Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySystem Windows 10 Pro Retail Box

German Professional Windows 10 Retail Box License Nowa aktywacja online

Orzecznictwo
dobra jakość Microsoft Windows Operating System 10 na sprzedaż
dobra jakość Microsoft Windows Operating System 10 na sprzedaż
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

Im Online Czat teraz

German Professional Windows 10 Retail Box License Nowa aktywacja online

Chiny German Professional Windows 10 Retail Box License Nowa aktywacja online dostawca
German Professional Windows 10 Retail Box License Nowa aktywacja online dostawca German Professional Windows 10 Retail Box License Nowa aktywacja online dostawca

Duży Obraz :  German Professional Windows 10 Retail Box License Nowa aktywacja online

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: indyk
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Windows 10 pro OEM

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Opakowanie OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 5000 sztuk / tydzień
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Edytor: 1 GHz lub szybszy Język: Niemiecki
Wersja: Profesjonalny Wolne miejsce na dysku twardym: 16 giga bajtów
płyta DVD: Wewnątrz pudełka Wersja danych: 1607 / najnowszy

Niemiecka licencja na system Windows 10 Pro OEM Key License na DVD. Nowa aktywacja online

Windows 10 to system operacyjny komputera osobistego opracowany i wydany przez firmę Microsoft w ramach rodziny systemów operacyjnych Windows NT. Został wydany w dniu 29 lipca 2015 r. Jest to pierwsza wersja systemu Windows, która otrzymuje bieżące aktualizacje funkcji.

System Windows 10 został zaprojektowany jako zgodny ze sprzętem, oprogramowaniem i urządzeniami peryferyjnymi, które już posiadasz. Aktualizacje zawsze włączone pomagają w utrzymaniu aktualności na temat funkcji i bezpieczeństwa przez cały okres użytkowania urządzenia. Windows 10 zapewnia absolutnie najlepszą jakość pracy. Skoncentruj się na łatwych sposobach przyciągania aplikacji i optymalizacji przestrzeni ekranu, by robić wszystko. Zobacz swoje otwarte zadania w jednym widoku i stwórz wirtualne pulpity, aby zdobyć miejsce lub pogrupować rzeczy według projektu, takie jak aplikacje Office do pracy i gry do zabawy. Granie stało się jeszcze lepsze w systemie Windows 10. Nie tylko Twoje istniejące gry działają świetnie, ale teraz możesz grać i łączyć się z graczami na Xbox One i Windows 10. Od najlepszych gier casualowych po nową generację gier na komputery PC, Windows 10 jest zbudowany z myślą o grach, które lubisz.

Cecha:

Windows 10 profesjonalny 64-bitowy
Obsługa ekranu dotykowego
Wsparcie hologramem z Hololens
Nagrywaj gry na Xbox One
Graj w gry na konsolę Xbox One przesyłane strumieniowo na ekran komputera z systemem Windows 10
Wersja 64-bitowa

Windows 10 Pro

Znajomy, ale świeży

Windows 10 Pro łączy najlepsze cechy Windows 7 i Windows 8 razem. Menu Start powraca i połączone z kafelkami na żywo, aby być na bieżąco. System Windows 10 zawiera zupełnie nowe aplikacje, takie jak poczta, zdjęcia, mapy, Groove, filmy i telewizja. Usługa OneDrive umożliwia przechowywanie wszystkich informacji w chmurze, dzięki czemu można z łatwością uzyskać do nich dostęp na dowolnym urządzeniu z systemem Windows 10.

Nie potrzeba nowego sprzętu

Windows 10 Pro ma minimalne wymagania systemowe, które ułatwiają instalację na aktualnym komputerze. Jeśli na komputerze działa system Windows 7 lub Windows 8, możesz łatwo zainstalować system Windows 10. Automatyczne aktualizacje zabezpieczeń zapewniają ciągłość i ochronę.

Windows 10 Home vs Pro, który system Windows jest odpowiedni dla Ciebie?

Windows 10 Home i Pro są już tutaj i są pełne wspaniałych funkcji. Windows 10 Home zawiera powrót menu Start, Cortana, tryb oszczędzania baterii, szyfrowanie urządzeń, wirtualizację, Microsoft Edge i wiele więcej. Doskonały wybór dla Twojego komputera w domu.

Windows 10 Pro zawiera wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home oraz dodatkowe funkcje biznesowe i bezpieczeństwa. Windows 10 Pro zawiera Zarządzanie zasadami grupy, możliwość dołączenia do domeny, programu Bitlocker, pulpitu zdalnego i usługi Microsoft Passport. Idealny wybór Jeśli prowadzisz małe i średnie firmy lub szukasz zaawansowanego bezpieczeństwa.

Pamiętaj, że jeśli masz zainstalowany system Windows Vista lub Windows XP, przed uaktualnieniem do systemu Windows 10 musisz wykonać instalację CLEAN INSTALL.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU

Rozszerzone menu Start
Microsoft Edge Web Browser
Cortana Digital Personal Assistant
Ulepszenia w oknie Snap
Wiele wirtualnych pulpitów
Ikona Centrum akcji
Bitlocker
Enterprise Data Protection
Dołączanie domen i zarządzanie zasadami grupy
Business Store na Windows 10

Wymagania systemowe:

Edytor 1 gigaherców (GHz) lub szybszy procesor lub SoC
Baran 2 GB dla 64-bitów
Miejsce na dysku twardym 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna DirectX 9 lub nowszy ze sterownikiem WDDM 1.0
  • Cortana jest obecnie dostępna tylko na Windows 10 dla Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Chin, Francji, Włoch, Niemiec i Hiszpanii.

  • Do przeprowadzenia aktualizacji wymagane jest połączenie z Internetem. Windows 10 to duży plik o wielkości około 3 GB i mogą mieć zastosowanie opłaty za dostęp do Internetu (ISP).

  • Możliwość aktualizacji urządzenia obejmuje czynniki wykraczające poza specyfikację systemu. Obejmuje to obsługę sterowników i oprogramowania układowego, zgodność aplikacji i obsługę funkcji, niezależnie od tego, czy urządzenie spełnia minimalną specyfikację systemu Windows 10.

  • Jeśli aplikacja antywirusowa jest kompatybilna i aktualna, Twoja aplikacja zostanie zachowana podczas aktualizacji do systemu Windows 10

  • Gadżety pulpitu systemu Windows 7 zostaną usunięte w ramach instalacji systemu Windows 10.

  • Liczba aplikacji, które można przyciągnąć, zależy od minimalnej rozdzielczości aplikacji.

  • Aby używać dotyku, potrzebujesz tabletu lub monitora obsługującego funkcję multi-touch.

  • Dla niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft.

  • Niektóre gry i programy mogą wymagać karty graficznej zgodnej z DirectX 10 lub nowszą, aby uzyskać optymalną wydajność.

Windows, który znasz, tylko lepszy
System Windows 10 czuje się dobrze, dzięki czemu możesz zrobić więcej od samego początku. Menu Start powraca z miejscem na przypięcie ulubionych aplikacji. Prosta nawigacja oznacza, że ​​nie musisz poświęcać dużo czasu na naukę czegokolwiek nowego.

Zawsze na czasie
Nie musisz się zastanawiać, czy masz najnowsze funkcje lub aktualizacje zabezpieczeń. System Windows automatycznie dostarcza aktualizacje, gdy są gotowe, bezpośrednio do urządzenia.

Cortana ma twoje plecy
Cortana jest Twoim osobistym asystentem cyfrowym, który działa na wszystkich twoich urządzeniach, aby pomóc w załatwianiu spraw.

Zarządzaj siecią
Microsoft Edge to zupełnie nowa przeglądarka, która zapewnia lepszą jakość przeglądania stron internetowych. Możesz pisać bezpośrednio na stronach internetowych z komputera, czytać artykuły bez rozpraszania uwagi i zapisywać ulubione, aby czytać offline później.

Zabierz swoją grę dalej
Dzięki Xbox w Windows, graj i łącz się ze swoimi grami i przyjaciółmi. Wszędzie.

Aplikacje uniwersalne, w tym pakiet Office
Sklep w systemie Windows 10 to kompleksowa usługa obejmująca setki tysięcy aplikacji, w tym gry, muzykę, wideo, a także nową wersję pakietu Office.Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)