Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySystem Windows 10 Pro Retail Box

64 Bity Windows 10 Pro Retail Box Microsoft Certified Z WDDM 1.0 Driver FQC-08913

Orzecznictwo
dobra jakość Microsoft Windows Operating System 10 na sprzedaż
dobra jakość Microsoft Windows Operating System 10 na sprzedaż
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

Im Online Czat teraz

64 Bity Windows 10 Pro Retail Box Microsoft Certified Z WDDM 1.0 Driver FQC-08913

Chiny 64 Bity Windows 10 Pro Retail Box Microsoft Certified Z WDDM 1.0 Driver FQC-08913 dostawca
64 Bity Windows 10 Pro Retail Box Microsoft Certified Z WDDM 1.0 Driver FQC-08913 dostawca 64 Bity Windows 10 Pro Retail Box Microsoft Certified Z WDDM 1.0 Driver FQC-08913 dostawca 64 Bity Windows 10 Pro Retail Box Microsoft Certified Z WDDM 1.0 Driver FQC-08913 dostawca

Duży Obraz :  64 Bity Windows 10 Pro Retail Box Microsoft Certified Z WDDM 1.0 Driver FQC-08913

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Windows 10 pro OEM

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Opakowanie OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 5000 sztuk / tydzień
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Karta graficzna: DirectX 9 lub później ze sterownikiem WDDM 1.0 Język: Włoski
Początki: Wyprodukowane w Niemczech EAN: 885370920765
Numer przedmiotu: FQC-08913 Gwarancja: 800 x 600

Windows 10 Pro Klucz OEM Profesjonalny 64-bitowy język włoski DVD FQC-08913

Ważne uwagi :

Użytkownicy systemu Windows 10 Home będą automatycznie otrzymywać aktualizacje z witryny Windows Update, gdy będą dostępne. Użytkownicy systemu Windows 10 Pro i Windows 10 Enterprise będą mogli odłożyć aktualizacje. Czas, w którym użytkownicy Windows 10 Pro mogą opóźnić aktualizację, jest ograniczony.

Małe urządzenia pamięci masowej, takie jak urządzenia z dyskiem twardym o pojemności 32 GB lub starsze urządzenia z pełnymi dyskami twardymi, mogą potrzebować dodatkowej pamięci masowej, aby ukończyć aktualizację. Podczas aktualizacji zobaczysz instrukcje mówiące, co masz robić. Konieczne może być usunięcie niepotrzebnych plików z urządzenia lub włożenie dysku flash USB w celu dokończenia aktualizacji.

Niektóre urządzenia z małą dostępną wolną przestrzenią lub mniejszymi dyskami twardymi, takie jak 32 GB, mogą po zainstalowaniu mieć niewiele wolnego miejsca. Możesz zwolnić miejsce na dysku i łatwo usunąć pliki, takie jak pliki tymczasowe lub poprzednią wersję systemu Windows, w ustawieniach systemu pamięci masowej. Pliki do poprzedniej wersji systemu Windows umożliwiają usunięcie systemu Windows 10 i powrót do poprzedniej wersji systemu Windows. Pliki te są automatycznie usuwane miesiąc po aktualizacji. Aby zwolnić miejsce, możesz je teraz usunąć.

Do przeprowadzenia aktualizacji wymagane jest połączenie internetowe. Windows 10 to duży plik - około 3 GB - mogą mieć zastosowanie opłaty za dostęp do Internetu (ISP).

Aby sprawdzić kompatybilność urządzenia i inne ważne informacje dotyczące instalacji, odwiedź witrynę producenta urządzenia. Informacje kontaktowe producenta można znaleźć na stronie Informacje kontaktowe.

Możliwość aktualizacji urządzenia obejmuje czynniki wykraczające poza specyfikację systemu. Obejmuje to obsługę sterowników i oprogramowania układowego, zgodność aplikacji i obsługę funkcji, niezależnie od tego, czy urządzenie spełnia minimalną specyfikację systemu dla systemu Windows 10.

Wsparcie może się różnić w zależności od urządzenia. Znajdź więcej informacji na stronie Windows Lifecycle.

Jeśli na komputerze lub tablecie jest obecnie uruchomiona aktualizacja systemu Windows 7 SP1 lub Windows 8.1, możesz sprawdzić, czy spełnia ona wymagania, używając opcji "Sprawdź mój komputer" w aplikacji Pobierz system Windows 10. Aby otworzyć aplikację Pobierz Windows 10, kliknij małą ikonę Windows znajdującą się na prawym końcu paska zadań. Jeśli go nie widzisz, odwiedź naszą stronę Q & A poświęconą systemowi Windows 10, aby uzyskać więcej informacji.

Wiele aplikacji, plików i ustawień będzie migrować w ramach aktualizacji. Jednak niektóre aplikacje lub ustawienia mogą nie migrować.


Windows 10 Pro
Korzystanie z tego oprogramowania OEM System Builder Channel podlega warunkom licencji Microsoft OEM Builder. To oprogramowanie jest przeznaczone do wstępnej instalacji na nowym komputerze osobistym w celu odsprzedaży. To oprogramowanie OEM System Builder Channel wymaga asemblera, aby zapewnić wsparcie dla użytkownika końcowego dla oprogramowania Windows i nie można go przenieść na inny komputer po zainstalowaniu. Aby uzyskać oprogramowanie dla systemu Windows z pomocą dostarczoną przez firmę Microsoft, zapoznaj się z naszą pełną ofertą produktów "Retail".

Prawo do biznesu
Możesz połączyć się z domeną biznesową lub szkolną lub Azure Active Directory, aby korzystać z plików sieciowych, serwerów, drukarek i innych elementów. Uzyskaj dodatkowe zabezpieczenia dzięki funkcji BitLocker, aby zabezpieczyć swoje dane za pomocą szyfrowania i zarządzania zabezpieczeniami. Windows 10 umożliwia zalogowanie się za pomocą Remote Komputer stacjonarny do logowania i korzystania z Pro PC w domu lub w drodze. Twórz i uruchamiaj maszyny wirtualne za pomocą Hyper-V, aby móc uruchamiać więcej niż jeden system operacyjny na tym samym komputerze.
Spraw, aby sieć działała tak jak Ty
Microsoft Edge pozwala szybko przechodzić od przeglądania do działania. Pisz lub wpisuj notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj je innym, czytaj artykuły online bez rozpraszania uwagi i zapisuj swoje ulubione lektury, aby uzyskać wygodny dostęp później. Z włączoną funkcją Cortana możesz podkreślić nieznany termin, aby uzyskać wyjaśnienie kontekstualne, które nie zabiera Cię z miejsca, w którym się znajdujesz.
Multi-doing pomaga ci "zrobić szybciej"
Rób to szybciej, lepiej zarządzając pulpitem. Zrób jednocześnie cztery rzeczy na jednym ekranie i twórz wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz pogrupować rzeczy według projektu, np. Aplikacje Office do pracy i gry do zabawy.
To najbardziej osobiste Windows
Cortana działa przez cały dzień i urządzenia, aby pomóc Ci w załatwianiu spraw. Coraz więcej ucząc się, Cortana staje się bardziej przydatna i przydatna. Cortanas świetnie radzą sobie z przypomnieniami, dostarczając je we właściwym czasie i miejscu, dzięki czemu mniej zapomnisz i możesz zrobić więcej.
Każde urządzenie może przenosić zawartość, ale tylko system Windows zapewnia prawdziwie osobiste wrażenia. Dzięki Windows Hello urządzenie uwierzytelnia się i rozpoznaje na podstawie Twojej obecności, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo, wygodę i przyjazne powitanie.

Wymagania systemowe :

Jeśli chcesz uaktualnić system do wersji Windows 10 na swoim komputerze lub tablecie, oto minimalny sprzęt, którego potrzebujesz. Czytaj dalej poniżej, aby poznać dodatkowe czynniki wpływające na możliwość uaktualnienia. Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty bezpłatnej aktualizacji1, odwiedź stronę Aktualizacja systemu Windows 10, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Najnowszy system operacyjny

Upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji aktualizacji systemu Windows 7 SP1 lub Windows 8.1.

Nie wiesz, z której wersji korzystasz? Sprawdź tutaj, aby dowiedzieć się. Chcesz pobrać najnowszą wersję? Kliknij tutaj, aby uzyskać aktualizację systemu Windows 7 SP1 lub Windows 8.1.

Edytor

1 gigaherców (GHz) lub szybszy procesor lub SoC

Baran

1 gigabajt (GB) dla 32-bitowych lub 2 GB dla 64-bitów

Miejsce na dysku twardym 16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna DirectX 9 lub nowszy ze sterownikiem WDDM 1.0
Pokaz 800 x 600
  • Cortana jest obecnie dostępna tylko na Windows 10 dla Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Chin, Francji, Włoch, Niemiec i Hiszpanii.

  • Do przeprowadzenia aktualizacji wymagane jest połączenie z Internetem. Windows 10 to duży plik o wielkości około 3 GB i mogą mieć zastosowanie opłaty za dostęp do Internetu (ISP).

  • Możliwość aktualizacji urządzenia obejmuje czynniki wykraczające poza specyfikację systemu. Obejmuje to obsługę sterowników i oprogramowania układowego, zgodność aplikacji i obsługę funkcji, niezależnie od tego, czy urządzenie spełnia minimalną specyfikację systemu Windows 10.

  • Jeśli aplikacja antywirusowa jest kompatybilna i aktualna, Twoja aplikacja zostanie zachowana podczas aktualizacji do systemu Windows 10

  • Gadżety pulpitu systemu Windows 7 zostaną usunięte w ramach instalacji systemu Windows 10.

  • Liczba aplikacji, które można przyciągnąć, zależy od minimalnej rozdzielczości aplikacji.

  • Aby używać dotyku, potrzebujesz tabletu lub monitora obsługującego funkcję multi-touch.

  • Dla niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft.

  • Niektóre gry i programy mogą wymagać karty graficznej zgodnej z DirectX 10 lub nowszą, aby uzyskać optymalną wydajność.


Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)