Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySystem Windows 10 Pro Retail Box

2GB RAM 10 Pro Retail Box Italian Language Windows 10 Pro 64 Bit Retail

Orzecznictwo
dobra jakość Microsoft Windows Operating System 10 na sprzedaż
dobra jakość Microsoft Windows Operating System 10 na sprzedaż
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

Im Online Czat teraz

2GB RAM 10 Pro Retail Box Italian Language Windows 10 Pro 64 Bit Retail

Chiny 2GB RAM 10 Pro Retail Box Italian Language Windows 10 Pro 64 Bit Retail dostawca
2GB RAM 10 Pro Retail Box Italian Language Windows 10 Pro 64 Bit Retail dostawca 2GB RAM 10 Pro Retail Box Italian Language Windows 10 Pro 64 Bit Retail dostawca

Duży Obraz :  2GB RAM 10 Pro Retail Box Italian Language Windows 10 Pro 64 Bit Retail

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Windows 10 pro OEM

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Opakowanie OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 5000 sztuk / tydzień
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Kluczową cechą: OEM Brand new Język: Włoski
Początki: Wyprodukowane w Niemczech Baran: 2 GB
Numer przedmiotu: FQC-08913 Gwarancja: Okres istnienia

Wygraj 10 Pro z 64-bitową płytą DVD Hologramm Italian Win 10 Pro Key OEM z etykietą bezpieczeństwa

Cecha:

Zawiera wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home
Dołącz do domeny, dołączanie do usługi Azure AD i zasady grupy
BitLocker i ulepszone szyfrowanie
Nowy Windows Store dla Firm
Obsługa maszyn Hyper-V i Virtual
Zdalny ekran
Dysk na PC

Windows 10 Pro
Korzystanie z tego oprogramowania OEM System Builder Channel podlega warunkom licencji Microsoft OEM Builder. To oprogramowanie jest przeznaczone do wstępnej instalacji na nowym komputerze osobistym w celu odsprzedaży. To oprogramowanie OEM System Builder Channel wymaga asemblera, aby zapewnić wsparcie dla użytkownika końcowego dla oprogramowania Windows i nie można go przenieść na inny komputer po zainstalowaniu. Aby uzyskać oprogramowanie dla systemu Windows z pomocą dostarczoną przez firmę Microsoft, zapoznaj się z naszą pełną ofertą produktów "Retail".

Prawo do biznesu
Możesz połączyć się z domeną biznesową lub szkolną lub Azure Active Directory, aby korzystać z plików sieciowych, serwerów, drukarek i innych elementów. Uzyskaj dodatkowe zabezpieczenia dzięki funkcji BitLocker, aby zabezpieczyć swoje dane za pomocą szyfrowania i zarządzania zabezpieczeniami. Windows 10 umożliwia zalogowanie się za pomocą Remote Komputer stacjonarny do logowania i korzystania z Pro PC w domu lub w drodze. Twórz i uruchamiaj maszyny wirtualne za pomocą Hyper-V, aby móc uruchamiać więcej niż jeden system operacyjny na tym samym komputerze.
Spraw, aby sieć działała tak jak Ty
Microsoft Edge pozwala szybko przechodzić od przeglądania do działania. Pisz lub wpisuj notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj je innym, czytaj artykuły online bez rozpraszania uwagi i zapisuj swoje ulubione lektury, aby uzyskać wygodny dostęp później. Z włączoną funkcją Cortana możesz podkreślić nieznany termin, aby uzyskać wyjaśnienie kontekstualne, które nie zabiera Cię z miejsca, w którym się znajdujesz.
Multi-doing pomaga ci "zrobić szybciej"
Rób to szybciej, lepiej zarządzając pulpitem. Zrób jednocześnie cztery rzeczy na jednym ekranie i twórz wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz pogrupować rzeczy według projektu, np. Aplikacje Office do pracy i gry do zabawy.
To najbardziej osobiste Windows
Cortana działa przez cały dzień i urządzenia, aby pomóc Ci w załatwianiu spraw. Coraz więcej ucząc się, Cortana staje się bardziej przydatna i przydatna. Cortanas świetnie radzą sobie z przypomnieniami, dostarczając je we właściwym czasie i miejscu, dzięki czemu mniej zapomnisz i możesz zrobić więcej.
Każde urządzenie może przenosić zawartość, ale tylko system Windows zapewnia prawdziwie osobiste wrażenia. Dzięki Windows Hello urządzenie uwierzytelnia się i rozpoznaje na podstawie Twojej obecności, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo, wygodę i przyjazne powitanie.

Wymagania systemowe:

Edytor 1 gigaherców (GHz) lub szybszy procesor lub SoC
Baran 2 GB dla 64-bitów
Miejsce na dysku twardym 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna DirectX 9 lub nowszy ze sterownikiem WDDM 1.0
  • Cortana jest obecnie dostępna tylko na Windows 10 dla Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Chin, Francji, Włoch, Niemiec i Hiszpanii.

  • Do przeprowadzenia aktualizacji wymagane jest połączenie z Internetem. Windows 10 to duży plik o wielkości około 3 GB i mogą mieć zastosowanie opłaty za dostęp do Internetu (ISP).

  • Możliwość aktualizacji urządzenia obejmuje czynniki wykraczające poza specyfikację systemu. Obejmuje to obsługę sterowników i oprogramowania układowego, zgodność aplikacji i obsługę funkcji, niezależnie od tego, czy urządzenie spełnia minimalną specyfikację systemu Windows 10.

  • Jeśli aplikacja antywirusowa jest kompatybilna i aktualna, Twoja aplikacja zostanie zachowana podczas aktualizacji do systemu Windows 10

  • Gadżety pulpitu systemu Windows 7 zostaną usunięte w ramach instalacji systemu Windows 10.

  • Liczba aplikacji, które można przyciągnąć, zależy od minimalnej rozdzielczości aplikacji.

  • Aby używać dotyku, potrzebujesz tabletu lub monitora obsługującego funkcję multi-touch.

  • Dla niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft.

  • Niektóre gry i programy mogą wymagać karty graficznej zgodnej z DirectX 10 lub nowszą, aby uzyskać optymalną wydajność.

Windows, który znasz, tylko lepszy
System Windows 10 czuje się dobrze, dzięki czemu możesz zrobić więcej od samego początku. Menu Start powraca z miejscem na przypięcie ulubionych aplikacji. Prosta nawigacja oznacza, że ​​nie musisz poświęcać dużo czasu na naukę czegokolwiek nowego.

Zawsze na czasie
Nie musisz się zastanawiać, czy masz najnowsze funkcje lub aktualizacje zabezpieczeń. System Windows automatycznie dostarcza aktualizacje, gdy są gotowe, bezpośrednio do urządzenia.

Cortana ma twoje plecy
Cortana jest Twoim osobistym asystentem cyfrowym, który działa na wszystkich twoich urządzeniach, aby pomóc w załatwianiu spraw.

Zarządzaj siecią
Microsoft Edge to zupełnie nowa przeglądarka, która zapewnia lepszą jakość przeglądania stron internetowych. Możesz pisać bezpośrednio na stronach internetowych z komputera, czytać artykuły bez rozpraszania uwagi i zapisywać ulubione, aby czytać offline później.

Zabierz swoją grę dalej
Dzięki Xbox w Windows, graj i łącz się ze swoimi grami i przyjaciółmi. Wszędzie.

Aplikacje uniwersalne, w tym pakiet Office
Sklep w systemie Windows 10 to kompleksowa usługa obejmująca setki tysięcy aplikacji, w tym gry, muzykę, wideo, a także nową wersję pakietu Office.Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Kitty

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)