Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOprogramowanie Adobe Graphic Design

Adobe Creative Suite CS6 Design Web Premium dla komputerów Mac Pełna wersja detaliczna

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

Adobe Creative Suite CS6 Design Web Premium dla komputerów Mac Pełna wersja detaliczna

Adobe Creative Suite CS6 Design Web Premium for Mac Full retail version
Adobe Creative Suite CS6 Design Web Premium for Mac Full retail version Adobe Creative Suite CS6 Design Web Premium for Mac Full retail version

Duży Obraz :  Adobe Creative Suite CS6 Design Web Premium dla komputerów Mac Pełna wersja detaliczna Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Adobe CS6 Design Web Premium
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko detaliczne
Czas dostawy: 2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 1000 sztuk / tydzień
Szczegółowy opis produktu
Aktywacja: online Głoska bezdźwięczna: łącze instalacyjne
Język: język angielski Rodzaj wersji: Pełna wersja oprogramowania
Pokaz: 1080x500 Baran: 2 GB

Adobe Creative Suite CS6 Design Web Premium dla komputerów Mac Pełna wersja detaliczna

 

Produkty:

 

Pakiet Adobe Creative Suite 6 Design & Web Premium dla systemu Windows zapewnia pełny zestaw profesjonalnych narzędzi do projektowania graficznego, tworzenia witryn i aplikacji, układu strony i edycji obrazów - oraz do publikowania kreatywnych treści na urządzeniach mobilnych, w Internecie, druku i na tabletach.Pakiet Design & Web Premium obejmuje kilka programów zgodnych ze standardami branżowymi, które są niezbędne dla projektantów druku i profesjonalistów w zakresie publikacji cyfrowych: Photoshop CS6, InDesign CS6, Illustrator CS6, Flash Professional CS6, Fireworks CS6, Dreamweaver CS6, Acrobat X Pro, Bridge CS6 i Media Encoder CS6.

Wersje CS6 programów Photoshop i Illustrator cieszą się zwiększoną szybkością i wydajnością.Silnik graficzny Mercury programu Photoshop i Mercury Performance System programu Illustrator umożliwiają 64-bitowemu komputerowi adresowanie całej systemowej pamięci RAM w celu przyspieszenia zadań związanych z obrazowaniem i przetwarzaniem, co kiedyś spowolniło przepływ pracy.Dzięki tej dodatkowej mocy obliczeniowej możesz cieszyć się rozszerzonymi możliwościami wszystkich programów.Na przykład Photoshop CS6 oferuje poprawkę kontaktową, która pozwala wybrać obszar próbki, który służy jako podstawa poprawki.Illustrator umożliwia konwertowanie obrazów rastrowych na edytowalne, skalowalne wektory - chleb powszedni programu.

Wraz z rozszerzaniem się definicji „publikowania” rozszerzają się również funkcje programu Adobe InDesign.Jeszcze przed wersją CS6 program obejmował publikowanie interaktywnych układów stron na iPady i inne tablety, czytniki e-booków i inne urządzenia cyfrowe.Możesz utworzyć kilka różnych układów obsługujących różne wymiary wyświetlania i zapisać je wszystkie w jednym pliku.Układ płynny automatycznie zmienia rozmiar układu na podstawie rozmiaru strony.

Dreamweaver CS6 umożliwia tworzenie serwisów WWW i aplikacji oraz obsługę multimedialnych serwisów WWW i aplikacji HTML5 / CSS3.Możesz także tworzyć natywne aplikacje mobilne na Androida i iOS przy użyciu zintegrowanych platform mobilnych.Flash Professional CS6 obsługuje zaktualizowane środowiska wykonawcze Flash Player i Adobe AIR, a także można eksportować zawartość utworzoną w programie Flash Professional do formatu HTML.Program Fireworks zawiera nowy panel Właściwości CSS, który umożliwia czyste wyodrębnienie elementów i wartości CSS.

Creative Suite 6 Design Standard służy projektantom i wydawcom, których wymagania rosną wraz z rozwojem technologii.Na przykład Photoshop CS6 oferuje teraz podstawowe funkcje edycji wideo z przejściami i efektami.W miarę jak zadania wymagane w Twoim zawodzie pojawiają się z innych dziedzin zawodowych, firma Adobe nieustannie udoskonala interfejs i przepływ pracy programów Photoshop, Illustrator i InDesign.Twoja praca może nie stać się prostsza, ale Adobe Creative Suite 6 Design Standard pomaga Ci dotrzymać kroku rozszerzonym funkcjom, ulepszonej wydajności i usprawnionemu przepływowi pracy.

Umowa licencyjna Adobe uprawnia do zainstalowania i aktywowania tego oprogramowania na 1 komputerze stacjonarnym i 1 notebooku z tym samym systemem operacyjnym, o ile używasz tylko jednego na raz.

Specyfikacja Adobe Design Standard:

 

  Procesor Intel Pentium 4 lub AMD Athlon 64
  Microsoft Windows XP z dodatkiem Service Pack 3 lub Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1
  2 GB pamięci RAM (zalecane 3 GB) dla wersji 32-bitowej;2 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB) dla wersji 64-bitowej
  11 GB wolnego miejsca na dysku twardym do instalacji;dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji (nie można zainstalować na wymiennych urządzeniach pamięci flash)
Minimalne wymagania systemowe Wyświetlacz 1280 x 800 (zalecany 1280 x 1024) z 16-bitowym kolorem i 512 MB pamięci VRAM
  System obsługujący OpenGL 2.0
  Napęd DVD-ROM kompatybilny z dwuwarstwowymi płytami DVD
  Do eksportowania plików SWF wymagane jest oprogramowanie Adobe Flash Player 10
To oprogramowanie nie będzie działać bez aktywacji.Do aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności subskrypcji i dostępu do usług online wymagane jest szerokopasmowe połączenie internetowe i rejestracja.
  Aktywacja telefoniczna nie jest dostępna.

 

Adobe Creative Suite CS6 Design Web Premium dla komputerów Mac Pełna wersja detaliczna 0

 

Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Tel: +8613539872669

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas