Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOprogramowanie Adobe Graphic Design

Kod klucza aktywacyjnego Adobe Acrobat Pro 2020 dla systemu Windows w języku angielskim Pobierz

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

Kod klucza aktywacyjnego Adobe Acrobat Pro 2020 dla systemu Windows w języku angielskim Pobierz

Activation Key Code Adobe Acrobat Pro 2020 for Windows English Download
Activation Key Code Adobe Acrobat Pro 2020 for Windows English Download Activation Key Code Adobe Acrobat Pro 2020 for Windows English Download

Duży Obraz :  Kod klucza aktywacyjnego Adobe Acrobat Pro 2020 dla systemu Windows w języku angielskim Pobierz Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Adobe Acrobat Pro 2020
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko detaliczne
Czas dostawy: 2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 1000 sztuk / tydzień
Szczegółowy opis produktu
Producent: Cegła suszona na słońcu Data pierwszej dostępności: 1 czerwca 2020 r
Język: język angielski Zgodność: PC
Edytor: 1,5 GHz lub szybszy Rozdzielczość ekranu: 1024x768

Kod klucza aktywacyjnego Adobe Acrobat Pro 2020 dla systemu Windows w języku angielskim Pobierz

 

Adobe Acrobat Pro 2020

 

Bądź bardziej produktywny i zorganizowany.Adobe Acrobat Pro 2020 zapewnia narzędzia potrzebne do tworzenia, edycji, wypełniania, podpisywania i ochrony dokumentów PDF.Szybko konwertuj dokumenty do formatu PDF z systemu Windows i macOS.Zamień dokumenty papierowe w edytowalne pliki PDF.I zarządzaj wszystkimi plikami PDF w scentralizowanym widoku głównym.

 

NAJWAŻNIEJSZE POWODY, BY KUPIĆ ACROBAT PRO 2020

 

Twórz pliki PDF w systemie Windows i macOS - Szybko i niezawodnie konwertuj dokumenty na zgodne ze standardami pliki PDF z systemu Windows i macOS.

Eksportuj pliki PDF do formatów Microsoft Office 365 - Konwertuj pliki PDF na formaty Word, Excel lub PowerPoint z zachowaniem czcionek, formatowania i układów.

Popraw dostępność - Skorzystaj z intuicyjnych funkcji ułatwień dostępu i przepływów pracy, aby ułatwić osobom niepełnosprawnym korzystanie z dokumentów i formularzy PDF z pomocą lub bez pomocy oprogramowania i urządzeń wspomagających technologię.

Zarządzaj całą swoją pracą z jednego miejsca - Organizuj, zarządzaj i przeszukuj wszystkie swoje pliki PDF w scentralizowanym widoku głównym.

Twórz interaktywne pliki PDF - Dodaj wideo, dźwięk i zawartość interaktywną, aby przekształcić pliki PDF w wciągające doświadczenia.

Dostosuj swoje narzędzia - Zachowaj porządek dzięki dostosowywaniu kolorów narzędzi Wypełnij i podpisz, takich jak Dodaj tekst, Dodaj znacznik wyboru i Podpisz.

Otwórz pliki Microsoft Information Protection (MIP) - Użyj programu Adobe Acrobat 2020, aby otwierać pliki chronione za pomocą rozwiązań Microsoft Information Protection.

Edytuj zeskanowane dokumenty - Uruchom optyczne rozpoznawanie znaków (OCR) na zeskanowanych dokumentach papierowych, aby przekształcić je w edytowalne pliki PDF.

Łatwe porównywanie plików - Porównaj dwie wersje pliku PDF, korzystając z łatwego do zeskanowania podsumowania wyników, aby szybko zobaczyć, co się zmieniło.

Pracuj z Dropbox, Box i OneDrive - Uzyskuj dostęp, edytuj i przechowuj pliki na koncie Dropbox, Box lub Microsoft OneDrive podczas pracy w programie Acrobat Pro 2020.

Przygotuj pliki PDF do drukowania w wysokiej jakości - Korzystaj z bibliotek inspekcji wstępnej, aby uzyskać dostosowane zestawy profili, kontroli i poprawek.

Usuń poufne informacje - Trwale znajduj i usuwaj tekst, obrazy, a nawet metadane za pomocą łatwych w użyciu narzędzi do redakcji.

 

Funkcje:

 

  Bądź bardziej produktywny i zorganizowany.Adobe Acrobat Pro 2020 zapewnia narzędzia potrzebne do tworzenia, edycji, wypełniania, podpisywania i ochrony dokumentów PDF.Szybko konwertuj dokumenty do formatu PDF z systemu Windows i macOS.Zamień dokumenty papierowe w edytowalne pliki PDF.I zarządzaj wszystkimi plikami PDF w scentralizowanym widoku głównym.
  Twórz pliki PDF w systemie Windows i macOS - szybko i niezawodnie konwertuj dokumenty na zgodne ze standardami pliki PDF z systemów Windows i macOS.
Eksportuj pliki PDF do formatów Microsoft Office 365 - Konwertuj pliki PDF do formatów Word, Excel lub PowerPoint, zachowując czcionki, formatowanie i układy.
Popraw dostępność - skorzystaj z intuicyjnych funkcji ułatwień dostępu i przepływów pracy, aby ułatwić osobom niepełnosprawnym korzystanie z dokumentów i formularzy PDF z pomocą lub bez pomocy oprogramowania i urządzeń wspomagających technologię.
  Zarządzaj całą swoją pracą z jednego miejsca - organizuj, zarządzaj i przeszukuj wszystkie swoje pliki PDF w scentralizowanym widoku głównym.
  Twórz interaktywne pliki PDF - dodawaj wideo, dźwięk i interaktywną zawartość, aby przekształcić pliki PDF w wciągające doświadczenia.
Funkcja Dostosuj swoje narzędzia - utrzymuj porządek dzięki dostosowywaniu kolorów narzędzi Wypełnij i podpisz, takich jak Dodaj tekst, Dodaj znacznik wyboru i Podpisz.
  Otwórz pliki Microsoft Information Protection (MIP) - użyj programu Adobe Acrobat 2020 do otwierania plików chronionych za pomocą rozwiązań Microsoft Information Protection.
  Edytuj zeskanowane dokumenty - uruchom optyczne rozpoznawanie znaków (OCR) na zeskanowanych dokumentach papierowych, aby przekształcić je w edytowalne pliki PDF.
Łatwe porównywanie plików - porównaj dwie wersje pliku PDF, korzystając z łatwego do zeskanowania podsumowania wyników, aby szybko sprawdzić, co się zmieniło.
  Pracuj z Dropbox, Box i OneDrive - uzyskuj dostęp, edytuj i przechowuj pliki na koncie Dropbox, Box lub Microsoft OneDrive podczas pracy w programie Acrobat Pro 2020.
  Przygotuj pliki PDF do drukowania w wysokiej jakości - użyj bibliotek inspekcji wstępnej, aby uzyskać dostosowane zestawy profili, kontroli i poprawek.
  Usuń poufne informacje - znajduj i trwale usuwaj tekst, obrazy, a nawet metadane za pomocą łatwych w użyciu narzędzi redakcyjnych.

 

 

 

Kod klucza aktywacyjnego Adobe Acrobat Pro 2020 dla systemu Windows w języku angielskim Pobierz 0

 

 

Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Tel: +8613539872669

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas