenia i uruchamiania maszyn wirtualnych Hyper-V, dzięki czemu można uruchomić więcej niż jeden system operacyjny w tym samym czasie na tym samym komputerze.

Twoje aplikacje w sklepie.
System Windows 10 pozwala tworzyć swoją własną sekcję aplikacji w Sklepie Windows wygodny dostęp do aplikacji firmowych.

Wymagania systemowe:

Edytor 1 GHz (GHz) lub szybszy procesor lub SoC
Baran 1 gigabajt (GB) dla 32-bitowego lub 2 GB dla wersji 64-bitowej
Miejsce na dysku twardym 16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna DirectX 9 lub nowszy z WDDM 1.0 kierowcy
Pokaz 800x600Oprogramowanie OEM Wskazówka:


· Aby zakupić oprogramowanie OEM System Builder, musisz być Builder System i zaakceptować licencję System Builder. "System Builder" oznacza wytwórcę oryginalnego sprzętu, podmiot montujący do Refurbisher, lub preinstaller oprogramowania, który sprzedaje System (-y) klienta do osób trzecich. Oprogramowanie OEM mogą być rozprowadzane tylko z całkowicie zmontowanym systemie komputerowym.
· Na pulpicie systemu operacyjnego lub aplikacji, oprogramowanie musi być również zainstalowany na dysku twardym całkowicie zmontowanego systemu komputerowego, za pomocą zestawu preinstalacji OEM (OPK).
· Budowniczy System, który instaluje oprogramowanie jest odpowiedzialny za zapewnienie wsparcia dla użytkowników końcowych


Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)