Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOprogramowanie Adobe Graphic Design

Aktywacja online Kod klucza produktu Adobe CS6 Design Standard dla systemu Windows

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

Aktywacja online Kod klucza produktu Adobe CS6 Design Standard dla systemu Windows

Online activation Adobe CS6 Design Standard product key code for Windows
Online activation Adobe CS6 Design Standard product key code for Windows Online activation Adobe CS6 Design Standard product key code for Windows

Duży Obraz :  Aktywacja online Kod klucza produktu Adobe CS6 Design Standard dla systemu Windows Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: STANDARD PROJEKTOWY ADOBE CS6
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko detaliczne
Czas dostawy: 2 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 1000 sztuk / tydzień
Szczegółowy opis produktu
Aktywacja: online Głoska bezdźwięczna: łącze instalacyjne
Język: język angielski miejsce na dysku twardym: 8,5 GB
Pokaz: 1024x768 Baran: 1 GB-2 GB

Aktywacja online Kod klucza produktu Adobe CS6 Design Standard dla systemu Windows

 

Produkty:

 

Adobe Creative Suite 6 Design Standard zapewnia pełen zestaw profesjonalnych narzędzi do projektowania graficznego, układu strony i edycji obrazów - oraz do publikowania kreatywnych treści na urządzeniach mobilnych, w Internecie, do druku i na tablety.Pakiet Design Standard składa się z czterech programów zgodnych ze standardami branżowymi, które są niezbędne dla projektantów druku i profesjonalistów zajmujących się publikacjami cyfrowymi: Photoshop CS6, InDesign CS6, Illustrator CS6, Acrobat X Pro, Bridge CS6 i Media Encoder CS6.

Wersje CS6 poszczególnych programów cieszą się zwiększoną szybkością i wydajnością dzięki silnikowi graficznemu Mercury, który jest dostępny w programie Photoshop, oraz systemowi Mercury Performance System of Illustrator.Oba te elementy oprogramowania umożliwiają 64-bitowemu komputerowi adresowanie całej systemowej pamięci RAM w celu przyspieszenia zadań związanych z obrazowaniem i przetwarzaniem, co kiedyś spowolniło przepływ pracy.Dzięki tej dodatkowej mocy obliczeniowej możesz cieszyć się rozszerzonymi możliwościami wszystkich programów.Na przykład Photoshop CS6 oferuje poprawkę kontaktową, która pozwala wybrać obszar próbki, który służy jako podstawa poprawki.Illustrator umożliwia konwertowanie obrazów rastrowych na edytowalne, skalowalne wektory - chleb powszedni programu.

Wraz z rozszerzaniem się definicji „publikowania” rozszerzają się również funkcje programu Adobe InDesign.Jeszcze przed wersją CS6 program obejmował publikowanie interaktywnych układów stron na iPady i inne tablety, czytniki e-booków i inne urządzenia cyfrowe.Możesz utworzyć kilka różnych układów obsługujących różne wymiary wyświetlania i zapisać je wszystkie w jednym pliku.Układ płynny automatycznie zmienia rozmiar układu na podstawie rozmiaru strony.

Creative Suite 6 Design Standard służy projektantom i wydawcom, których wymagania rosną wraz z rozwojem technologii.Na przykład Photoshop CS6 oferuje teraz podstawowe funkcje edycji wideo z przejściami i efektami.Oprogramowanie do zarządzania zasobami cyfrowymi Bridge CS6 to potężny organizer zdjęć i projektów, który zapewnia scentralizowany dostęp do wszystkich zasobów kreatywnych.Media Encoder CS6 automatyzuje proces tworzenia wielu zakodowanych wersji plików źródłowych, sekwencji Adobe Premiere Pro i kompozycji Adobe After Effects.W miarę jak zadania wymagane w Twoim zawodzie wyłaniają się z innych dziedzin zawodowych, Adobe nieustannie udoskonala interfejs i przepływ pracy swoich aplikacji Creative Suite.Twoja praca może nie stać się prostsza, ale Adobe CS6 Design Standard pomaga Ci dotrzymać kroku rozszerzonym funkcjom, poprawionej wydajności i usprawnionemu przepływowi pracy

 

Specyfikacja Adobe Design Standard:

 

  Procesor Intel Pentium 4 lub AMD Athlon 64
  Microsoft Windows XP z dodatkiem Service Pack 3 lub Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1
  1 GB pamięci RAM (zalecane 3 GB) dla wersji 32-bitowej;2 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB) dla wersji 64-bitowej
  8,5 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji;dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji (nie można zainstalować na wymiennych urządzeniach pamięci flash)
Minimalne wymagania systemowe Wyświetlacz 1024x768 (zalecany 1280 x 800) z 16-bitowym kolorem i
256 MB pamięci VRAM
  System obsługujący OpenGL 2.0
  Napęd DVD-ROM kompatybilny z dwuwarstwowymi płytami DVD
  Do eksportowania plików SWF wymagane jest oprogramowanie Adobe Flash Player 10
To oprogramowanie nie będzie działać bez aktywacji.Do aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności subskrypcji i dostępu do usług online wymagane jest szerokopasmowe połączenie internetowe i rejestracja.
  Aktywacja telefoniczna nie jest dostępna.

 

Aktywacja online Kod klucza produktu Adobe CS6 Design Standard dla systemu Windows 0

 

Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Tel: +8613539872669

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas