Najlepszym partnerem oprogramowanie oferta!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMicrosoft Windows Operating System 10

GENUINE MS Windows 10 PRO 64 Bit OEM Pełna wersja w Koreańskiej Akcji Online

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Minko (HK) Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Wspaniały! Après plusieurs années de coopération, nous avons fourni la meilleure qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Łatwy w użyciu, działa zgodnie z oczekiwaniami. Podłącz do portu USB3 in 15 minut wszystko działa. Dokonano tego na nowo zainstalowanej dysku ,.

—— Sójka

Działa to doskonale, tak far.Will robić wielkie interesy z tobą.

—— Bruce

Kiedy uruchomiony mojego komputera za pomocą kabla USB, to działa poprawnie, a po zainstalowaniu systemu Windows bez żadnych problemów!

—— Trinh

Prosty w konfiguracji, edycja Home jest wystarczające dla większości użytkowników. Przychodzi na miły USB 3.0 dysk flash, które, jeśli chcesz, możesz przetrzeć i używać do przechowywania.

—— Gabe

GENUINE MS Windows 10 PRO 64 Bit OEM Pełna wersja w Koreańskiej Akcji Online

GENUINE MS Windows 10 PRO 64 Bit OEM Full Version in Korean Online Actiation
GENUINE MS Windows 10 PRO 64 Bit OEM Full Version in Korean Online Actiation GENUINE MS Windows 10 PRO 64 Bit OEM Full Version in Korean Online Actiation

Duży Obraz :  GENUINE MS Windows 10 PRO 64 Bit OEM Pełna wersja w Koreańskiej Akcji Online Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Korea
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Windows 10 dla OEM
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Opakowanie OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 5000 sztuk na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Pakiet: DSP + COA Język: koreański
Początek: Wyprodukowano w Korei Aktywacja: 100% aktywacja online
Numer artykułu: FQC-08983 Gwarancja: Okres istnienia
High Light:

Microsoft Windows 10 Pro 64 bit

,

Windows 10 Pro System operacyjny

GENUINE MS Windows 10 PRO 64 Bit OEM Pełna wersja w Koreańskiej Akcji Online

Windows 10 Pro
W systemie Windows 10 Pro masz wielkiego partnera biznesowego. Posiada wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home, a także ważne funkcje biznesowe do szyfrowania, zdalnego logowania, tworzenia maszyn wirtualnych i nie tylko. Szybsze starty, znane i rozszerzone menu Start oraz nowe sposoby na zrobienie rzeczy, a także innowacyjne funkcje, takie jak nowa przeglądarka zbudowana na potrzeby działania online oraz Cortana, bardziej osobisty asystent cyfrowy.

Prawo do prowadzenia działalności gospodarczej
Możesz łączyć się z domeną biznesową lub szkolną lub Azure Active Directory w celu korzystania z plików sieciowych, serwerów, drukarek i innych. Uzyskaj dodatkowe zabezpieczenia za pomocą narzędzia BitLocker, aby chronić dane dzięki szyfrowaniu i zarządzaniu zabezpieczeniami.Windows 10 umożliwia zalogowanie się za pomocą funkcji Zdalny Desktop, aby zalogować się i używać swojego komputera Pro w domu lub w podróży. Utwórz i uruchamiaj maszyny wirtualne za pomocą technologii Hyper-V, aby można było jednocześnie uruchomić więcej niż jeden system operacyjny na tym samym komputerze.

Spraw, aby sieć działała tak, jak robisz
Microsoft Edge umożliwia szybki przechodzenie między przeglądaniem a wykonywaniem. Napisz lub wpisz notatki bezpośrednio na stronach internetowych i dziel się nimi z innymi, czytaj artykuły on-line bez rozpraszania uwagi i zapisaj swoje ulubione utwory, aby uzyskać wygodny dostęp później. Z włączoną funkcją Cortana można wyróżnić nieznany termin, aby uzyskać wyjaśnienie kontekstowe, które nie zabierze Cię z miejsca, w którym jesteś.

Wielokrotne robienie ułatwia "szybsze wykonywanie"
Wykonaj szybciej, lepiej zarządzając pulpitem. Zrób cztery rzeczy na jednym ekranie jednocześnie i tworzyć wirtualne komputery biurkowe, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz grupować rzeczy według projektu, jak aplikacje Office dla pracy i gier do zabawy.

Jest to najbardziej osobisty system Windows
Cortana działa przez cały dzień i urządzenia, które pomogą Ci zrobić wszystko. Uczysz się z biegiem czasu, Cortana staje się bardziej osobista i użyteczna dla Ciebie. Cortanas również świetne do przypomnienia, dostarczając je we właściwym czasie i miejscu, więc zapominasz mniej i może zrobić więcej.
Każde urządzenie może nosić zawartość, ale tylko Windows daje Ci osobiste doświadczenie. W systemie Windows Witaj, Twoje urządzenie uwierzytelnia i rozpoznaje Cię w oparciu o Twoją obecność, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo, wygodę, a nawet przyjazny przyjaciel.

Wymagania systemowe:

Składnik

Minimum

Zalecana

Edytor

Częstotliwość zegara 1 GHz architektura IA-32 lub x86-64 Obsługa PAE, NX iSSE2

architektura x86-64 z obsługą instrukcji CPU i porównań (CMPXCHG16B) o podwójnej szerokości, prefetchW i LAHF / SAHF

Pamięć (RAM)

Wersja IA-32: 1 GB
wydanie x86-64: 2 GB

4 GB

Karta graficzna

Urządzenie graficzne DirectX 9
WDDM 1.0 lub nowszy sterownik

Sterownik WDDM 1.3 lub nowsza

Ekran wyświetlający

800 x 600 pikseli

1024 x 768 pikseli

Urządzenie wejściowe

Klawiatura i mysz

Ekran dotykowy
Ctrl, Alt i Windows lub inne ich odpowiedniki sprzętowe

Miejsce na dysku twardym

Wersja IA-32: 16 GB
wydanie x86-64: 20 GB

-Powiadomienie o produkcie OEM:


· Aby zakupić oprogramowanie OEM Builder systemu, musisz być konstruktorem systemu i zaakceptować licencję na program Builder. "System Builder" oznacza pierwotnego producenta sprzętu, asembler, Refurbisher lub programowy preinstalator, który sprzedaje system (y) Klienta osobom trzecim. Oprogramowanie OEM może być dystrybuowane wyłącznie z w pełni zmontowanym systemem komputerowym.
· W przypadku systemu operacyjnego lub oprogramowania aplikacji oprogramowanie musi być zainstalowane fabrycznie na dysku twardym w pełni zmontowanego systemu komputerowego, przy użyciu zestawu prekodera OEM (OEM Preinstallation Kit - OPK).
· Instalator oprogramowania, który instaluje oprogramowanie jest odpowiedzialny za zapewnienie wsparcia dla użytkowników końcowych

To jest Windows, który znasz, tylko lepiej

Jesteś już ekspertem
Windows 10 jest tak znany i łatwy w obsłudze, poczujesz się jak ekspert. Menu Start jest z powrotem w rozszerzonej formie, a my przywiążemy przypięte aplikacje i ulubione, tak aby były gotowe i czekają na Ciebie.
Uruchamia się szybko i szybko wznowi, ma wbudowane zabezpieczenia, które pomogą Ci zachować bezpieczeństwo i jest zaprojektowany do pracy z oprogramowaniem i sprzętem, który już masz.

To właśnie robi się robi

Sieć, która działa tak, jak robisz
System Windows 10 jest wyposażony w Microsoft Edge, nową przeglądarkę, która zapewnia lepsze wrażenia sieciowe. Pisać lub pisać notatki bezpośrednio na stronach internetowych i dzielić się nimi z innymi, czytać artykuły online bez rozproszenia i zapisywać swoje ulubione utwory w celu późniejszego dostępu. Z włączoną funkcją Cortana otrzymasz natychmiastowy dostęp do najważniejszych czynności, takich jak dokonywanie rezerwacji czy czytanie opinii - bez wychodzenia ze strony, na którą się znajdujesz.

Wielo-robienie pomaga szybciej "zrobić"


Łatwe przyciąganie do czterech aplikacji na miejscu i wyświetlanie wszystkich otwartych zadań w jednym widoku. Możesz nawet utworzyć wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz grupować rzeczy według projektu.

Windows Store to jedyny punkt sprzedaży


Przedstawiamy nowy sklep Windows, ujednolicone doświadczenie zakupowe w każdym urządzeniu z systemem Windows 10. Przeglądaj sklep z komputera, tabletu lub telefonu i łatwo kupuj dużą zawartość cyfrową, w tym aplikacje, gry, muzykę, filmy i programy telewizyjne.

To jeszcze najbardziej osobisty system Windows

Poznaj Cortana, swojego prawdziwego cyfrowego asystenta
Cortana działa przez cały dzień i urządzenia, które pomogą Ci zrobić wszystko. Uczysz się z biegiem czasu, Cortana staje się bardziej osobista i użyteczna dla Ciebie. Cortana ma najlepsze wskazówki, dostarczając im we właściwym czasie i miejscu, więc zapominasz o mniejszym i może więcej.

Muszę współpracować z Twoim urządzeniem


Dotknij, wpisz, napisz: wybór należy do ciebie, więc możesz używać tego, co działa najlepiej, co robisz.
Elastyczność w pracy jak chcesz

Najlepszym ekranem jest zawsze ten, na którym jesteś


Windows 10 umożliwia aplikacjom sprawdzanie i działanie znakomicie we wszystkich trybach, na wszystkich urządzeniach. Na urządzeniach typu 2 w 1 można zoptymalizować ekran, aby pracować z dotykowym lub klawiaturą i myszą.

Xbox przybywa do systemu Windows6


Zdobądź największe koncerny Xbox z najlepszymi usługami Xbox Live. Rozpocznij nagrywanie w ciągu kilku sekund, rywalizuj z odtwarzaczami konsolowymi i przesyłaj gry z konsoli Xbox One do urządzenia z systemem Windows 10 z dowolnego miejsca w domu.

Świetne aplikacje są standardowe


System Windows 10 zawiera wbudowane aplikacje, takie jak mapy, zdjęcia, poczta i kalendarz, muzyka i wideo. Te aplikacje używają OneDrive do tworzenia kopii zapasowych informacji i synchronizowania bez problemów między urządzeniami z systemem Windows 10, dzięki czemu nigdy nie jesteś daleko od tego, czego potrzebujesz.

Szczegóły kontaktu
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Vicky Zheng

Tel: +8617688389777

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas